Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovo je režirao muškarac..
    pa svaka žena bi lepo zatvorila prozor i završila priču..
    Originally posted by gokara
    Valjda ćemo dočekati dan da kloniraju Federera pa da možemo da ne gasimo televizore kad igraju svi koji nisu Federer i uživamo u meču Federer-Federer.

    Comment


    • A krpe završile na lomači.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • ma jos bolje kao krpe za prasinu
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • ili glancanje parketa ... da sija
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Maxx-a View Post
            noto i ostatak trojice na delu
            Naravno. Gdje god su pobjede tu smo i mi, ovo je veličanstvena pobjeda

            Originally posted by jagodica View Post
            Ovo je režirao muškarac..
            pa svaka žena bi lepo zatvorila prozor i završila priču..
            Tješi se. Neće žena zatvoriti prozor dok misli da je u prednosti

            Comment


            • Žene uvijek popuste, sta ti znas noto

              Comment


              • Originally posted by notorious View Post
                Ne popravljaj mi post
                Last edited by Pertla; 11-12-13, 19:55.
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by notorious View Post
                  Naravno. Gdje god su pobjede tu smo i mi, ovo je veličanstvena pobjeda
                  Pirova
                  Similis simili gaudet

                  Comment




                  • http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • ^
                      I na kraju je Era bez problema zeznuo Nemca. Amerikanca, Rusa ...
                      sigpic

                      Comment


                      • More Era na kraju s dva problema
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Originally posted by miloolja View Post
                          More Era na kraju s dva problema

                          sigpic

                          Comment


                          • Kada novinari zele da ispadnu pametni

                            Dayman (a-a-ah...)
                            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                            Champion of the sun (a-a-ah...)
                            You're a master of karate and friendship
                            For everyone

                            Comment


                            • Originally posted by Sandugp View Post
                              Upravo, jer je jedan od najvecih glumaca svih vremena (Novak Djokovic svetskog glumista) igrao u filmu ... Eh sta bi bilo kad bi bilo pa da nije odjebao Pitera Dzeksona i prihvatio ulugu Aragorna u "Gospodaru" ... Ali to je Dej Luis, jedan film u 3 godine ... bira covek
                              Prebacih ovamo, prigodnije je
                              Dej Luis je odista `redak zver` u filmskoj umetnosti. Kada kazem umetnost, analogno je da on apsolutno zavredjuje epitet umetnika, za razliku od mnogobrojnih samopromovisanih ili medijski ustolicenih koji su tog epiteta nedostojni. Odbiti ulogu /u za mene crtanom filmu / koja zasigurno donosi slavu i debeo konto po meni je i protest protiv savremene filmske industrije/citaj Holivuda/ i dokaz samosvojnosti i istrajnosti na svom umetnickom putu. Industrijalizacija umetnosti je progutala umetnost zarad materijalnog i populistickog stvarajuci industriju lake zabave. Film je poput drugih umetnosti zarobljen u kanalu iskopanom bagerom kapitala. Kapital investira na sigurno a dobit je osigurana kada je njihov `proizvod` prijemciv sto sirem krugu publike. Ideja i zivotnih tema je sve manje cime svaki novi film slici prethodnim. Vampiri, vestice, super heroji, klinci carobnjaci, nakaradni SF likovi i slicni svakodnevno `iskacu` iz ekrana a tako malo je zivotnih, realnih prica.
                              Last edited by pecaros; 12-12-13, 13:14.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Sandugp View Post
                                Eh sta bi bilo kad bi bilo pa da nije odjebao Pitera Dzeksona i prihvatio ulugu Aragorna u "Gospodaru" ... Ali to je Dej Luis, jedan film u 3 godine ... bira covek
                                Pametnu odluku je doneo. Sta ce mu ta uloga ? Nije on glumac koji treba u takvim filmovima da "trosi" svoj maestralan talenat.
                                Last edited by Mr. Wolf; 12-12-13, 15:07.
                                Dayman (a-a-ah...)
                                Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                                Champion of the sun (a-a-ah...)
                                You're a master of karate and friendship
                                For everyone

                                Comment

                                Working...
                                X