Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Koga sad izbaciti??? mozda ovu sto se tek vratila? ali dobro izgleda, pa bih je bar jos malo zadrzao

    H2O mi je ipak najmanje simpatican
    sigpic

    Comment


    • Kako ovo amaterski izgleda
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Uzas, veceras sam gledala prvi put i zalim za izgubljenim vremenom
        in another life
        I will love you again, RF.

        Comment


        • Opet katastrofalan izbor publike, mislim da ni Maja a ni 4U nisu zaslužile da ispadnu
          * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
          * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
          NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

          Comment


          • Ovaj show je teska katastrofa.

            A kako je poludeo Zeljko, hahahah

            Sent from my HTC, posto mi se moze
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Dodje mi da pustim reprize TLZP da se oporavim od pretrpljenog smora i ubijem vreme do tenisa
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Meni ove ocajno zvuce

                Sent from my HTC, posto mi se moze
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Sta gledate vi to uopste?
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Kiks faktor.

                    Ubija se vreme do tenisa.

                    Pogresan izbor
                    Dayman (a-a-ah...)
                    Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                    Champion of the sun (a-a-ah...)
                    You're a master of karate and friendship
                    For everyone

                    Comment


                    • uzas...Maja je veceras bila jedna od boljih u duelu nije imala neku pesmu, ali one 4 su delovale i zvucale tuzno.
                      sigpic

                      Comment


                      • Ovi voditelji su tuga evo i Ana na kraju rece ko zna ko ce se pojaviti sledece nedelje, svesna da je lupetala do zla boga
                        sigpic

                        Comment


                        • Znaci Vanja The Frog ostala.

                          Comment


                          • Šta vi gledate Bolje da ste vrijeme utrošile u kuhinji da nešto naučite o domaćim specijalitetima, ovako su vam supa i neki propali kolač najviši domet

                            Comment


                            • Ona Aleksandra Sekulic treba negdje da se uslika sa reketom i pješke ce do titule najljepse teniserke za ovu godinu

                              A ni Ani i Emini se ne moze naci mana

                              Kakvo smece od showa, definitivno sam zavrsio s njim

                              Comment


                              • Originally posted by tuta bugarin
                                ma
                                bijo samti nešta zauzet
                                toes na onom nekom godišnjom odmoru
                                totije ono kase valjaš po plažu ležiš po ležaljkama i pieš pio
                                vodila me ova moja umenemi gospoja žena ai sumpruga ai deca takodžer
                                sedem tija lepo u ladovinu spalmama kokosima i bananama jar ubi sunce u picku materinu
                                pa snaocarima gledaš žemske sevaju sisama i zdupetima
                                konobari menjaju prazne caše spunima
                                ieto
                                nisam imao sportske sreće da pratim sportske dogadžaje ani šire stenis
                                kad nisam ni bijo tu kakoću
                                pa nisam ni pratijo jar kaću
                                a navece nedaju ni dase pali terevizor
                                moraš ići šetnju šetati sesti esti piti
                                pa snaocarima gledati žemske sevaju sisama i zdupetima
                                akad nije to ondak uvek ima neka zabava smuziku isa karneval
                                veseo neki narod uvek pesma kolce džuskaju žemske
                                ati snaocarima gledaš drmaju sisama i zdupetima
                                neke se nekad i napiju pa oćedu daim praviš društvo
                                navalu ajde i ajde
                                al totije već neka druga tema
                                lepa sportska zanimacija
                                itakoto



                                lutajući reporter tuta bugarin
                                nežno šapće sneguljici
                                dok patuljci ruju
                                u rudnici

                                tuto nije ovo spam tema,kakve palme kokosi i ostalo
                                Ajd kad vec pisem i ja sam na godisnjemispod palme, ima kokosa razne fele i takoto ai kafe razne ali Noleta gledam, ostale-jok
                                E, sad sam te citirala,pravo da ti kazem namernojer si pogresio temu, pa takoto
                                Uzdravlje
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X