Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Aaaa, ma nisam mislila na avatar jer su manje sanse da imate manju jelku od moje nego da ja izgubim opkladu od Shminke (citaj nema sanse ).

    Comment


    • Ne nikada se ne kladim, pa zamisli da joj je ovolika jelka
      A ja mala ko lepotica Micaela.

      Last edited by miloolja; 25-12-12, 15:11.
      sigpic

      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

      Comment


      • pokusavam,ali
        i trebala si da mi kazes ja bi ti nabavio veliku jelku

        Comment


        • Još jednom mi se isplezi i daću ti negativnu!
          Treći put danas... zapamti, aman!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • samo napred

            Comment


            • Sto se tice velicine moje jelke, Majina bi komotno mogla da mi posluzi kao ukras Okacim je tamo, tesko da bi se vidjela uopste...

              @ledeni
              Olja je ozbiljna djevojka, nema kod nje tih gluposti
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Samo da izrazim svoju frustraciju zbog guzvi u gradu i pomahnitale mase i da im porucim svima, da posle 31. decembra dolazi jedan veoma zanimljiv dan, prvi januar, kada ce apsolutno sve biti isto kao i dan pre, Usce i Delta ce i dalje postojati, prestanite da kupujete kao da ne postoji sutra
                in another life
                I will love you again, RF.

                Comment


                • pridruzujem se
                  ali ono sto mene najvise smara je guzva u saobracaju i zato sam bila pametna ove godine i uzela slobodne dane, pa mi je sledeci radni dan tek 3.1
                  http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                  Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                  sigpic

                  Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                  with experience.

                  Comment


                  • Na guzvu u saobracaju sam i mislila, jer je ona posledica pojacanog priliva mase ka trznim centrima. Jedino to moze da bude razlog guzvi, posao nije jer isti broj ljudi radi sada kao i u aprilu npr dobro isti broj ljudi minus Bojana
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Ja znam da sam jedne godine putovala preko 3h s' posla kuci i da nisam znala kako da predjem Gazelu
                      i od tada, ako mogu, uvek iskombinujem da ne radim 3,4 dana pred NG
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Ja ortacima vec neko vreme govorim da su ovi nasi umesto mosta trebali one silne pare da uloze u zicaru. Lepo zicara, pa da budemo kao Njujork i London.
                        "Moja generacija je zivela na ulici. Mi smo imali tu srecu da smo imali pripadnost kraju,
                        odnosno cosku. Tu smo se obrazovali, tu smo postali ljudi, tu smo postali lopovi,
                        fudbaleri... A ulica je kao sto znate jedan veliki univerzitet."

                        Comment


                        • Njah, priznaj da si uzela slobodne dane jer nisi mogla da docekas da ponovo gledas Nadala i Djokovica na istom mestu
                          a da ne pricam sad ovo za Almagra, to si garant pozelela od Deda Mraza
                          in another life
                          I will love you again, RF.

                          Comment


                          • Originally posted by Shardonnay View Post
                            Njah, priznaj da si uzela slobodne dane jer nisi mogla da docekas da ponovo gledas Nadala i Djokovica na istom mestu
                            a da ne pricam sad ovo za Almagra, to si garant pozelela od Deda Mraza

                            citas me kao knjigu
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • kad ce nam snijeg opet padati

                              Comment


                              • Nece do 10. januara sigurno, jer cu ja do tad biti u Banjaluci, a nema sanse da me potrefi, koji sam baksuz...

                                Comment

                                Working...
                                X