Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zato su devojke ovde objasnile sa godinama, ili da se bolje izrazim, sa iskustvom
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Originally posted by Shardonnay View Post
      Zato su devojke ovde objasnile sa godinama, ili da se bolje izrazim, sa iskustvom
      Није све тако црно, веруј брату ;)

      Comment


      • i 14.1 je definitivno neradni dan
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Originally posted by Brajkula View Post
          Чичегања, само ме Асприља брат шије и наравно ледени80
          Aspri baby face Dzastin Biber licno <3

          A ti mozes nekog drugog da lazes da si nosam nosam, falsifikovali ti krstenicu k'o Lukakuu i Martinsu
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Brajkula View Post
            Чичегања, само ме Асприља брат шије и наравно ледени80
            nisam u toku sta sam ja sad u pitanju

            Comment


            • Originally posted by condition23 View Post
              aspri baby face dzastin biber licno <3

              a ti mozes nekog drugog da lazes da si nosam nosam, falsifikovali ti krstenicu k'o lukakuu i martinsu
              хахаха...матори ко зна можда су ме ови моји усвојили па у сиротилишту заменили папире, можда сам ја 1980 ко брат ледени. :d


              Originally posted by ledeni 80 View Post
              nisam u toku sta sam ja sad u pitanju :d
              брате, причамо о годинама, асприља и ја само 1988 испред нас си ти 1980, мада не знам да ли има још ко старији или између нас, нисам баш обавештен о годинама, поготову ових жена, има их све више не може човек да их похвата све, а и жене се не питају за године

              Comment


              • mislis da ce ti one reci za god?

                Comment


                • Ekipo samo za vas ,,matorije'' <3 Duhom ste kao mi mladji.
                  sigpic

                  http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                  Comment


                  • ma sta je vama ja sam muvao devojku 5 god stariju od mene i nisam obracao paznju na god i ko to u danasnje vreme gleda

                    Comment


                    • Originally posted by ledeni 80 View Post
                      mislis da ce ti one reci za god?
                      Ма лисицо поента је у томе да ли има неко старији или између, батали њихове године

                      Originally posted by Condition23 View Post
                      Ekipo samo za vas ,,matorije'' <3 Duhom ste kao mi mladji.
                      Старе кајле




                      Originally posted by ledeni 80 View Post
                      ma sta je vama ja sam muvao devojku 5 god stariju od mene i nisam obracao paznju na god i ko to u danasnje vreme gleda
                      Брате, ја тренутно не, али кад ми буде пало на памет да се женим, свакако да хоћу

                      Comment


                      • ma to ti je sad u modi i znam moji rodjaci su se ozenili sa zenama koje je 3 god starije od njih

                        Comment


                        • Ju meni je moje godiste oduvek bilo odvranto. Ja volem piletinu, cekam ih ispred zabavista
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • I Sarapova i Grisa u trendu

                            Comment


                            • Ма јебеш ти моду у моди је данас да се носе и оне спуштене панталоне па тачно када бих то обукао осећао бих се као попишан
                              Да не дође до забуне нисам гадљив на старије цуре, мсм оно али брак је за мене институција, то мора да иде како ваља

                              Comment


                              • ma tjuti sta sam sve vidjao da matorke idu u nocne klubove de borave decurlija znaci traze mladu piletinu
                                i ne zaboravi Brajkula u braku zenina je uvek zadnja
                                Last edited by ledeni 80; 09-01-13, 14:49.

                                Comment

                                Working...
                                X