Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Davor je i pre PGS bio popularan u Beogradu, sada radi isto to samo sto verujem da malo vise zaradjuje i to je to. Realno kolika je sansa da bilo ko od njih snimi pesmu po kojoj bi se izdvojio? Nase slusane pesme a da nisu narodnjaci su prava retkost, posebno poslednjih godina. Zato i kazem svi oni objasnjavaju kad pevaju pesme koje su same po sebi institucija, sa nekim svojim tesko ce se probiti i to je jedna cinjenica.
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Ma,koga briga koje pobedio,bitno da je Sara ispala.
      Originally posted by Casiraghi
      Al bar nauci me drugoj da se dam da tebi nevernoj budem Emre Can
      Originally posted by Casiraghi
      Ti nikad neces biti kao Joel Matip.

      https://www.youtube.com/watch?v=Gxj_G6ExBTE
      Originally posted by Casiraghi
      Srecan Mane svima koji slave.

      Comment


      • Hahahhaha, ovaj lik sto vodi Sarin official page:
        Ljudi... Ja ne mogu da verujem....

        Poslao sam 6 poruka za Saru...

        I mislio sam da su otisle..

        I sad mi stize poruka da je blokirano i da nemoze da prima glasove, a kredit su skinuli... >
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Originally posted by mareliverpool View Post
          Ma,koga briga koje pobedio,bitno da je Sara ispala.
          Haha koji si ti hejter u smislu da ti je najbitnije da neko ispadne a ne da neko pobedi
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by Shardonnay View Post
            Davor je i pre PGS bio popularan u Beogradu, sada radi isto to samo sto verujem da malo vise zaradjuje i to je to. Realno kolika je sansa da bilo ko od njih snimi pesmu po kojoj bi se izdvojio? Nase slusane pesme a da nisu narodnjaci su prava retkost, posebno poslednjih godina. Zato i kazem svi oni objasnjavaju kad pevaju pesme koje su same po sebi institucija, sa nekim svojim tesko ce se probiti i to je jedna cinjenica.
            Pa nisu bas, Colic, Aleksandra, Sergej, Vlado, Lexington Band, Adil, Dzenan su itekako slusani i sto god snime u zadnje vrijeme postaje apsolutni hit, iako ova zadnja dvojica vuku vise na narodnjake ali to nisu u pravom smislu rijeci. Sve ima svoju publiku.
            sigpic

            Comment


            • najbolji nastup ove sezone!!!

              sigpic

              Comment


              • A koja nasa limunada od muzike, koji nasi pjevaci i bakraci...
                Everything you want is on the other side of fear.

                Comment


                • Originally posted by Vladan View Post
                  Pa nisu bas, Colic, Aleksandra, Sergej, Vlado, Lexington Band, Adil, Dzenan su itekako slusani i sto god snime u zadnje vrijeme postaje apsolutni hit, iako ova zadnja dvojica vuku vise na narodnjake ali to nisu u pravom smislu rijeci. Sve ima svoju publiku.
                  da ali ti ljudi uglavnom sami pisu svoje pesme, ulazu u sebe i tako to. Ovima na pocetku neko mora da pomogne, a realno ulaganje je veliko i pitanje je da li ce se isplatiti. Ne znam, ja bih stvarno volela da nesto pozitino pocne da se desava po tom pitanju, jer su sve devojke stvarno super i steta je da njihov ovoliki trud ostane bez neke nagrade, tj da budu brzo zaboravljene.
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Pomogao je neko i njima da se probiju, pomocice valjda i Mirnoj, Neveni, Saski. Mislim da ce Sara svakako uspjeti snimajuci pjesmice. Jeste to drugo vrijeme nekad bilo ali nije tako davno snimio Sergej pjesmu Kristina i slusao se samo i iskljucivo u CG. Pa sad znamo da nema te hale koja nece biti dupke puna.
                    sigpic

                    Comment


                    • Drago mi je sto Mirna i Saska nisu forsirale ni dede ni roditelje, nisu se hvalili nikakvim ranijim uspjesima (prije svega Mirna koja je saradjivala sa K. Kovacem, Saska koja je vise puta pjevala pratece vokale na Evroviziji, radila sa Joksimovicem i slicno), dok su za neke to potencirali od samog pocetka, i Neveninu djeciju Evroviziju i roditelje i Sarinog dedu i Sanjine nastupe sa Aleksandrom i propalu ljubav... Ne znam ko je to sve plasirao, ali je po mom ukusu potpuno bespotrebno. Mirna je dosla, pjevala, pobijedila, bez ikakve pompe, senzacionalnih naslova, glupih izjava i slicno.

                      Comment


                      • Inace Mirna Nevena i Sara idu na Beosong, pesmu su im radili Mare i Graja, tim sa molitve

                        Saska i Zoran ce nastupati sami
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Brajkula View Post
                          Мареј је занимљив лик, нападао Јелену Јанковић и попио педалу
                          Marejev rođeni brat Džejmi, a ne Endrju, No.3 ;)

                          I ovo nije za Novak temu.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Ludnica

                            http://www.cdm.me/zabava/showbiz/geo...ore-sa-testisa
                            sigpic

                            Comment


                            • Hahah, Brajkula manijak ne zna gdje se nalazi
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Posto je zavrsen PGS, ja se prebacujem na talenat.
                                Ovi su na mene ostavili ubjedljivo najjaci utisak.

                                Comment

                                Working...
                                X