Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sara mi je bila bolja od Rihanne, al Mirna od Beyonce ne
    dajem jedan bubreg za ove Aleksandrine narukvice
    in another life
    I will love you again, RF.

    Comment


    • a drugi za Sanjine cizme
      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

      sigpic

      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
      with experience.

      Comment


      • Sto se tice Sare, kad je bila u onom americkom fazonu iz 40-ih, crveni karmin i marama?

        Mislim na ovo
        Spoiler


        Inace obozavam ovo, i perfektno joj stoji!
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Da
          samo sto cizme ne znam gde bih nosila, a narukvice znam
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • kad ce propadanje kroz rupu

            Comment


            • Sara pozdravila dedu
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by shminka View Post
                kad ce propadanje kroz rupu
                Ha! A to bi ti.

                Kako je bilo na skijanju? Valja li sneg?
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • jugo puse, topi se i pravo je mekan...za povrede dusu dalo, al je sve proslo ok

                  I kisa je zezala cijeli dan, al nije pokvarila raspolozenje

                  Comment


                  • Da, predpostavila sam za sneg, ali ma gde može da propadne dan.
                    Gde si bio?
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Probali na Bjelasnicu, ali je bilo bas vjetrovito...pa se spustili do Igmana...inace tamo su bili skokovi na OI

                      Comment


                      • Sve je dobro ako nisi išao na bob stazu.
                        Postoji li još uvek?
                        sigpic

                        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                        Comment


                        • Kolasin ceka na vas

                          Olja, s obzirom da volis avanture, savjetujem ti da obavezno "isprobas" rafting Tarom (ako vec nisi). Ali ozbiljno, izdvoj vremena kad budes mogla, i dodji u CG.
                          Ja bih preporucio da odaberete jul ili avgust, tada je voda najmirnija i samim tim dosta je sigurnije, nema opasnosti od prevrtanja i sl.
                          Pravi raj za oci, a i za dusu.
                          Everything you want is on the other side of fear.

                          Comment


                          • Samo mali dijelovi, vecinom konstrukcije koje su nosile stazu na Trebevicu bas nista nema...a nema ni vijesti o tome da ce se popraviti zicara...

                            Meni propao rafting na Tari ljetos, a imao sam uplaceno

                            Comment


                            • Shminka, mislim da bi ti ovaj avatar sada odgovarao

                              Uuu lepo to zvuči Ivane, imala sam želju, ali eto nije mi se dalo do sada.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Sara rasturila bas kao i Mirna i Saska...veceras ove tri najbolje

                                Najlosiji su bili Zoran (nista tu seksi nije bilo, tu jei produkcija kriva za izbor pesme) i Sanja koja em najlosije peva, em je ovo veceras bilo dosadno i knjakavo. Ovo dvoje za rupu eventualno Novopazarka, ali fino je djuskala

                                Nevena, Ivan i Pumpadzija dobri, ali nisu me odusevili kao ove tri

                                Inace favoriti su mi Nevena i Saska, ali moram da priznam da me Sara i Mirna sve vise i vise odusevljavaju.
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X