Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Zika View Post
    Генерални утисак за Новака код мене је да је променио став. Критиковао сам тај смирени став, без приказане фрке, адреналина, мислио сам да је то једини његов адут за добијање јаких мечева. Некако је миран, у стилу, полако, без панике, знам шта радим, доћиће све на своје место. Мораћу да се навикнем на нов имиџ...
    Nek miksuje, malo mirnoce, sto se stava tice, malo pokazivanja zuba, "onog" pogleda sto i nema drugarstva na terenu
    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

    Comment


    • Originally posted by Petra View Post
      Nek miksuje, malo mirnoce, sto se stava tice, malo pokazivanja zuba, "onog" pogleda sto i nema drugarstva na terenu
      Bas tako, nema drugarstva na terenu, da je tako bilo imali bi bar jos jedan W

      Послато са GT-I9505 уз помоћ Тапатока

      Comment


      • http://www.telegraf.rs/sport/622822-...laci-iz-tenisa

        Hahaha, kakva prvoaprilska šala
        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

        Comment


        • al' su duhoviti
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Kakve su zezalice
            sigpic

            Comment


            • Gori su od mene, ja sam barem probao sa povrijedjenim igračem

              samo se ajnštajnmali upecao

              Comment


              • Je l' moguce da nisu mogli da smisle nesto originalnije ?!?
                Dayman (a-a-ah...)
                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                Champion of the sun (a-a-ah...)
                You're a master of karate and friendship
                For everyone

                Comment


                • Originally posted by proudNolee View Post
                  Sad i ja mogu...ali danas me nazvala prijateljica, taman pijem jutarnju kafu, kaze objavili na tv da ce Nole da ostavi tenis, mal se nisam udavila
                  Sve sam joj po spisku, kad je videla sta je uradila.Inace ona ne prati tenis
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Ulsrud objasnio veceras!!!! Ma razbijaj Kanadu, najbolji su na svetu obozavam ih

                    norwegian-men-curling-team NY Daily News.jpg
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Dajte neki tenis ..ovaj DC je deplasiran i démodé
                      Last edited by miloolja; 03-04-14, 18:53.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nikad mi nije bilo više svejedno ko će da osvoji DC, kao ove godine (ako sam se dobro izrazila ) valjda zato što nema naših pa mi sve ravno
                        * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                        * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                        NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                        Comment


                        • Meni nije ravno malo je grbavo, mislim ko ce pobediti
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Ovo je Tadbas, stvarno nema potrebe i ovde da pricate o tenisu.
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Hahahhaa dobra fora
                              Last edited by miloolja; 03-04-14, 19:46.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • O sta li se sme na ovoj temi pisati stvarno
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X