Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Paaaa...da jbt!Meni je i to strasno sto ti mora da si bijel skroUz A haha


    Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
    sigpic

    Comment


    • ma zezam se ja se oko 2 stvari sekiram ljubav,posao itd

      Comment


      • haha... sjekiracija samo da se ne dobije infarkt


        Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
        sigpic

        Comment


        • ma nije doslo jos do toga

          Comment


          • a ne znas tome nikad,mi emotivci smo ti zajebani..nikad ne znas kad mozes zavrsit' u dom zdravlja......i veselja


            Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
            sigpic

            Comment


            • cut pomeri se sa kompa

              Comment


              • pomjerio!


                Bjezmo Grumfe,njih je dvojica a mi smo sami!
                sigpic

                Comment


                • Jadni naši momci sa foruma Baš mi vas je žao, samo vam neko obećava kolače
                  Valjda vi nas treba da izvedete na iste i to najmanje na kolače
                  Uostalom, ja hoću da mi svaki dan bude 8.mart, a ne samo JEDAN u godini
                  ...a neke proslavljaju i ovako http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3712...ma-Cipendejlsa
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Kad dodjes u Sarajevo, vodit cemo te na kolace svaki dan

                    Comment


                    • Pazi šta si obećao!
                      A može pre toga na ćevape
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Nikakav problem, samo ti dodji

                        Comment


                        • ti dodji kako kaze 1 moj prijatelj u Uzicama i da biras koji ces kolace ja sve placam Oljice i da probas komplet lepinju

                          i gde si proslavljala svoj praznik Olja zaboravih te pitati?
                          Last edited by ledeni 80; 08-03-13, 13:51.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Jadni naši momci sa foruma Baš mi vas je žao, samo vam neko obećava kolače
                            Valjda vi nas treba da izvedete na iste i to najmanje na kolače
                            Uostalom, ja hoću da mi svaki dan bude 8.mart, a ne samo JEDAN u godini
                            ...a neke proslavljaju i ovako http://www.blic.rs/Zabava/Vesti/3712...ma-Cipendejlsa
                            haha ja htela tu da idem sa drugaricama ali karte za prve redove su 5000din, previse, a tamo skroz pozadi za 2000din, al nista ne vidim, tako mogu i komsiju da gledam, a treba mi samo 100din za kokice
                            mada sad mi zao sto nisam bila
                            in another life
                            I will love you again, RF.

                            Comment


                            • Originally posted by Shardonnay View Post
                              haha ja htela tu da idem sa drugaricama ali karte za prve redove su 5000din, previse, a tamo skroz pozadi za 2000din, al nista ne vidim, tako mogu i komsiju da gledam, a treba mi samo 100din za kokice
                              mada sad mi zao sto nisam bila
                              Ma ne samo što su karte bile u prvim 5.000, već su planule očas, tako da se stvarno nisu isplatila... ona pozadi
                              Last edited by miloolja; 08-03-13, 13:56.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pomahnitale zene
                                in another life
                                I will love you again, RF.

                                Comment

                                Working...
                                X