Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nije, oni i tu predstavljaju sebe, osvajaju u svoje ime, ali sasvim druga stvar je sto su Francuzi tradicionalisti i mozda vece wanna be patriote nego mi Balkanaci

    Comment


    • Zašto je Nadal nacionalna ikona u Španiji ako predstavlja isključivo sebe? Baš me zanimaju ti odgovori, možda meni nije jasno

      Comment


      • Pa valjda zato sto dolazi iz te zemlje i niko ne zabranjuje tim zemljama da se ponose tim teniserima i njihovim rezultatima ali on za Spaniju igra na OI i nigdje vise. Ako ti mislis da je igranje Djokovica na AO isto ko igranje npr. Srbije na EP U Kosarci, ti zivis u zabludi

        Comment


        • Nacionalna ikona znači jedan od najpopularnijih sportista u Španiji, a imaju ih koliko hoćeš u raznim sportovima. On i Alonso su godinama u samom vrhu. Popularnost je jednaka broju navijača u toj zemlji, kao i rezultat=popularnost. U Španiji se samo uspjeh u fudbalu mjeri višim nego njihov "pojedinačni", što opet ima veze s tim da su oni sami vrh, inače da su trulež kao mi, vjerovatno bi Rafa bio broj 1, i ovako nije daleko. Na stranici svakog GS imaš ispisana imena država, koliko je tenisera nastupilo, prošlo, ispalo...

          Comment


          • Originally posted by notorious View Post
            Hoćeš reći da na drugim GS ne predstavlja Španiju? Pod čijom zastavom igra? Inače, radi se o sportskoj ikoni te zemlje, nekome ko bi nosio zastavu Španije na OI kraj toliko sportskh veličina, odakle im ta ideja uopšte? Federer, Wawrinka, sve su to nacionalne ikone i meni je jedna vrsta nenormalnosti da se navija protiv u svojim zemljama.
            Postoji razlika izmedju navijanja za nekoga i navijanja protiv nekoga.

            Comment


            • Originally posted by zdravkelja View Post
              Postoji razlika izmedju navijanja za nekoga i navijanja protiv nekoga.
              Upravo sam to htjela da kažem, ja navijam za Novaka zbog činjenice kakav je čovjek pa onda i kakav je šampion, to za koga drugi navijaju uopšte me nije briga dok ne vrijeđaju i omalovažavaju Novaka ja sam ok. sa tim!
              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Ja nemam nikakav problem kako ce drugi ljudi da se postave prema Novaku.
                I fakat je da ima Novakovih navijaca koji ulaze u sukob sa svakim ko napise nesto lose o njemu. Po meni je to em nepotrebno em bespredmetno.

                Ja sam navijao i navijacu za Novaka, nevezano za njegove rezultate i ko sta pise o njemu.

                Ali kad smatram da je pogresio, da je izasao na teren i nije dao svoj objektivni maksimum ( kako god ga ja kvantifikovao ) - prigovoricu.
                I da, mozda to nece biti post u svili i kadifi gde ja kazem "Nole prijatelju, mora to i to bolje" . Cak stavise!
                Grmecu, besneti, pitati se, psovati ( dok god moderatori ne vide ), galamiti zato sto je, po mojim kriterijumima, trenutno UBEDLJIVO najbolji tenser i 3 slema po sezoni bi trebali biti must have.
                To nece promeniti cinjenicu da ja postujem ovog momka jer je odlican teniser, veliki covek i humanitarac i da sam ponosan sto mogu reci da smo sunarodnici.

                Glavu gore Nole, zajebao si, sam si kriv, vrati se jaci i uzmi taj RG i sve ce izgledati bolje no danas.
                Pa da se onda obezbedi podmladak, jes'čuo?! ;)

                Comment


                • Zasto je prihvatljivo navijati protiv Tipsarevica i hejtovati ga? Molim da mi neko objasni.

                  Comment


                  • jer nema GS titulu

                    Comment


                    • Originally posted by eM View Post
                      Zasto je prihvatljivo navijati protiv Tipsarevica i hejtovati ga? Molim da mi neko objasni.
                      Jer ima dobru zenu, a mi muskarci smo ljubomorni.
                      sigpic

                      Comment


                      • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                        Jer ima dobru zenu, a mi muskarci smo ljubomorni.
                        Vec vidim novu anketu #trojice: Cija zena je najbolja?
                        It is not the violence that sets a man apart.
                        It's the distance he's prepared to go.

                        Comment


                        • Federerova

                          Comment


                          • Originally posted by eM View Post
                            Zasto je prihvatljivo navijati protiv Tipsarevica i hejtovati ga? Molim da mi neko objasni.
                            Prihvatljivo je hejtovati i Novaka, ali će biti više onih koji će ga braniti. Ništa bolje ne uspijeva od uspjeha U zemlji iz koje dolazi teniser uvijek je neshvatljivije zašto se hejtuje onaj uspješniji i to prije zapada za oko. Nikoga ne zanima fudbaler iz niže lige, ali ako hejtuješ nekog poznatijeg smetaće većini, ali će biti i više onih koji ga ne vole. U susjednim zemljama je Novak u početku bio ok, čak i simpatičan, kako je postajao uspješniji time su se gomilali protivnički navijači, gomilali su se i hejteri u njegovoj, a Zdravkelja ih ubraja u navijače ostalih a ne protiv, velika razlika Sama si napisala jednom prilikom (možda i nisi ti, ali nebitno) da što više oko tebe hvale Novaka da ti je sve gori u očima, tako nekako. Mišljenje kreiraju i ljudi oko tebe, mnogo faktora utiče, ali je popularnost ono što kreira i jednu i drugu stranu.
                            Zato sam i naveo primjer Džumija, da je na Novakovom nivou ili blizu, pola BiH i susjednih zemalja bi bilo protiv njega, to su činjenice. Ne pratiš na času i moram da pišem po 2x

                            Comment


                            • Konstatacija za MTF je biser.
                              Similis simili gaudet

                              Comment


                              • Originally posted by apacrow View Post
                                Vec vidim novu anketu #trojice: Cija zena je najbolja?
                                Bezveze kad Rodikova uzma #pjeske #zatvorenihociju
                                sigpic
                                "IF YOU CAN MEET WITH TRIUMPH AND DISASTER
                                AND TREAT THOSE TWO IMPOSTORS JUST THE SAME"

                                Comment

                                Working...
                                X