Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Istina sve sto shminka kaze

    Comment


    • JEsil mjerio pritisak jutros u pola 7

      Comment


      • Legao u pola 5 ,tek se sad probudio.Sad cu

        Comment


        • Ordinacija SK za sve i svasta, tek zapocela, vec ima 100% ucinak izlecenosti pacijenata.
          Kako je krenulo brzo ce to prerasti u Kliniku SK
          sigpic

          Comment


          • 120/80

            Comment


            • Robredo mu je i pritisak popravio...ne kazu djaba da osmjeh sve lijeci

              Comment


              • Originally posted by FC Nadal View Post
                120/80
                Varira, ne valja.
                sigpic

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Varira, ne valja.

                  Bjezi

                  Sinoc srce htjelo da mi iskoci kada sam krenuo da izmjerim

                  Comment


                  • Originally posted by FC Nadal View Post
                    Bjezi

                    Sinoc srce htjelo da mi iskoci kada sam krenuo da izmjerim
                    Postao si gori od moje majke, ona ne ispusta aparat iz ruku. Trosi pakovanje baterija na dan
                    Salu na stranu, kontrolisi, nije zgoreg da posetis nekog docu, preventiva je zakon.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by FC Nadal View Post
                      Bjezi

                      Sinoc srce htjelo da mi iskoci kada sam krenuo da izmjerim
                      Pozitivno je kad se pacijent isprepada, onda shvati svoju situaciju ozbiljnom...
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=pMJ0-1GGf5k

                      Comment


                      • http://www.njuz.net/pesaci-se-bune-z...ickim-stazama/

                        Za nestrpljive:

                        Spoiler
                        BEOGRAD, 3. septembar 2013, (Njuz) – Veliki broj biciklista koji se svakodnevno može videti na biciklističkim stazama širom grada izazvao je negodovanje brojnih pešaka koji te površine koriste za šetnju.

                        Kako Njuz saznaje, glavna zamerka Beograđana kada su biciklisti u pitanju je to što se oni ponašaju kao da biciklističke staze postoje isključivo zbog njih.

                        Mira Andrijašević (44) iz Novog Beograda kaže da se zbog vlasnika bicikala oseća nebezbedno svaki put kada šeta biciklističkom stazom.

                        - Živim u neposrednoj blizini biciklističke staze koja vodi ka savskom keju i kada dođe lepo vreme šetnja stazom za mene postaje prava noćna mora. Gomila bahatih biciklista svakoga dana prolazi tuda, opominje me da se sklonim, pa ne smem ni jednog momenta da se opustim dok šetam jer se plašim da me neki od njih ne udari biciklom – navodi gospođa Andrijašević u izjavi za Njuz.

                        Njen komšija Petar Popivoda (63) smatra da biciklisti pored tolikih ulica i trotoara nemaju šta da traže na biciklističkoj stazi.

                        - Njihovo objašnjenje da samo ime biciklistička staza ukazuje na to da je ona namenjena isključivo biciklstima je potpuno besmisleno jer bi, po toj logici, pešaci trebali da prelaze ulicu isključivo na pešačkom prelazu – rekao je on.

                        Popivoda je najavio da će pešaci zatražiti od gradskih vlasti da biciklistima zabrane pristup biciklističkim stazama ukoliko oni žele da ih koriste isključivo za vožnju bicikala.

                        - Neka stazom idu peške, kao svi normalni ljudi, a ako im se baš vozi bicikl neka im grad obezbedi prostor za tako nešto, ali negde van naselja, da nikom ne smetaju – dodao je Popivoda.

                        Soko Sokolović


                        Comment


                        • http://www.citydeal.ba/deals/pregled...pusta_790.html

                          Evo ga FC

                          Comment


                          • Originally posted by shminka View Post
                            Mora se priznati povoljna ponuda 4 u 1
                            sigpic

                            Comment


                            • Sve za naseg FCa

                              Comment






                              • EDIT: Danas godisnjica mog dolaska na forum,trebao sam to negdje proslaviti,ali sam zaboravio.
                                Last edited by DinoFC; 04-09-13, 19:22.

                                Comment

                                Working...
                                X