Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Moje duboko izvinjenje...

    Comment


    • Moram da se slozim sa prskajem. Kada menjam kanale i zapravo vidim neku muziku na MTV-u, prvo se iznenadim, a zatim brzo okrenem kanal, posto skoro sve pesme koje pustaju su smece. Ali ipak mi je najjace da Music TV ima sve na svom kanalu osim muzike.. bas onako jadno. Jos jedini se VH1 drzi, mada mi ni oni nisu vise k'o nekad, pogotovo od kad smo dobili adria verziju kanala.

      Comment


      • Udari vetra do 379 km/h, strasno, ne znamo koliko smo srecni sto nam je ovo nebo nad glavom
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by p4p1 View Post
          Moram da se slozim sa prskajem. Kada menjam kanale i zapravo vidim neku muziku na MTV-u, prvo se iznenadim, a zatim brzo okrenem kanal, posto skoro sve pesme koje pustaju su smece. Ali ipak mi je najjace da Music TV ima sve na svom kanalu osim muzike.. bas onako jadno. Jos jedini se VH1 drzi, mada mi ni oni nisu vise k'o nekad, pogotovo od kad smo dobili adria verziju kanala.
          paaa,ima dobrih top lista,a takodje emisije koje idu takodje znaju da budu interesantne,pretjerao si.


          Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
          sigpic

          Comment


          • Ma Šardo pusti Roleta, jel gledaš klizanje?
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Veceras u TLZP Zeljko Sasic kao Axl Rose . Na sta li ce to da lici
              Dayman (a-a-ah...)
              Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
              Champion of the sun (a-a-ah...)
              You're a master of karate and friendship
              For everyone

              Comment


              • Spektakularni prirodni light show: Relampago del Catatumbo, vječna oluja u Venecueli
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Ma Šardo pusti Roleta, jel gledaš klizanje?
                  pa ne, iz jednog prostog razloga - ako sad odgledam ove GP, a ima ih 6, onda cu napamet da znam svaciji sastav, a ovo je olimpijska godina, i onda mi ni evropsko ni svetsko ni OI nece biti zanimljivi
                  ove godine evropsko u Budimpesti, jedva cekam
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Jel ideš možda u Budim i Peštu na EP?
                    Last edited by miloolja; 09-11-13, 21:46.
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Mladi Vranjanac delio besplatne zagrljaje

                      Mladić Stefan Trajković iz Vranja delio je za vikend besplatne zagrljaje u centru grada.

                      Kako on kaže, akciju je organizovao po uzoru na već održanim u Subotici i Loznici.

                      - Ovako nešto sam slično video na Youtube-u, samo sam ja izmenio natpis na kartonu.

                      Bilo je različitih reakcija, pozitivnih i negativnih, pošto ljudi ovakvu jednu akciju u našem gradu prvi put vide.

                      Primetio sam da im je bilo čudno. Bilo je nekih koji su prišli i dobili besplatni zagrljaj od mene.

                      Ovim sam hteo malo da promenim atmosferu u gradu jer je postal veoma monotono. Kasnije mi se pridružila još jedna devojka koja je sa mnom delila besplatne zagrljaje – kaže Stefan.

                      Inače, Trajković i njegova “koleginica” bili su na šetalištu u subotu od podneva do 14.30 sati.


                      http://www.okradio.rs/vesti/lokalne/...je-_36886.html

                      Comment


                      • To je u inostranstvu redovna pojava. Na spanskim stepenicama u Rimu gomila njih ide gore dole i nudi besplatne zagrljaje. Moje drugarice i ja smo jednom htele da sprovedemo akciju "free kisses for hot guys" ali nam ovi nasi drugovi nisu dali

                        @Olja, ne verujem da cu u Budimpestu, prosto vise nemam pravo na slobodne dane, znaci apsolutno nista, rasipalo se na produzenje letovanja ove godine
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Potpis postavljen, cekam jos avatar
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Er Srbija uspešno obavila prvi let na novoj interkontinentalnoj liniji Peking-Šangaj-Pariz-London-Beograd
                            Spoiler
                            sigpic

                            Comment


                            • Da li gleda neko X Factor?
                              koliko se istripovao ovaj Joksimovic
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Ne zna za vas, ali meni je ovaj Joksimović totalno fuj u ovom X Factoru
                                * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
                                * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
                                NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

                                Comment

                                Working...
                                X