Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Bijo nam sve dosad onaj komsa lajavi krelac pripovedala sam onomad onaj sto ga manula i druga zena,onaj mladjahni
    doso na casicu divana,sta ce siroma da se izjada divani li divani ja se nesto ko po kujni motam,ovaj moj ga slusa vidim reko bimu al je fin gledi ga ko slusa ubaci po koju al nako izokola a ovaj vec zadivanio flasu a necasicu jedva je oco dal ce vrata potrefiti a kako ce zajtrom kukuriknuti jerbo je lajavi pevac krelac tela sam kasti to ce se vec cuti radi mileva ko dragstor
    vreme je za krpe evo i ovaj moj vice ta idemo ovaj me ugursuz furtom udavi njegovim divanom i sta se tolko jedi nace neku babu
    Cim uzmognem eto me da divanimo

    Comment


    • Ne mogu dati reputaciju.

      Dobivam poruku da moram prosiriti reputaciju? Kako da to ucinim?

      Comment


      • Moras dati odredjenom broju ljudi reputaciju pre nego sto istoj osobi das ponovo. 10 ili 15, menjalo se, admini znaju...

        Comment


        • Ni,

          Možeš dati max 5 dnevno, a posle 15 dodeljenih možeš istoj osobi
          sigpic

          Comment


          • Evo, npr, ja krenuo da dajem zaostale reputacije jer sam kompletirao krug, kad ono cvrc - 5 komada u 24h... Neki cete da cekate.

            Moram da malo procistim iz te liste prethodnih repki ljude sa F1, sezona samo sto nije, mora se biti spreman.

            Comment


            • Hvala na odgovorima.

              Comment


              • Svim pripadnicama ljepseg i njeznijeg pola srecan 8. mart

                sigpic

                Comment


                • hvala Vladane

                  iako ja ne volim nesto ovaj praznik
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • evo i ja da se prikljucim Vladanu i da cestitam nasem nezijem polu 8 Mart

                    Comment


                    • Srecan 8. mart svim forumasicama!

                      Indigo, i tebi <3
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Pridruzujem se cestitkama!

                        Comment


                        • A one umjesto da mi umijese neke kolace, tortu, zahvaljuju se lajkovima. Strasno.
                          sigpic

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            A one umjesto da mi umijese neke kolace, tortu, zahvaljuju se lajkovima. Strasno.
                            Pooolakooo, Olja ce to da sredi.
                            Mada i Sharda bi mogla nesto da spremi
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Trebao si malo bolje razmisliti o mogucnostima dobijanja kolaca prije no sto si cestitao

                              Comment


                              • Za lajk je dobro poznato da je sladak i hranljiv, pogotovo za dusu. Zato sam ja ovako debeo, lajkuju me mnogo i ovde i na fejsu
                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X