Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • To sam bas malo gledala, nikako nemam naviku da gledam RTS
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Ja sam na yt gledala, nemam ja naviku gledati TV uopste.

      Comment


      • Onda to gledamo sledece nedelje, ali moramo da izaberemo razlicite favorite, da bi bilo zanimljivije
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Moze.
          Ali ja sam vec rezervisala ove gore do kraja. Mada ne znam u kom polufinalu ce oni biti, cini mi se da nece biti sljedece nedelje.

          Comment


          • Originally posted by miloolja View Post
            Marejev rođeni brat Džejmi, a ne Endrju, No.3 ;)

            I ovo nije za Novak temu.
            Обојица су шешири тотални!
            А да ли је за Новакову тему то што Новак 'вата естрадне певачице по Бечићима?

            Originally posted by Ivan Piper View Post
            Hahah, Brajkula manijak ne zna gdje se nalazi
            Брате, реци да је овај нов Новаков рекет труо, онај што је имао смајли на себи је био легендаран и ја га никада не бих мењао због захвалности према њему јер је са њим трсио у низу. Волим ја Ђоку да не дође до забуне, волим више Типсу, али волим и Ђоку.

            Comment


            • He, svašta

              http://www.worldometers.info/
              sigpic

              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

              Comment


              • Koji trip kad porazmislis malo
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Originally posted by Brajkula View Post
                  Обојица су шешири тотални!
                  А да ли је за Новакову тему то што Новак 'вата естрадне певачице по Бечићима?


                  Брате, реци да је овај нов Новаков рекет труо, онај што је имао смајли на себи је био легендаран и ја га никада не бих мењао због захвалности према њему јер је са њим трсио у низу. Волим ја Ђоку да не дође до забуне, волим више Типсу, али волим и Ђоку.
                  Kondi prioman pije kafy.
                  Brajkula voli djoku
                  Mamba bere jabuke
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Ja imam talenat je ubjedljivo najbolji sou, organizacijski. I ima prezanimljivih likova. I svi pobjednici dobiju nagrade za razliku od PGSa i Zvezda Granda. Navijam za Nikolu Radovica i lika sa usnom harmonikom.
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Kondi prioman pije kafy.
                      Brajkula voli djoku
                      Mamba bere jabuke
                      Конди пироман запалио професора данас на испиту

                      Comment


                      • Originally posted by Brajkula View Post
                        Конди пироман запалио професора данас на испиту
                        Nista novo...
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Jos mu nisu platili

                          http://www.alo.rs/vesti/aktuelno/dav...-zbog-pgs/9357
                          sigpic

                          Comment


                          • Ko zna sta je u pozadini toga, cinjenica je da su se nekako ogrijesili o njega, ali ne vjerujem ni da je on nevinasce, mislim da se s njim nije dalo raditi...
                            Na Vladinom koncertu u HN su bili Ana, Nevena i Filip i onaj sto je bio u finalu do kraja i stalno balade pjevao. Oni imaju neke svoje pjesme, e sad sto ih niko ne zna i sto smo i se mi koji smo bili na Vladinom koncertu smarali dok su oni pjevali, to je vec drugo, ali neke ugovore sigurno imaju. I za Anom su klinci ludili, cini se da se ona najbolje probila.A ima i Aleksandra neku pjesmu, samo ne znam sta joj bi da ode u folkere.
                            Ali ocekujem vise ove godine, prvo jer je pobjednica (i generalno finalisti) 16 klasa bolja od proslogodisnjeg, drugo jer bi trebalo da zazivi Prva Records sad sa nekim zvucnim imenima i vjerujem da ce imati vise prostora.
                            A Davora... Ko bi ga slus'o osim na nekim splavovima, takvih tezgarosa ima koliko hoces....

                            Comment


                            • Originally posted by Brajkula View Post
                              Конди пироман запалио професора данас на испиту
                              Kada je čuo da ste izgubili od prave devojke, nije ni čudo.

                              Originally posted by Ivan Piper View Post
                              Kondi prioman pije kafy.
                              Brajkula voli djoku
                              Mamba bere jabuke

                              Za prvu dvojicu mi je jasno
                              Još da saznam šta je sa trećim...
                              Last edited by miloolja; 21-01-13, 20:04.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment




                              • Samo za fanove prvog glasa Srbije. Za one koji ne znaju eventualno o cemu se radi.

                                Na celom svetu samo Crvena zvezda

                                Comment

                                Working...
                                X