Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • majo tebi je ja mislim odavno istekla kazna, ali dobro ako ti se toliko svidja golisavi Novak samo ti furaj nemam ja predrasuda
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • http://www.klix.ba/vijesti/bih/saraj...zoi/130207028#

      29 godina proslo od otvaranja ZOI 1984

      Comment


      • Dajte ljudi gorski vijenac u bilo kom formatu na netu
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

        Comment


        • http://www.njegos.org/petrovics/gvijenac.htm
          Spoiler


          EDIT: Kad te čuje Vladan....
          Last edited by miloolja; 08-02-13, 20:21.
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Jedno prelijepo elektronsko izdanje

            http://www.ziddu.com/download/620685...jenac.zip.html

            A u ruke Mandusica Vuka
            Bice svaka puska ubojita
            sigpic

            Comment


            • i need this <3
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Dosta foruma za danaspocinje dobar film
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • sigpic

                  Comment


                  • Retko šta ovde čovek može pametno da čuje

                    Magistrirala u SAD, a kod zloglasne profesorke u Srbiji polaže ispit tri godine

                    Stvarno za nevericu...rubriku verovali ili ne...
                    U pitanju je Geografski fakultet i evo šta čuvena profesorka pita

                    Pitanja zbog kojih se pada
                    Jedna od studentkinja (ime poznato redakciji) koja je godinama muku mučila sa ispitom profesorke Pavlović javila se redakciji “Blica“ i ukazala na neke od podataka koje profesorka zahteva da studenti znaju i zbog kojih su mnogi masovno padali na ispitima. Evo šta student geografije, između ostalog, mora da zna:

                    - U toku Drugog svetskog rata uništeno je 61,9 odsto konja, 55,5 odsto goveda, 63,3 odsto ovaca, 57,7 odsto svinja. Uništeno je i 2.250.000 bicikala.
                    - Kukuruzom je 1955. bilo zasejano 1.474.000 hektara, a u 1994. 1.396.000 hektara.
                    - U Jugoslaviji ima 4.504.000 stabala breskve, 54.500.000 stabala šljive, 7.768.000 kruške, 1.885.000 stabala kajsija...
                    - U vodama našeg dela mora ulovi se oko 264 tone ribe. Ukupan ulov slatkovodne ribe 1995. iznosio je 6.229 tona.
                    - Kod nas postoji 205.000 košnica, 25.591.000 komada živine.
                    - Važnije pruge: Bor-Crni Vrh (20,6km), Kučevo-Brodice (16km), Kačanik-Vrbeštica (30,4km).
                    - Crnu Goru je 1939. posetilo 15.012 turista (12.403 domaćih i 2.609 inostranih).
                    - Pet do šest metara kvadratnih površine plaže dolazi na jednog kupača.
                    http://www.blic.rs/Vesti/Beograd/304...k-27-studenata

                    Da sam ja imala ovakvu....
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • znaju oni nekad da kenjaju sa takvim pitanjima, tipa koliko je koja kokoska "proizvela" jaja te i te godine. Idioti. U zatvor ih treba strpat
                      Everything you want is on the other side of fear.

                      Comment


                      • Mi profesora geografije zakljucavali u orman Svi petice imali I onda je podneo krivicnu prijavu protiv nas...
                        There's something wrong with me chemically
                        Something wrong with me inherently
                        The wrong mix in the wrong genes
                        I reached the wrong ends by the wrong means
                        It was the wrong plan
                        In the wrong hands
                        With the wrong theory for the wrong man
                        The wrong lies, on the wrong vibes
                        The wrong questions with the wrong replies

                        Comment


                        • A vazda su oni ti koji se isticu u odnosu na ostale, pa bilo to u pozitivnom ili negativnom smislu.
                          I najcesce su oni ti koji smaraju sa ovakvim pitanjima
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Ja sam u osnovnoj imala jednu luđakinju
                            Ali nije mi mogla ništa...
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Jel ima neko da mi da neki sajt na kome mogu pronaci sto vise o caru dusanu,njegovim osvajanjima,ratnim uspesima,donosenju zakona,uopsteno o delima koja je napravio
                              sigpic
                              http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                              Comment


                              • Originally posted by Dacha View Post
                                Jel ima neko da mi da neki sajt na kome mogu pronaci sto vise o caru dusanu,njegovim osvajanjima,ratnim uspesima,donosenju zakona,uopsteno o delima koja je napravio
                                Uci bre malo iz knjige, dosta je bilo zabusavanja
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X