Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Zene se raduju, a muskarci kukaju.

    Comment


    • Ko ce sad da im kuva
      Dayman (a-a-ah...)
      Fighter of the Nightman (a-a-ah...)
      Champion of the sun (a-a-ah...)
      You're a master of karate and friendship
      For everyone

      Comment


      • Mislim da je Vlado jedva docek'o da se rijesi Sanje i da je srecniji od Bojane i mene.

        Comment


        • Bojanaaaaaaa, otarismo se smorulje

          Zoki je bio sjajan veceras, ali njegov jedini spas za sledecu rundu jeste da se nadje u duelu sa Borisom, koji vec 3 nedelje za redom peva jako lose...ukoliko ga saceka Mirna, Nevena ili Sara tu mu je kraj.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by majabl View Post
            Mislim da je Vlado jedva docek'o da se rijesi Sanje i da je srecniji od Bojane i mene.
            i mene i mene
            sigpic

            Comment


            • Da postoji institucija pevanja na sahranama, Sanja bi procvetala. Ja prosto ne mogu da je zamislim da peva negde gde je dobar provod i podize atmosferu
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Realno je veceras Boris zasluzio da ode u duel, a onda bi i najverovatnije ispao. Zato mi je drago sto je Zoran otisao u duel sa Sanjom, to je bio jedini nacin da se otarasimo ove
                Ako sve bude kako treba, sledeci leti Boris, pa Zoran i ove 3 bi trebale da budu u finalu.
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • I da, sledece nedelje dvoje ispada. Najavljuju i neko iznenadjenje, to je baraz garant mora Prva da skupi pare da dovede Sulejmana u Srbiju
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Originally posted by Shardonnay View Post
                    I da, sledece nedelje dvoje ispada. Najavljuju i neko iznenadjenje, to je baraz garant mora Prva da skupi pare da dovede Sulejmana u Srbiju
                    Jel ovo ozbiljno??? pa to stvarno nema smisla...ljudi trose pare da bi od njih pravili budale.
                    sigpic

                    Comment


                    • Opet ona pacovcina Boris ostala, kako je mrzak lik.
                      There's something wrong with me chemically
                      Something wrong with me inherently
                      The wrong mix in the wrong genes
                      I reached the wrong ends by the wrong means
                      It was the wrong plan
                      In the wrong hands
                      With the wrong theory for the wrong man
                      The wrong lies, on the wrong vibes
                      The wrong questions with the wrong replies

                      Comment


                      • Originally posted by Heartbreak View Post
                        Jel ovo ozbiljno??? pa to stvarno nema smisla...ljudi trose pare da bi od njih pravili budale.
                        tako sam procitala u Blicu danas
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Sanja veceras sabila a ispade Jbg kad je bila losija nije ispala, sad je stiglo <3

                          Gde je moj saborac Mamba koji je svim silama podrzavao i pratio lik nase drage i nikad prezaljene Sanje? Neka joj je vecna slava, hvala joj za sve prizore lepote koje nam je pruzila
                          sigpic

                          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                          Comment


                          • Niko da kaze da se Saska pojavila kao gost iznenadjenja.

                            Comment


                            • Tako je Kondo! Ovaj show sam pratio samo i iskljucivo zbog Sanje. Kada nije otpevala dobro izgledala je vrhunski.
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Niko da kaze da se Saska pojavila kao gost iznenadjenja.
                                Nebitna je totalno a i pesma joj je za devojke od 14 godina koje sede u sobi pred kompom i tripuju da zale za nekom simpatijom kojoj nikad nisu prisli a kamoli poljubili i nerviraju se sto ce neka drugarica da ga smuva. Onda ce da padne u depresiju zbog razmisljanja o tome sto je drugarica bolja od nje i sta to ta ima sto ona nema Nikad ta uspeh imati nece.
                                Last edited by Condition23; 05-01-13, 23:49.
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X