Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • http://www.srbijadanas.net/hvala-makedonija/
    Braco, nadam se da smo pomogli, donirao sam i ja i moja familija!!! Znam da vam necemo vratiti domove i stari zivot, ali ipak pomos od braca Makedonce je uvjek dobredosla. Nadam se da ce ovaj horor sto pre da pomine i da taj jadan narod ponovo vide svijetlo na kraja tunela.
    OVAKO

    Comment


    • Originally posted by miloolja View Post
      U toku je evakuacija stanovništa u naselju Stubline, tu je i SAJ iz Crne Gore !!!
      Da, da, pripadnici SAJ i kontingent vojske CG, napisah ja vec to juce...
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • Druga strana poplava.

        Poplava neodgovornosti

        Spoiler
        Dayman (a-a-ah...)
        Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
        Champion of the sun (a-a-ah...)
        You're a master of karate and friendship
        For everyone

        Comment


        • Johny,
          To je nazalost prava strana tragedije. Nefunkcionalan sistem je puno toga mogao prevenirati, ali nije, jer se to dogodi kad se nesposobni ljudi godinama postavljaju na kljucnim pozicijama i kada se ceo drustven sistem urusava. Eto ovo se dogadja, prirodna katastrofa kojom se moglo bolje upravljati, pretvara se u nevidjenu tragediju cije razmere jos nismo svesni zbog nesposobnosti one koje trebaju upravljati drustvom. Soidarnost ljudi je veoma vazan psiholoski deo za sve one koji se suocavaju sa sokom, ali najteze tek sledi, a za to je potreban sistem koji ne postoji. Prave ljude na pravo mesto, to je potrebno. Zivot se mora ponovo izgraditi za ovaj ogroman broj ljudi u BIH, Srbiji i Hrvatskoj. Dali smo nesto naucili iz istorije?

          Comment


          • Za masovno ubistvo treba da im se sudi i u BiH i u Srbiji.
            Ovolika neodgovornost je za doživotnu kaznu, a sve su znali 4-5 dana unapred.
            "When I was young, I never wanted to leave the court until I got things exactly correct. My dream was to become a pro."-Larry Bird

            "Da budale svijetle ja bi bio zvjezda danica".

            Comment


            • sigpic

              Comment


              • Uh, jeste zivi ljudi..? Tek sam se skoro docepao neta, izvukli su nas iz Obrenovca u subotu, poplavila je malo kuca, sad u BGu zivim.

                Comment


                • Ti si mi pao napamet, mislila sam da si iz Obrenovca, ali sam proverila forum i ucinilo mi se da si se logovao.
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Originally posted by zdravkelja View Post
                    Uh, jeste zivi ljudi..? Tek sam se skoro docepao neta, izvukli su nas iz Obrenovca u subotu, poplavila je malo kuca, sad u BGu zivim.
                    Trudimo se. Dobro je da si ziv i zdrav. Da li bi mogao da mi opises stanje kakvo je bilo? Mnogo me zanima taj Obrenovac i zelim da imam sto tacniju sliku sta se tamo desavalo. Moze i na PM
                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • Pa sad, sta vas tacno zanima? Moja kuca je na kraju grada, jedna od blizih izlazu ka Beogradu, tu je i neko blago uzvisenje pa sam mozda i najbolje prosao, voda je bila do kolena u kuci. Morali smo noc u potkrovlju da provedemo. Camci su stalno prolazili, ali mi nismo bili toliki prioritet jer smo imali i hrane i vode. Sam centar je bio bas dosta pod vodom, prelazila je i prvi sprat u zgradama. Opsti haos.
                      Sad, spekulise se da je gradonacelnik jos u cetvrtak znao sta ce da se desi, ali je cutao. Ko zna sta je stvarno bilo. I prica se da ima mnogo mrtvih, a ako je istina, mi pretpostavljamo da su vecina romi koji su ziveli negde u blizini reke, nemam sad tacno predstavu gde je to. Retko ko tu ume da pliva.

                      Comment


                      • Nisam znala da si iz Obrenovca.
                        Da si nam se vratio živ i zdrav i nadam se svi tvoji.

                        Samo nikako da saznamo koliko na kraju ima mrtvih u Krupnju..mada da leko da je kraj... 4 dana u totalnoj izolaciji gde su pored poplava i klizišta proradila, kuće su prosto nestajale u trenu.

                        Last edited by miloolja; 20-05-14, 15:06.
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Nole je dao intervju i za Sky

                          http://vimeo.com/95761507
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ana................1.000.000,00 din
                            Nenad.............1.000.000,00 din
                            Piksi................1.300.000,00 din
                            FSS...............15.000.000,00 din
                            OSS................1.000.000,00 din
                            KSS...............paketi sa namirnicama
                            RSS...............novac, prihod od utakmica
                            SD SZ........... pomoć obilaze ugrožene
                            SD Par...........pomoć, obilaze ugrožene
                            Duško Tošić....20.000 evra
                            Kolašinac........napustio pripreme, došao da pomogne
                            Novak............nagrada iz Rima+Fondacija 600.00 dolara+ ko zna šta sve ne


                            +

                            http://www.sportklub.info/forum/show...=1#post1230812

                            +....
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Odvezati ih i osloboditi pre evakucaije, tako imaju šanse da se snađu i prežive



                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Veliko srce Adema Ljajića

                                Reprezentativac Srbije i fudbaler Rome Adem Ljajić priključio se humenitarnoj akciji Dejana Stankovića u prikupljanju pomoći ugroženom stanovništvu u poplavama, a takođe je najavio i mogućnost da pomoć pošalje i njegov klub iz glavnog grada Italije.



                                U proteklih par godina mnogi su ga u našoj zemlji kritikovali jer nije želeo da peva himnu na utakmicama našeg nacionalnog tima, a koliko je to zapravo nevažno najbolje se vidi ovih dana, kada je Adem Ljajić jedan od brojnih naših sportista koji pomaže ugroženom stanovništvu u poplavama.

                                Kada je najvažnije i najteže, Adem je tu, uz naš narod. U prilog tome i informacija da se Ljajić priključio akciji Dejana Stankovića i njegovoj fondaciji, kao i da je organizovano prikupljanje pomoći u Novom Pazaru, odakle će narednih dana krenuti šleper pun neophodnih stvari za ugrožene u poplavama - hrane, mleka, sredstava za higijenu...

                                Takođe, Adem Ljajić je potvrdio i da je i u svom klubu inicirao još jednu humanitarnu akciju, a iz Rome mu je stiglo obećanje da će se i njegov klub aktibno uključiti u prikupljanje pomoći našem stradalom stanovništvu.

                                Bravo, Ademe!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X