Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bolje je pitanje da li necija nije radila?
    sve su neki dugmici bili u toj kutiji
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Najgore od svega su kantice euro-krema, otvaras i vec ti pena na ustima kad ono tursija

      Comment


      • Sta reci?!

        http://www.klix.ba/magazin/zanimljiv...as/130627035#4

        Comment


        • Bez ljutnje Fedovci

          Comment


          • Znate ono stanje kad morate sa svima da podelite radost...jeste da ne poznajem licno ni jednog...tj jednu od vas...ali eto,dovoljno vas znam da bih podelio sa vama najvecu srecu....Cisto da javim da cu postati TATA....aha...

            Comment


            • ČESTITAM!!!!

              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Cestitke

                Comment


                • Cestitke!!!

                  Comment


                  • Nek' je sa srecom
                    sigpic

                    Comment


                    • Hvala ljudi...hvala vam puno...

                      Comment


                      • To je sreca najveca!
                        Cestitam Drazo
                        sigpic

                        Comment


                        • Cestitke Drazo, neka je srecno

                          Comment


                          • cestitke drazo, sa srecom
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Рафаел Надал и Роџер Федерер разговарају после елиминације са Вимблдона:

                              РФ: Рафа?
                              РН: Ко је то?
                              РФ: То сам ја, Рафа.
                              РН: Роџер?!
                              РФ: Да, Роџер је на вези.
                              РН: О, Роџере... Видео сам. И ти си елиминисан са Вимблдона. То ме је баш растужило. Ако ја не могу да победим, увек навијам за тебе.
                              РФ: И ја исто, Рафа. Био сам баш тужан када си испао тако рано.
                              РН: Шта сада радиш?
                              РФ: Ништа. Досадно ми је, досадно, досадно, досадно.
                              РН: И мени.
                              РФ: Јутрос сам сложио све траке за косу.
                              РН: И ја моје.
                              РФ: Реци ми, Рафа, шта људи раде када испадну овако рано?
                              РН: То је брутално. Мораш да се држиш што даље од ТВ-а, без тениских вести.
                              РФ: Знам! Ја гледам друге спортове. Реци ми нешто: ко је Тибоу?
                              РН: Тибоу? Верујем да игра крикет.
                              РФ: Али, ниси сигуран?
                              РН: Нисам.
                              РФ: Има много вести о Тибоу на телевизији.
                              РН: Требало је да играмо нас двојица! Сви су нас очекивали. Било би много узбуђења.
                              РФ: Да, у четвртфиналу. То је баш безвезе, Рафа. Као када би "Ролинг стонси" били предгрупа "Марун Фајв". Увредљиво, зар не?
                              РН: Имамо тако много сјајних успомена са Вимблдона. Одиграли смо три финала.
                              РФ: Да. Ја сам добио два.
                              РН: Истина, али ја сам добио последње. То сви памте.
                              РФ: (Тишина)
                              РН: Роџере? Роџере?
                              РФ: Сећам се. То финале сам тешко поднео. Много пута сам га поново проживео. Још се сећам, ти гризеш трофеј, ја држим онај глупи тањир. РН: Жао ми је, Роџере.
                              РФ: Рафа, шта си ти радио прошле године?
                              РН: Молим?
                              РФ: Прошле године. Шта си радио када си изгубио у другом колу од Лукаша Росола?
                              РН: Било ми је тешко. Узео сам мало слободног времена.
                              РФ: Дуго те није било. Пропустио су УС опен, Шангај, Аустралиан опен
                              РН: Али, када сам се вратио, освојио сам скоро све.
                              РФ: Да, скоро све. Био си невероватан. А, сада се ово догодило.
                              РН: "Ово". Звучиш као да је то нешто страшно.
                              РФ: Јесте страшно. Ово се не догађа Роџеру. Није се догодило већ десетак година.
                              РН: Као да те је срамота?
                              РФ: Није ме срамота. Имам 17 грен слем титула.
                              РН: Ја их имам 12 и тек 27 година.
                              РФ: За кога сада навијаш да освоји Вимблдон?
                              РН: Морамо навијати за Ендија, Роџере.
                              РФ: За Ендија. То би било добро, баш слатко, лепа прича. Било би то добро за тенис.
                              РН: Да, добро за тенис.
                              РФ: Наравно, да сам ја освојио, то би такође било добро за тенис.
                              РН: Шта ћемо са Новаком? Шта ако он освоји Вимблдон?
                              РФ: (Тишина)
                              РН: Роџере?
                              РФ: Извини, нешто си рекао, нисам чуо? Тражио сам мараму мог кућног љубимца, сове.
                              РН: Заборави, није ништа. Роџере, мислиш ли да ће некада овоме доћи крај?
                              РФ: Не говори то. Пред нама је још много авантура, много финала и трофеја.
                              РН: Надам се. Волим те дане.
                              РФ: Рафа, морам нешто да те питам: да ли су ти потребне "Најки" патике са наранџастим ђоном? Забрањене су на Вимблдону. Нисам их носио, а имам зилион парова. Сјајне су!
                              РН: Имам довољно патика. Само ми је много досадно.
                              РФ: И мени. Тако досадно.
                              РН: Видимо се у Њујорку, Роџере.
                              РФ: Надам се. За све би било добро.
                              РН: Под рефлекторима. То би било добро за тенис.
                              РФ: Да, добро за тенис.

                              Comment


                              • Sad ce im se i Novak prikljuciti, pa preko skypea mogu u grupni razgovor

                                Comment

                                Working...
                                X