Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kiki je neverovatno glup, najlosiji clan zirija

    Prvi ogroman napredak sto vise nema onog voditelja, a i ovako izgleda da polako napreduju, sad vec lici na nesto
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Kako se Kristina sredila

      Comment


      • Emina definitivno najlepsa zena sa nase estrade PRELEPOTICA!!!
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Heartbreak View Post
          Emina definitivno najlepsa zena sa nase estrade PRELEPOTICA!!!
          Slažem se. Ja sam voleo Kristinu kada je snimila pesmu: Klecaju mi kolena. Posle se nekako izgubila i evo je sada u ovom žiriju.
          Last edited by Lord Aleksoni; 14-01-14, 21:47.

          Comment


          • Kakav skup kretena (bez Emine) u ziriju
            Last edited by Mr. Wolf; 14-01-14, 22:06.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • http://www.dan.ba/2013-01-31-07-00-3...vjesnog-envera

              strasno kakvim se glupostima mi bavimo

              Enver

              Comment


              • Sto je najgore frajer ne postoji uopste, zajebancija bila.Hahhahahahahaha

                Comment


                • i dodje do vijesti na portalu

                  The Enver

                  Comment


                  • Ovaj Joksimovic je kreten, kakve on kineze i kakvo razvlacenje pominje hahhahaha

                    U pravu je Kristina, tonci jebu ceo ovaj sou, svi mi zvuce kao iz bunara, nije izbalansirana jacina matrice i vokala i sve zvuci nekako bedno steta zaista jer su svi takmicari zaista dobri vokali.

                    Za sada mi se najvise svideo ovaj srpski One Direction ili kretenski naziv koji imaju, Doktori Odlicno ih je Kristina uklopila, vidi se da devojka zna posao, citao sam i da najvise premena od svih njih ona provodi sa svojim clanovima.

                    Molio bih ziri da pogledaju malo emisije ovog karaktera i da vide kako treba neki mentor da vodi svoj tim, kako se komentarise i sta se trazi.

                    I da, Emina, sreco moja najlepsa, ne kaze se CELO vreme
                    sigpic

                    Comment


                    • Kakve im pjesme biraju, strasno

                      Comment


                      • Ma i ovo takmičenje počinje da bude klasika - svako svog konja hvali. Kiki i Željko previše zgrčeni, a i previše lično shvataju ovo takmičenje. Nije ni Kristina mnogo bolja, ali nekako djeluje opuštenije od njih. Emina jedina djeluje kao pozitivna, kakvu trebu Mustafa ima nije ni svjestan.

                        I da, ja sam uz Doktore zbog mog sugrađanina.
                        Last edited by Merlin; 14-01-14, 21:51.
                        sigpic
                        Bill Shankly: "If you can't support us when we lose or draw,
                        don't support us when we win."

                        Comment


                        • Samo mi ovo nije jasno, pa nije ovo evrovizija, kakav backstage, kakve gluposti
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Ilma rastura

                            Comment


                            • Ja ne gledam veceras, ali sam gledala veci dio prosle emisije i audicija, tj. svih onih faza takmicenja...
                              Nije mi jasno sta vi vidite u toj Emini, odlicno se uklapa sa zirijem koji gori nije mogao biti, ali bukvalno... Malo ih Kristina vadi, cini se da bar ima ideju sta radi. Ostali su nula, ukljucujuci i Eminu. I ne znam sta vam je tu lijepo, lice joj je kao vostana figura, a ne cuh vala ni da je nesto pametno prozborila.

                              I ne znam ko im bira pjesme, ko ih oblaci, ko to sve radi, treba im to zabraniti. Da ih puste da se sami obuku i biraju pjesme i urade matrice, bolje bi izgledalo i zvucalo masu puta.

                              Comment


                              • Koja ironija, takmicar(i) peva bolje nego clan(ovi) zirija
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X