Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Utripovao da je Sajmon
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Jahovic tu samo da uljepsa emisiju

      Nego, koliko oni misle ovdje raje pustiti...svima ide da

      Comment




      • sigpic

        Comment


        • Sreca, sreca, radost

          Comment


          • Hit finala Dejvis kupa 2013.


            Comment


            • http://www.telegraf.rs/sport/877596-...o-ne-zna-video

              * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
              * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
              NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

              Comment


              • Sestra mu je princeza


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Komentar objasnio

                  Izvukao ga konacno iz g..ice
                  sigpic

                  Comment


                  • Po fbu se vodi pravi mali rati protiv Pinka. Sto ne bi bilo nista cudno, da nisu njihovi radnici u pitanju, napokon su progovorili. Mnogi mediji su juce i danas prenijeli ovo sjajno pismo.

                    OTVORENO PISMO GOSPODINU ZELJKU MITROVICU, VLASNIKU NAJGLEDANIJE TELEVIZIJE

                    Gospodine Željko,

                    Hajde da se upoznamo!

                    Dopustite da Vam nabrojim šta imam.

                    Počeću od sreće, mislim da je imam.

                    Nisam od onih koji lepu vest ostavljaju za kasnije. Vodim se mišlju da vreme ne postoji I da je sve trenutak. Taj prostor podeliću na dva trenutka.

                    Trenutak 1

                    Moje ime je Milena Petković. Nije bilo lako doći iz unutrašnjosti I dobiti posao na velikoj, najvećoj, samo par godina ranije - nekoliko biliona trenutaka dalekoj televiziji. Za mene. Smatrala sam ličnim uspehom činjenicu da sam ta vrata otvorila.

                    Zaposlila sam se kao novinar u informativnoj redakciji televizije Pink.

                    Videla sam Vas nekoliko puta. Pored lifta, u zgradi televizije, a videla sam I Vaša gostovanja u televizijskim programima.

                    Ali, nisam ovde da bih pričala o Vama. Ovde sam da bih pričala o sebi.

                    Trenutak 2

                    Prošlog ponedeljka gledala sam čoveka u oči a nisam imala pravo da mu kažem ko sam. Ni šta me plaši. Ni da slušam rock and roll. Ni da imam prezime. Ni da imam ime. Ni da sam devojka koja ima 27 godina, ni da sam čovek.

                    Došla sam u situaciju da se objasnim novcem. Nisam ga imala. Nisam. A ko sam? Možemo da kažemo niko. Nemam novac da dokažem da jesam neko. Nemam novac da se potvrdim kroz kiriju, račun od infostana ili struje.

                    Da, taj novac sam ja, taj novac je moj dug.

                    Dakle, niko sam.

                    Možemo da kažemo I da nisam.

                    Ja sam strpljiva Milena Petković. Novinarka na TV Pink.

                    Radim. Za svoj rad nisam plaćena.

                    Hoćemo li da me svedemo na ništa? Možemo li da kažemo da ne volim kišu, neobične instekte, jednog dečka I mlađeg brata? Ne možemo. Slagali bismo.

                    Ovde bi trebalo da Vas zamolim da pokušate da nađete način da platite ono što dugujete – meni, ali i mojim strpljivim kolegama. Nećete verovati, ali u najgledanijoj, Vašoj televiziji, rade sjajni ljudi koji imaju vanredan talenat, vredni su, odgovorni ... I pozajmljuju novac da bi došli na posao – plaćaju da bi radili za Vas!

                    Platite naš rad.

                    I, znate šta?

                    Nemam poentu. Nemam maestralan zaključak, kulminaciju niti patetične molbe.

                    Neću da Vas molim. Ja tražim da nam ne oduzimate dostojanstvo. Nismo Vam ga poklonili. Ja Vam tražim da nam platite ono što smo zaradili.

                    U danu kada sam odlučila da pokucam na vrata blještavog grada I svetlucavog radnog mesta, obećala sam sebi da neću moliti da mi neko vrati ono što jesam. Jer to nisam izgubila. Dakle, gospodine Željko, ne molim Vas.

                    Kažite mi šta je strah?

                    Da li čovek ima samo jedan konačan strah? Od smrti?

                    Ili je njegov strah, zapravo, čitav zivot?

                    Verujem da svako zaspi sa svojim strahom. Ne uvek. Sasvim izvesno, jedna noć je strašnija od ostalih noći. Makar jedna. Samo jedna. Zatim, strah od onoga što dolazi posle te noći. Strah od jutra. Možda baš onog jutra kad ne možemo da objasnimo ko smo!

                    Da li se to Vas tice?

                    Mene, da!

                    U verovanju da je čitav žvot samo trenutak, želim Vam trenutak bez strahova, ispunjen isključivo onim što Vas usrećuje.

                    Svesrdno,

                    Milena Petković
                    https://www.facebook.com/dzejn.vrbov...80701785382798

                    Neke kolege kazu da nije u redu da ih ostavil na cedilu; ipak, svi su na vreme obavesteni - i toliko obzira sam imala.. S druge strane, nije u redu da vise od tri godine placam kreditnu kamatu banci zbog dozvoljenog i nedozvoljenog minusa. Meni za moj rad ne placaju na vreme, a ja snosim troskove rada! I, da, "legao" je ostatak plate za juli mesec, a za one koji su izgubili kalendar, da podsetim - danas je 13.novembar. dakle, ja jos uvek imam minus na racunu, i jos uvek - ni dinara, znaci ni za prevoz. Imam porodicu, to je tacno. Ona je maloletna. Na celu situaciju reaguje otprilike ovako: mama, hoces mi kupiti cokoladno mleko i one kiflice sa semenkama, kad primis platu.. Mada bilo je i ovako: hoces mi kupiti onak autobus kad dobijes platu; i ovako: kokice? Dobro, kad dobijes platu. Dete od 4,5 godine, naucilo je da mami poslodavac ne da platu - zamislite koliko puta sam morala da mu ponovim tu fazu - kad dobijem platu. I, jos: moji rodjaci, kako bi to pod normalnim okolnostima bilo, odnosno kako nas uce od malih nogu - blizi rodjaci - majka i otac izdrzavaju mene i mog sina. Mama ima 65, i srcani je bolesnik, a tata, 74 i dijabeticar. Mama je se zaduzila da bismo imali sta da jedemo. Verovatno bi se neki ekonomista bolje snasao od nas, u nasoj situaciji. Ali, ja nisam ekonomista. Imam svoju profesiju i svoje zanimanje. Sef mi kaze da ce biti tolerantan pet dana, a podsef - po zakonu je tri dana, ali eto cula si.. A ja kazem - nemam sredstava
                    https://www.facebook.com/maja.filipo...53110174766888

                    Oba je prenio i Milan Tarot, izgleda da nije dobio pare od Farme, prica se da nije niko jos od Farme 2 dobio pare.

                    Odgovorila je naravno velika gazdarica, pedagoski, u svom stilu. Ipak je zavrsila visu pedagosku.

                    Molimo sve koji nisu zadovoljni uslovima rada na Pinku da nam ucine i odmah daju otkaz. Pogotovo one koji su dosli preko veze i na teretu su nam preko 10 godina.
                    https://www.facebook.com/milica.mi.1...51756413366889

                    Pink International duguju za porez Srbiji 104 miliona dinara (913.800 eura), u CG radnici ne primaju plate po pola godine, a opet otvaraju 2241642614204624 kanala, postovao sam u slike i klipovi da pustaju filmove skinute sa neta.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ruzicasti otrov. Govnari najobicniji. Fuj A ova Milica je retard2

                      Somborac je ovde objasnio:

                      Last edited by Mr. Wolf; 14-11-13, 16:49.
                      Dayman (a-a-ah...)
                      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                      Champion of the sun (a-a-ah...)
                      You're a master of karate and friendship
                      For everyone

                      Comment


                      • Nismo mi te srece da se flekica skine
                        sigpic

                        Comment


                        • Smecari...
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • ovaj Micko je apsolutni kralj

                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Ovaj je jaci i od Cak Nooris

                              Comment


                              • Pravda

                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X