Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts



  • Smislimo ovako nesto samo sa imenima tenisera. Hit u najavi. Gomila novakova.
    Na celom svetu samo Crvena zvezda

    Comment


    • ljudi nisu imali sluha za ove promene, morala sam da vratim
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Originally posted by Shardonnay View Post
        hahahahahahahaha
        kako se tsongamo veceras
        Sviđa mi se, šta god da je

        Indigo dušo, ne volim izdajice i još ti to da budeš, moja sapatnik... ... nemoj sada da zovem rumen(ka)ku.
        Last edited by miloolja; 23-02-13, 20:11.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Stanovati

          Comment


          • Originally posted by shminka View Post
            Stanovati
            uh uh hu hu
            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

            Comment


            • Rafovati, no?
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • No, no.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Lepo kad se i na ovoj temi pise,samo sad nigde nikog
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by Petra View Post
                    Lepo kad se i na ovoj temi pise,samo sad nigde nikog
                    moja Petra dok je Dreamy bila ovde pisato je non stop, a sad bas slabo

                    Dreamy vrati se

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      moja Petra dok je Dreamy bila ovde pisato je non stop, a sad bas slabo

                      Dreamy vrati se
                      Mozda se vrati kad vidi kako si tuzanDreamy vrati se da zivne tema( ja te "ne znam" )al ledeni kaze da je bilo pisanija ovde s tvoju stranu
                      sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                      ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                      Comment


                      • veruj mi na rec Petra ;)

                        Comment


                        • Originally posted by ledeni 80 View Post
                          veruj mi na rec Petra ;)
                          Nema ja sta da ti verujembitnije je da ti Dreamy veruje pa da se vrati ako je bilo tako dobro na ovoj temi
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • nece se to desiti pokusavali su poedinci da je vrate,ali bez uspeha

                            Comment


                            • Originally posted by ledeni 80 View Post
                              nece se to desiti pokusavali su poedinci da je vrate,ali bez uspeha
                              Znaci nemoguca misijaako kad nece sto bi se vracala,vidis sta miloolja kaze za tutu-nece ni on da se vrati,pa sta sadnece,od volje svakom da ode,imaju razlog zasto nece sigurno
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • jbg koga nema bez njega se mora

                                Comment

                                Working...
                                X