Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Re: TADBAS SPAM!!!

    [quote author=Toolroom Knight link=topic=1649.msg94382#msg94382 date=1253563824]
    Vladane jel si bio na hemiji ili suplementima?
    [/quote]Na pocetku je bilo malo hemije,priznao sam to,ali sve u cilju ovakve gradje ;)

    sigpic

    Comment


    • Re: TADBAS SPAM!!!

      Izvinjavam se na OFF...

      Justin Henin se vraca tenisu.

      Comment


      • Re: TADBAS SPAM!!!

        Vladane, moze neki savet, nisam zadovoljan sa desnim grudom

        Comment


        • Re: TADBAS SPAM!!!

          [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94384#msg94384 date=1253563952]

          Ok,onda.Vladane,kupi jogurt,za momcinu kao sto si ti samo jogurt valja.
          [/quote]
          Nevjerovatno me nerviras >,ne zaboravi na obracun u nedelju,razbicu te 8)
          sigpic

          Comment


          • Re: TADBAS SPAM!!!

            [quote author=mr.gold link=topic=1649.msg94387#msg94387 date=1253564050]
            Vladane, moze neki savet, nisam zadovoljan sa desnim grudom
            [/quote]
            Pa ne mogu ti pomoci,posto je ovo prirodna gradja ;D
            sigpic

            Comment


            • Oznoji se Tata sav,
              bekendi ga strasno muce,
              borio se kao lav!
              al' mu ipak g.za puce!

              Comment


              • Re: TADBAS SPAM!!!

                [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94388#msg94388 date=1253564075]

                Nevjerovatno me nerviras >,ne zaboravi na obracun u nedelju,razbicu te 8)
                [/quote]

                Comment


                • [/quote]

                  E jeste i mene je ovo interesovalo, ali me bilo sramota da pitam danas

                  Comment


                  • Re: TADBAS SPAM!!!

                    [quote author=dart gunner link=topic=1649.msg94393#msg94393 date=1253564235]
                    [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94388#msg94388 date=1253564075]

                    Nevjerovatno me nerviras >,ne zaboravi na obracun u nedelju,razbicu te 8)
                    [/quote][/quote]

                    a ti dart nisi na hemiji daj bre ko da ti je Nadal nesto ;D ;D

                    Comment


                    • Re: TADBAS SPAM!!!

                      Imamo novog clana, mahnite mu (joj) na temi Novak Djokovic.

                      Comment


                      • [/quote]

                        Ti ces me odvici od hemije
                        Uh ti si definitivno najruzniji na forumu 8)
                        sigpic

                        Comment


                        • Re: TADBAS SPAM!!!

                          [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94385#msg94385 date=1253563952]
                          [quote author=Toolroom Knight link=topic=1649.msg94382#msg94382 date=1253563824]
                          Vladane jel si bio na hemiji ili suplementima?
                          [/quote]Na pocetku je bilo malo hemije,priznao sam to,ali sve u cilju ovakve gradje ;)


                          [/quote]

                          pa zanima me koja je kombinacija u pitanju posto cu mozda u nekoj buducnosti pokrenuti kure , naravno sa zastitom
                          znam lika koji je cepao decu + testosteron pa cak i metan, nazalost postao je impotentan pa se sad bori sa time....
                          cisto me zanima po tebi dal je naposim dobra zastita i sta bi bilo najbolje tj najsigurnije

                          Comment


                          • [/quote]
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Re: TADBAS SPAM!!!

                              [quote author=Vladan link=topic=1649.msg94397#msg94397 date=1253564324]


                              Ti ces me odvici od hemije
                              Uh ti si definitivno najruzniji na forumu 8)
                              [/quote]
                              Pitaj Jinxy,pa ces videti,Vlatko.Jel ti smeta da te od sada zovem Vlatko Palica?

                              Comment


                              • [/quote]

                                Kako dobro izgledas ...
                                Smem li da te sanjam nocas?

                                Comment

                                Working...
                                X