Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    srecom pa nisam 8h u kancelariji
    4 u kancelariji 4 na pranju zuba
    sigpic

    Comment


    • 2 posao, 6 pranje zuba i 2 na pauzi

      Comment


      • Originally posted by shminka View Post
        2 posao, 6 pranje zuba i 2 na pauzi
        Znaci 2 prekovremeno, to neko mora da plati
        sigpic

        Comment


        • Comment


          • eto, jos cu dobiti i vecu platu, radila sam prekovremeno
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • De sad da nadjem tolike cetkice i pastu, ocu i ja prekovremeno
              sigpic

              Comment


              • shminka je idealan poslodavac, svi idemo kod njega da radimo
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Student - kapitalista socijalisticke orijentacije.
                  sigpic

                  Comment


                  • 187
                    sigpic

                    Comment


                    • ja skroz pokvarih zube, ali 177 mi je max

                      edit: 181
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • ne vredi ne mogu vise od 172

                        Comment


                        • 188
                          Spoiler
                          cm je Novak visok
                          sigpic

                          Comment


                          • Moram samo da konstatujem da smo kao narod govno i da zasluzujemo sve sto nam se desava.
                            Proveo danas sat i po vremena u saobracajnoj guzvi i to mi je bilo dovoljno da shvatim koliko smo proklet narod.
                            Toliku kolicinu besa, zla, gledanja svoje guzice retko gde mozete videti
                            Ali sto je najgore, ajde matori gledaj ti svoju guzicu, nije problem, ali si ti toliko glup da time sto u toj datoj sekundi gledas svoju guzicu, napravis ostalima sranje a onda samim tim i sebe uvalis u velika govna.
                            Nema ljutnje, volim ja Beograd i ljude koje poznajem, ali svako zlo nam zasluzeno pripada.
                            Kakva srca za Tijanu, inkubatori, Katarine Rebrace, politicari... Niko nam nije kriv, sami biramo svoju sudbinu. Ima bre da postanem svoj covek da zaradim pare i da onda po svom izboru pomognem neke ljude u humanitarne svrhe i da im u ruke dam pare i vidim njihov bolji zivot i napredak. A ne da saljem poruke na neke brojeve. Sta cemo, takvi smo da vise i ne smemo/treba da se rukujemo
                            It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                            Comment


                            • ^
                              Stici do odredista u centru ili kroz centar grada postala je avantura sa neizvesnim ishodom. Ko god za shodno nadje dohvati se neke table i pravo na ulicu. Zabole njega sto svojim postupkom drugima patnju priredjuje. Sebicnost je postala opsta kategorija.
                              sigpic

                              Comment


                              • Najgore je kad se naviknes da su ljudi stoka... a onda te oni opet iznenade svojim mogucnostima. Sve ti je jasno koja je to kolicina.... loseg
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X