Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Gdje ćeš 4 na 4 na pijesku

    Comment


    • Libero nije nimalo zahvalna pozicija Bolje je da budeš tehničar ako imaš dara za to, iako za tehničara kažu da je (glava ekipe).

      Nato @
      Rekao sam da je to više zabava ako vas ima zašto da ne, opet kažem zavisi sve koliko ko polje bubne.
      http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
      Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

      Comment


      • AKan, ja i jos dvojica drugova smo u srednjoj školi igrali 2x2 u sali...a ostalih 25 ljudi iz razreda na klupama sjedilo, niko nije radio Sport

        Comment


        • Originally posted by shminka View Post
          ja sa 185 korektor u srednjoj bio strasan odraz sam uvijek imao

          zakucam bez problema na normalni koš
          Pa sad sam tezak oko 90kg, unisti me teratana Pretezak sam za neki velik odraz, imao sam ga ranije. Ne nesto preterano velik, ali zadovoljavajuci.

          Ali kilaza pomaze kad pokusavas divljat iz FH-a kao DelPo

          Comment


          • ja sam i teži, al odraz me nikad nije napustio

            Comment


            • A nisam nikad u teretanu išao, to mi se nikad nije svidjalo

              Comment


              • Shminka i ja dubl od 200kg U stonom tenisu ne možemo stat na jednu stranu, preusko

                Comment


                • Originally posted by shminka View Post
                  ja sam i teži, al odraz me nikad nije napustio
                  Ma ja nabacio previse mase, moram da dodjem do 85 kg. Dosta puta se osecam tromo na fudbalu upravo zbog tezine, ne mogu pretrcavat kao ranije, ali zato se duel igra znatno popravila

                  Pa moras da probas, teretana ti je sastavni deo svakog sporta. Ne mozes dobiti snagu bez nje, msm mozes do neke mere ali nije to to. Samo adaptiras program kako treba i sve pet.
                  Last edited by Prototype; 25-01-14, 21:06.

                  Comment


                  • Kao da je nužno da ideš u teretanu da bi se oblikovao. Bitno je da se zdravo hraniš, da imaš sportskih aktivnosti i to je to, trčanje je jako zdravo.
                    http://a6.sphotos.ak.fbcdn.net/hphot...46811721_n.jpg
                    Samo je jedan čekanja vrijedan - Roger Federer!

                    Comment


                    • Proto, samo se nadam da srazmerno radis i gornji deo tela i noge, jer kad vidim one likove koji samo pumpaju bicepse, tricpese, a nogice im tanje od mojih, hocu da umrem od smeha karikatura im nije ravna
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • To Adine, trčanje... ja upražnjavam triatlon doduše svaki dan onaj drugi sport, al je triatlon kada se sve zajedno sabere
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by Adin View Post
                          Kao da je nužno da ideš u teretanu da bi se oblikovao. Bitno je da se zdravo hraniš, da imaš sportskih aktivnosti i to je to, trčanje je jako zdravo.
                          Ruzno je imati takvo misljenje o teretani. Ako se hoces oblikovati, teretana tj oni silni tegovi ti nece pomoci nimalo ako se pritom ne hranis kako treba. Trenirati je lako, jesti zdravu hranu je tezi deo. Ja i pored teretane trcim, nije dovoljno imati samo sportske aktivnosti. Tako nesto obicno kazu likovi od 70kg
                          Last edited by Prototype; 25-01-14, 21:12.

                          Comment


                          • Sprema se Olja za OI

                            Comment


                            • Neću da navijam za Olju kad se bude takmičila, predstavlja sebe

                              Comment


                              • Ma kakvi, to sve rekreativno... al milina, blizu mi šuma, blizu bazeni... ali ništa bez

                                A mogu i odbojku sa vama, numem tenis, ali zato stoni razbijam
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X