Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Cestitke Mirni i njenim fanovima.
    sigpic

    Comment


    • Comment


      • Bravo bre! Jeste da sam odgledao 10 minuta ukupno, ali znam da je najbolja

        Comment


        • Bravo

          ubedljivo je najbolja bila
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Pobedila je najbolja
            Nadam se da ce uspeti u karijeri. Mnoge trenutno popularne "pevacice" ne mogu da prismrde Mirni.
            Dayman (a-a-ah...)
            Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
            Champion of the sun (a-a-ah...)
            You're a master of karate and friendship
            For everyone

            Comment


            • Nema tu karijere, pevace po klubovima i to je to ;)
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Originally posted by Shardonnay View Post
                Nema tu karijere, pevace po klubovima i to je to ;)
                Nazalost tako je. Da moze da ima karijeru verovatno ne bi bila u PGS.
                sigpic

                Comment


                • Ma znam @Shardo, ali verujem u cuda.
                  Dayman (a-a-ah...)
                  Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
                  Champion of the sun (a-a-ah...)
                  You're a master of karate and friendship
                  For everyone

                  Comment


                  • Cestitke Mirni

                    Da je publika glasala cenim da bi Nevena postala prvi glas...meni su obe super, ova titula ne mora da znaci apsolutno nista, a ono sto je bitno da ih pod ruke uzmu super ekipa koji ce da im pravi odlicne pesme i od njih praviti zvezde.

                    Ove sezone ima toliko potencijala i nadam se da nece ispariti kao predhodna sezona!
                    sigpic

                    Comment


                    • I ja isto verujem u cuda, stvarno mnogo dobro peva
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Bio sam ubijedjen da publika odlucuje ali je pametno sto je ziri. Znaju oni da je masu bolja od svih ostalih. Dosla i izdominirala. Ako se sjecate duela za ulazak u finale Nevena je bila ubjedljivo najveci favorit tih dana, a Mirnu maltene niko nije ni znao. Bile su u duelu i ocekivalo se da ce Nevena rutinski proci. Medjutim tada se desilo pravo malo cudo i Mirna je bila bolja, napredovala je strasno kod Aleksandre ali je u tom duelu bila za nijansu bolja. Napravljen je presedan posto su obje bile toliko dobre da su obje prosle. Medjutim u finalu se vidjelo koliko je svestrana i da Neveni lezi gotovo jedna vrsta muzike, dok Mirna moze sve da pjeva sa nevjerovatnom lakocom. Potpuno zasluzne pobjeda, mio mi je i Davor bio ali je ova sezona masu kvalitetnija. Sara ima pravi potencijal da bude zvijezda, Nevena ce sigurno uspjeti, a nadam se da ce Mirna postaviti neke nove granice, da se nece drzati jednog stila, da ce biti drugacija.
                        Majo nisam ni rekao da je ona potencirala, ali se o tome bas prica. Nevena je samo rekla na pocetku da joj je neka operska pjevacica kad je bila djevojcica maltene pohvalila i rekla da nosi neku tugu u glasu, a Nevena dodala mozda je to zbog toga kakvo je djetinjstvo i odrastanje imala, zbog Kosova.
                        sigpic

                        Comment


                        • Iako sam navijao za Nevenu ceo sou zao mi je sto Saska nije dalje otisla, pa cak i do finala ne znam da li bi Mirna tako lako pobedila. Po meni otkrovenje ove sezone. Super simpa cura sa sjajnim glasom.
                          sigpic

                          Comment


                          • ma to pustanje obe takmicarke u duelu je cisto foliranje i namestaljka...pa i prosle godine su tako prosle Nevena i Aleksandra Dabic...cisto da se pokaze kako produkcija ima razumevanja...klasican marketing
                            sigpic

                            Comment


                            • Ja najvise ocekujem od Saske kad je u pitanju karijera nakon ovoga... Suska se da je potpisala ugovor sa Prvom i da ce izbaciti album za njh, a iskreno me i ne cudi sto ovih proslogodisnjih nema nigdje, ko bi slusao Davora? Aleksandra se bacila u folkerske vode, ostali i nisu nesto...

                              Comment


                              • ako su vec hteli da ziri vodi glavnu rec, onda je ziri trebao svake subote da izabere dvoje najslabijih i onda publika da sacuva kandidata...jednostavno da zamene uloge.

                                Inace meni najbolji vokal ove sezone je Saska Jankovic
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X