Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Pa Saska ce da ispadne, dzaba pevaju ovo u duelu
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • Mirna je bolja, tako da Saska leti, ali je pre njih ona Sanja trebala da leti....
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Ma daj, Sanja je losija za 3 klase, Pumpadzija za 2, Zoran bar za klasu... Nije ni Sara bas kad je pjevanje u pitanju, ali ona bar ima sve drugo...

        Comment


        • Ovo su glasovi naroda, nikada niko nije mogao protiv toga a ukusi su razliciti pola naroda ne slusa nego gleda tako da generalno ovaj show uopste ne treba da vas cudi. Prost narod kao ja npr svidja mi se mnogo Sanja i ja za nju glasam sa telefona zabole me mnogo uvo kako peva eto plitak narod i zato nikada nece da pobedi glasovno najbolji.

          Znate kada bi Suzan Bojl pobedila u Srbiji??? - Nikad!
          sigpic

          http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

          Comment


          • Originally posted by Condition23 View Post
            Ovo su glasovi naroda, nikada niko nije mogao protiv toga a ukusi su razliciti pola naroda ne slusa nego gleda tako da generalno ovaj show uopste ne treba da vas cudi. Prost narod kao ja npr svidja mi se mnogo Sanja i ja za nju glasam sa telefona zabole me mnogo uvo kako peva eto plitak narod i zato nikada nece da pobedi glasovno najbolji.

            Znate kada bi Suzan Bojl pobedila u Srbiji??? - Nikad!
            Bolje onda gledaj neki izbor za Miss nego sto gledas ovo i jos trosis pare
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Mirna ne sme da ispadne jer ce se Vladan samoubiti Multivitom
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • Tacno je to Kondicijo, ali ja se uvijek iznerviram kad vidim ovo, tacno Srbiji treba samo grand i cirkus pa nek gleda, ne zasluzuje bolje...
                I ne znam kako vam je Sanja lijepa brate, sta tu ima gledati, u faci mi nikako nije fina.

                A obe su pokidale.

                Comment


                • Meni je Mirna prelepa veceras, i to samo zbog promenjenih obrva, kakva razlika, fascinantno
                  in another life
                  I will love you again, RF.

                  Comment


                  • Ma daj, meni bas, bas, bas zao, obe su genijalne i najkonstantnije do danas, nisu imale niti jedan kiks, a pjevale su sve zanrove... obe...

                    Comment


                    • stvarno katastrofa
                      ako ona Sanja sledeci put ne izleti, totalno postaje glupo gledati ovo
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by bojanaBG View Post
                        Bolje onda gledaj neki izbor za Miss nego sto gledas ovo i jos trosis pare
                        ma sprdao sam se da glasam napisao sam ,,npr''

                        Originally posted by majabl View Post
                        Tacno je to Kondicijo, ali ja se uvijek iznerviram kad vidim ovo, tacno Srbiji treba samo grand i cirkus pa nek gleda, ne zasluzuje bolje...
                        I ne znam kako vam je Sanja lijepa brate, sta tu ima gledati, u faci mi nikako nije fina.
                        :
                        Kapiram da smeta svakom iole normalnom ali cinjenice su takve mentalitet je takav i to je to. Evo pre bi narod otisao da slusa Pazarku u diskoteci (sto je ispala) nego Ivana koji realno ima glasinu ali nema gram harizme, koji sve kulturica sve fino i profesionalno. Jbg ne mozemo da budemo nesto sto nismo (barem vecina). Ovo obuhvata mnogo sire stvari od Prvog glasa.

                        Moze Sanja da prodje fizicki ne zezaj Simpaticna devojka, lepo iznosi svoj izgled.
                        sigpic

                        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                        Comment


                        • Ali i nije neka savrsena, kako si je ti opisao, pa da zbog toga prolazi
                          Uostalom, Mirna, Nevena i Sara izgledaju mnogo bolje od nje i plus bolje pevaju od nje
                          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                          sigpic

                          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                          with experience.

                          Comment


                          • Vladu nisu smjeli ni uhvatiti u kadar na kraju emisije, pretpostavljam da bi nesto opsovao.

                            Vlado na tviteru:
                            Publiko sto glasas, SRAMNO je da su Mirna i Saska zavrsile u duelu!!!
                            A jbg, ocekivano je bilo da Saska ispadne, vec je bila u duelu, a Mirna je stvarno fantasticna.



                            Last edited by eM; 22-12-12, 23:10.

                            Comment


                            • Da se ne lazemo Mirna i Saska su dva najbolja vokala u ovom takmicenju i to izvan konkurencije...takmicari i kazu da im Saska drzi casove pevanja i pomaze im oko nastupa, dok Mirna nikad greskicu nije napravila.

                              U Srbiji se nikad nije gledao glas vec nesto drugo, ovo je cist dokaz...

                              Ima tu jos dobrih vokala poput Nevene i Sare, ali ipak one moraju jos dosta dosta da uce da bi bili u rangu sa ove dve...

                              ovo je trebalo biti superfinale a ne duel za propadanje...


                              RAZOCARAN SAM!!!
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                Ali i nije neka savrsena, kako si je ti opisao, pa da zbog toga prolazi
                                Uostalom, Mirna, Nevena i Sara izgledaju mnogo bolje od nje i plus bolje pevaju od nje
                                Ma znam ja je idealizujem samo zbog prezimena nemojte sve da shvatate zdravo za gotovo

                                Meni je Sara malo antipaticna zbog onih faca i grimasa koje non stop pravi. Nevena mi se folira, non stop neka patetika i finoca pa mi je zbog toga fuj. Mirna uopste nije moj tip a i nema mi lepo lice tako da ostaje Sanja <3 I ona je dosta zabedila oko onog decka, Dubaija i podrske to me malo nervira ali kad bih mogao da biram s' kojom cu da provedem zivot ovako na blef sad samo gledajuci prvi glas...odabrao bih Sanju. Znate koja je meni bila dosta simpaticna to jest koja mi je zracila nekom energijom da oduva...ova:
                                http://sphotos-a.xx.fbcdn.net/hphoto...41628069_n.jpg
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X