Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jako važno za građane BiH!!!!

    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • U Doboju je već nekoliko pronađeno.
      * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
      * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
      NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

      Comment


      • ....

        Samo u okviru mts mreže, do danas u 9 časova poslato je 277 560 SMS na 1003 tj. sakupljeno je 27.756.000 dinara!
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • http://mondo.rs/a692665/Info/Drustvo...oc-Srbiji.html
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pošto u hali Pionir i josu par prihvatilista kazu da im nije potrebno dajte ideju gde i kome da poklonim nov kamperski krevet sa madracem na rasklapanje.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              ....
              Da li su donacije oslobođene PDV-a?
              Na to me danas podseti novi tekst Vedrane Rudan..
              Originally posted by gokara
              Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

              Comment


              • Originally posted by pecaros View Post
                Pošto u hali Pionir i josu par prihvatilista kazu da im nije potrebno dajte ideju gde i kome da poklonim nov kamperski krevet sa madracem na rasklapanje.
                Mislim da je ovo jos uvek aktuelno:

                https://docs.google.com/spreadsheets...sle=true#gid=0


                edit:

                ovo je novija tabela:

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Spoiler


                  U Maglaju danas pronađena granata u čišćenju dvorišta. Mnogo toga je ostalo još uvijek po brdima u dolini Bosne i Krivaje. Inače pored mina, posebnu pažnju prilikom sanacije i čišćenja obratiti na zmije, štakore i slične glodavce koje su rijeke nanijele. Također su tu zarazne bolesti kojih će biti pogotovo što već za utorak i srijedu najavljuju temperature preko 20 stepeni. Biće potrebno odraditi maksimalnu dezinfekciju, najbolje pomoću kreča, džaba domestosi i slična sredstva kada je kreč najbolje i najefikasnije sredstvo za to. Nadam se da će se ostvariti ovo što je Vučić rekao danas da će se raditi na tome da se organizuju radne akcije, to je najbolji način za saniranje štete.

                  Inače treba pohvaliti cijeli region, dijasporu i ostale zemlje diljem svijeta koje su pomogle. Solidarnost i humanost smo još jednom pokazali kada je bilo najpotrebnije. Bilo je lijepo vidjeti momke iz Bihaća i Konjica kako spašavaju Dobojlije i kada je jedna baka poljubila momka koji ju je spasio i rekla "de da te počastim"... Čak i u tom trenutku kada se spašava živa glava ona je željela da se na neki način oduži za to. Mada, kao i uvijek dosta njih gleda i način da se okoristi ovom prilikom, ali je takvih sve manje. Ne možeš biti takvo đubre da pljačkaš evakuisane kuće i da kradeš od humanitarne pomoći. Al' valjda će se dozvati pameti kada su vidjeli da je nekolicini napravljena igranka na rebrima.

                  Ovdje je sada relativno dobra situacija. Kiša ne pada ili pada ali u skroz slabom intenzitetu. Sve rijeke su u opadanju, pogotovo pritoke Bosne tako da je ono najgore prošlo. Koliko sam upratio i u ostalim dijelovima su nivoi u opadanju - Una i Vrbas. Jedini problem jeste Sava koja je napravila havariju u sve 3 države, no ono što ohrabruje jeste da je i ona danas u opadanju 30-40cm. Ono što sada jeste najveći problem su klizišta. Samo na mojoj (prilično maloj) opštini je zabilježeno preko 70 aktivnih klizišta. U Tuzli i drugim gradovima taj broj dostiže čak i 500. I nayebem se majke medijima koji su uvidjeli priliku za još pokoji klik ili lajk. Nevjerovatno bezosjećajni senzacionalistički naslovi i smijanje u lice porodicama žrtava i svih koji su ostali bez krova nad glavom.

                  Sad ostaje da se aktiviramo i prije svega očistimo gradove kako bi se spriječila pojava neke epidemije. To je prioritet, a zatim donacije iz svijeta da se usmjere na pravi način. Znamo da to svakako nije moguće, da će biti punjenja vlastitih džepova, ali ako većina donacija ode u prave ruke biće odlično.
                  Last edited by Merlin; 18-05-14, 20:05.
                  sigpic
                  Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                  don't support us when we win."

                  Comment


                  • Od SMS poruka 72 miliona dinara pomoći!

                    #ponos

                    a koliko sam procitala, samo sad ne mogu da nadjem tu vest, posta je ukinula proviziju na uplate za pomoc
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Kako vidim nema potrebe za krevetima
                      U halama i salama smestaj postradalih je madrac na podu. Valjao bi ovaj krevet zbog nogara koje ima za decu ili majke sa bebama.
                      Ako neko zna konkretan slucaj doneo bih krevet onome kome je potreban.
                      sigpic

                      Comment


                      • Comment


                        • http://www.meinbezirk.at/salzburg-st...n-d954750.html

                          Predsjednik Austrije, Heinz Fischer: Bosanci su velicanstven narod, ovakvu humanitarnu akciju nisam nikad dozivio na prostorima Austrije, moj respekt ide prema svima koji se za ovo zalazu.

                          Usput, Austrija salje svoje vojnike u BiH (oko 250) koji ce sutra stici u Tuzlu, Doboj, Maglaj i Brcko. 2 tone medicine, i 12 tona hrane nose sa sobom. 120 camaca, 4000 madraca, 5000 deka, 6000 pari cipela, 17.000 jakni i hlaca, 4 tone hrane za djecu takodjer ce donirati.

                          Za obnovu objekata itd. ce Austrija donirati 13 Miliona €.


                          Kakav su narod ovi Austrijanci...
                          sigpic
                          Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                          don't support us when we win."

                          Comment


                          • @jagodica

                            Donacije su oslobodjenje od PDV ukoliko je postoji zvanican zahtev sa racunom otvorenim u tu svrhu.
                            Similis simili gaudet

                            Comment


                            • http://www.pobjeda.me/2014/05/17/voj.../#.U3kgl_mSwxg

                              Ministarstvo odbrane poslalo je u pomoc Srbiji kontingent vojske Crne Gore a iz Ministarstva unutrasnjih poslova CG poslali su ronilacke timove i ostale pripadnike specijalne jedinice. Veliki broj vatrogasaca i volontera iz Berana i ostalih gradova je takodje tamo (oko 1000) a mislim da ce ih jos vise biti u narednih par dana. Do sada smo poslali preko 2,5 miliona eura u robi i novcu plus oko 60 000 od SMS poruka cini mi se, i intenzivno se radi na prikupljanju novih sredstava.

                              Izdrzite ljudi!
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • "Srbi za Srbe" prikupili 100.000 evra donacija


                                Bravo bre! Pritom, visina donacija konstantno raste!
                                "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

                                Comment

                                Working...
                                X