Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Mogao sam da je pao u januaru ili februaru

    može jedino

    Comment


    • Bojana,
      pitala sam te nesto u pp.
      Znaci li da je odgovor negativan kad mi ne odgovaras?
      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

      Comment


      • #victorsrevealed

        Spoiler

        Comment


        • Izašao sam na klixu



          Vesela ekipa sa skijanja/bordanja danas, ja sam u pozadini

          najsporiji
          Last edited by shminka; 07-03-14, 15:05.

          Comment


          • Onaj skroz zadnji tamo? Izgledas ko da ces svake sekudne biti zameten

            Comment


            • tačno onaj mali brijeg kad se sa Kolijevke ide do trosjeda

              Comment


              • Zavidim ti sminka.

                Jesi na skijama ili bordu? Nemoj da me razocaras sa odg. :P Mada mislim da si na skijama po polozaju tela.

                Comment


                • skije, skije...bord još nisam probao, dogodine možda

                  Comment


                  • Nisi me razocarao. Skije ftw. A idem sledece godine na skijanje ako ne izgubim posao do tad, i to planiram u Francusku da idem. Isao bih na Kopaonik, jer sam ceo zivot proveo tamo skijajuci, ali bilo bi fino i da se vidi sveta i proba nesto novo, a nisam skijao pa ima jedno 5 godina, teska depresija.

                    Comment


                    • Ovaj drug sa slike išao u Francusku, 7dana...prevoz, smještaj, ski-pas, hrana...400 eura

                      220 kilometara staze

                      Comment


                      • Jeftino, ovde imaju neki ski-manijaci, sto mladi sto matorci. Svrate u Italiju, nakupuju hrane, jer kazu da je haos jeftino tamo. Pogotovo kad vidis sta sve dobijes za tu cenu, a Kopaonik je slicna cena a dole si tipa za 3-4 sata, zaboravio sam vec, ali otprilike tako.

                        Comment


                        • Žale se svi baš na Kopaonik...Novak mu je digao cijenu samo tako

                          Comment


                          • TadBas

                            Originally posted by Sandugp View Post
                            Bem ti zivot, dodjem ovde nesto da procitam, vezano za Novaka, a kao da sam usao u TADBASSPAM!!!! ....
                            P.M. su zakon drugari.... Znate li kako se pisu ? Ako neko ne zna neka se javi objasnjavam ekspresno ....
                            Izvinjavam se mnogo se izvinjavam, neka se ti postovi prebace gde si napisao
                            Ja sam samo napisala da necu pisati vise ovde kad odem na neki turnir a sto se nadovezala prica

                            Nole tek u nedelju igra kolko sam procitala, a garant ce biti u sitne sate pa najverovatnije necu gledati, al bice repriza,prolazi Nole dalje
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Volim Kopaonik, dok se imalo kinte, isao sam od svoje 1 godine tamo. Ali znam da su udarili cene haos. Pa za te pare, bolje da odes i vidis sveta nego da 1000ti put idem na Kopaonik, i ako sam emotivno vezan za to mesto.

                              Comment


                              • Nadovezala se prica jer si burzuj i ides na turnire.

                                Comment

                                Working...
                                X