Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by miloolja View Post
    Ma beži tamo, to su jeftini fazoni... ono si dodao naknadno ili ja nisam videla. a sve se ugovara do sitnica UNAPRED, a ne nakon.. evo ti snimak, ali onda moraš ovo... cvrc
    No, ko kaže da se bunim, mogla sam i gore da prođem.. koga si sve mogao da staviš u onaj uži izbor...ihaaaa ovo je više nego premija, mada da se razumemo Tomica je bolji frajer, ali nešto je i u tenisu.
    Samo nisam navikla da mi drugi određuju avatare i iz tih se razloga se i ne kladim ovde, ne toliko što ne volim da gubim (mada ne volim, da se razumemo ) već zato što ne bih mogla da podnesem neke sportiste na ovim sličicama.
    Juuuuuu i sada mi se diže kosa na glavi kada zamislim... patim zajedno sa onima koji moraju te razne neke da nose po kazni...

    I možda se u tvom kraju sve baš plaća... ali u mom postoje i usluge iz ljubavi, poštovanja, zbog lepih (zamišljenih) očiju....možda ja imam snimak koji tebi treba...
    (Baš do završnog...)
    Ajde, ajde moramo da ispoštujemo svoj dio dogovora, šta je taško promijeniti avatar, meni nije problem sve dok ne traži da stavim Nadala
    * Victory makes you happy, failure makes you stronger!
    * Smeš da izgubiš, ali ne smeš da se predaš!
    NOVAK ĐOKOVIĆ #TrueChampion

    Comment


    • Sta je ovo Prle obojio forum u svoje boje, majstor

      Comment


      • Jes video Shminka, treba i to znati.

        Ma kakvi teško, sve za Novaka, a spisak nepoželjnih je mnogo veći od Nadala.

        EDIT: Nisam ja imala nikakav dogovor.
        Last edited by miloolja; 21-10-13, 15:59.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Gledaj koliki tekst napisa, samo zbog avatara

          Samo opušteno, ugledaj se na @proudNole i gledaj to iz druge perspektive, mogla si dobiti Fedov i Rafin prstić, tek bi tada bilo veselo. Ali ste obje napravile dobar potez, @ProudNole izabrala najtalentovanijeg, a Ti najvećeg, bolje nije moglo.

          Ima i kod nas tih furka o poštovanju, ljubavi, očima (samo ako su plave ), ali kad ti se pruži prilika za nešto, moraš je iskoristiti.

          A da znate kako vam dobro stoji, ne biste ga nikad ni mijenjale.
          “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

          Comment


          • Ma nema kod mene ništa mirno.. samo buntovno!
            !VIVA LA REVOLUCION

            Jao ala menjate te nikove, ko neko avatare.
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Treba da se zabrani mjenjanje nikova , ja vecinu sa foruma znam po nikovima , sad ovo kako se pocelo mjenjat veze nemam ko je ko , ali ko sam ja da sudim...

              Najbolje bi bilo da svako ko je mjenjao nick da vrati stari.
              Last edited by Rossonero; 21-10-13, 21:45.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                !VIVA LA REVOLUCION
                Eh da sam znao, Che Guevaru bih ti dao.
                “It's no accident, I think, that tennis uses the language of life. Advantage, service, fault, break, love, the basic elements of tennis are those of everyday existence, because every match is a life in miniature. Points become games become sets become tournaments, and it's all so tightly connected that any point can become the turning point. It reminds me of the way seconds become minutes become hours, and any hour can be our finest. Or darkest. It's our choice.”

                Comment


                • Samo za Vladana... http://www.serbiancafe.com/lat/kuvar...i#.UmbWDvmVMVx

                  Spoiler
                  rekla sam samo za Vladana
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Bolje da si samo patispanj napravila bez tog voca
                    sigpic

                    Comment


                    • Ahhahahha pa to nisam ja..tek sada sam videla kakav joj je nick nego htela sam da ti dam recept, pošto piše da je bezglutenski, a ti si novopečeni fan takve ishrane...
                      I bolje ti je sa voćem nego sa onim čokoladama koje sve od reda sadrže GMO!

                      Last edited by miloolja; 23-10-13, 13:37.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • To svakako, ali mi je ovo slobodno jedi sve nedelja, pa dje da jedem bezglutensku hranu tokom slobodno jedi sve nedelje
                        sigpic

                        Comment


                        • Onda neke druge nedelje, kada dođe na red "Fladane jedi zdravo, jedi bezglutensku, jedi voće, bez GMO hrane" nedelja.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Jebeč kolač bez nekog fila, po mogućnosti čokoladnog.

                            Skidajte te rugobe sa avatara. To što Prle gaji određene simpatije prema dugokosim i repatim teniserima ne znači da se moramo traumirati po forumu

                            Comment


                            • @notorious poslao me prle da ti ulepsam dan .
                              sigpic

                              Joking around is part of my personality, just who I am. Novak Djokovic

                              Yesterday i was clever, so i wanted to change the world. Today i`m wise, so i`m changing myself.

                              Without error there can be no brilliancy.

                              Comment


                              • Kad je vec dernek

                                Comment

                                Working...
                                X