Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    Proto, samo se nadam da srazmerno radis i gornji deo tela i noge, jer kad vidim one likove koji samo pumpaju bicepse, tricpese, a nogice im tanje od mojih, hocu da umrem od smeha karikatura im nije ravna
    Jako postujem ovaj post. Nemas ideju koliko ima takvih likova. To ti je Johnny Bravo stil Ja redovno treniram noge, mada i ne moram. Svako ima neku grupu misica izrazenu, tj prirodno je jak u ledjima, ramenima, nogama... meni su noge najaci deo. O tome se barem ne brinem.

    Comment


    • Svi znaju stoni tenis zato što ne treba trčat

      Comment


      • Originally posted by Prototype View Post
        Ruzno je imati takvo misljenje o teretani. Ako se hoces oblikovati, teretana tj oni silni tegovi ti nece pomoci nimalo ako se pritom ne hranis kako treba. Trenirati je lako, jesti zdravu hranu je tezi deo. Ja i pored teretane trcim, nije dovoljno imati samo sportske aktivnosti. Tako nesto obicno kazu likovi od 70kg
        Vjeruj mi da je podržavam mnogo ljude koji idu u teretanu i oblikuju se, ja sam apsolutno za ali kad znam da danas 90 % njih se kljuka nekim tabletama da bi dobio neke mišiće meni bude smiješno, sve što je prirodno maximalno podržavam, sport, terentana aposloutno sve. Samo kažem da nije teretana jedini način da se oblikuješ.
        Last edited by Adin; 25-01-14, 21:17.
        http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
        Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

        Comment


        • Originally posted by Prototype View Post
          Jako postujem ovaj post. Nemas ideju koliko ima takvih likova. To ti je Johnny Bravo stil Ja redovno treniram noge, mada i ne moram. Svako ima neku grupu misica izrazenu, tj prirodno je jak u ledjima, ramenima, nogama... meni su noge najaci deo. O tome se barem ne brinem.
          Znam, isla sam u teretanu i sad bi trebala ponovo da krenem
          Ali mi je to uvek bilo najzanimljivije, trcim na onoj traci, posmatram tipove, a posebno se smejem takvim likovima
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Nemam problema sa trčanjem, prestignem te kad oćeš, na osnovu tvoje veličine.
            Last edited by miloolja; 25-01-14, 21:20.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by Adin View Post
              Vjeruj mi da je podržavam mnogo ljude koji idu u teretanu i oblikuju se, ja sam apsolutno za ali kad znam da danas 90 % njih se kljuka nekim tabletama da bi dobio neke mišiće meni bude smiješno, sve što je prirodno maximalno podržavam, sport, terentana aposloutno sve. Samo kažem da nije teretana jedini način da se obikuješ.
              Slazem se. Suplementacija je ok stvar, tj dodaci u ishrani. Ali ljudi idu tako daleko, a to kriju ko zmija noge. Uzimaju se razne stvari, cim prestanu koristiti ispuhaju ko balon.
              Last edited by Prototype; 25-01-14, 21:23.

              Comment


              • u nedostatku snijega sam poceo ici na klizanje

                Comment


                • Teretana tako dobra stvar a tako mi mrsko u nju otici

                  Comment


                  • Originally posted by bojanaBG View Post
                    Znam, isla sam u teretanu i sad bi trebala ponovo da krenem
                    Ali mi je to uvek bilo najzanimljivije, trcim na onoj traci, posmatram tipove, a posebno se smejem takvim likovima
                    Nadam se nisi jedna od onih cura koja trci malo na traci, uradi koju vezbu za noge, mozda se zajebe pa uradi i koji trbusnjak i tako svaki trening Mnoge cure se boje da nabace mnogo misica ako krenu raditi bench press i slicno, a to je realno nemoguce jer u telu imate premalo testesterona. Nije vam telo adaptirano za tako nesto. Sve one bodibilderke se kljukaju testesteronom, nebili izgledale onako kako izgledaju.

                    Comment


                    • Ono sto sam ja naucio kada sam isao u teretanu jeste, da ako se ne regulise hrana i obroci ,dzaba ides

                      Comment


                      • Originally posted by Prototype View Post
                        Nadam se nisi jedan od onih cura koja trci malo na traci, uradi koju vezbu za noge, mozda se zajebe pa uradi i koji trbusnjak i tako svaki trening Mnoge cure se boje da nabace mnogo misica ako krenu raditi bench press i slicno, a to je realno nemoguce jer u telu imate premalo testesterona. Nije vam telo adaptirano za tako nesto. Sve one bodibilderke se kljukaju testesteronom, nebili izgledale onako kako izgledaju.
                        Nisam
                        Posto nisam imala pojma sta treba da se radi, kako treba, ja sam jednostavno uzela polulicnog trenera nije stalno sa mnom, ali mi pokaze sta treba da radim, kontrolise i vodi mi treninge
                        Meni je to super odgovaralo posto ne razmisljam, slusam sta mi on prica, a mozak iskljucim
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          Nemam problema sa trčanjem, prestignem te kad oćeš, na osnovu tvoje veličine.
                          Spora si, kakvi triatlonci i brzina Djelujem na prvi pogled da to nije za mene ali zato kad se krene trčat i šibat loptica reketom vidio bi onda Proto koliko bi mu teretana pomogla Jedino ne znam šta bi bilo na stonom tenisu, tu sam poprilično nesposoban

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            u nedostatku snijega sam poceo ici na klizanje
                            Probao sam klizati i umalo se nisam izlomio citav

                            Comment


                            • Originally posted by Prototype View Post
                              Probao sam klizati i umalo se nisam izlomio citav
                              ja imao srecu da ko mali dobijem role, pa sam se izlomio kad je bilo vrijeme...klizanje ista stvar...samo moram nauciti kako zakočiti

                              Comment


                              • Originally posted by Prototype View Post
                                Probao sam klizati i umalo se nisam izlomio citav
                                Takodje
                                Jos sam kao bila izmedju druga i drugarice, oni me pridrzavaju da ne padnem, ali to meni nije smetalo da poljubim led
                                posle toga sam ostatak termina drzala onu ogradu...da ne padne
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X