Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by tata Mumi View Post
    Govori iskusni ribar Mamba.
    Rasni alas
    IO NON RUBO IL CAMPIONATO
    ED IN SERIE B NON SON MAI STATO
    C'E SOLO L'INTER

    Comment


    • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
      Ma bezi, to nije pecanje . Nekakav alarm za ribe ima.
      Samo stap i ruka,pa cekaj.Nekad poletis i pre vremena izvadis,pa vracaj ponovo.
      U pitanju je moderni saranski ribolov, za pecanja koja traju neprekidno dva , pa cak i 7 dana ova skalamerija dobro dodje.
      Osobito je korisna kada riba ne radi-sit se naspavas bez nepotrebnog cimanja
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by pecaros View Post
        U pitanju je moderni saranski ribolov, za pecanja koja traju neprekidno dva , pa cak i 7 dana ova skalamerija dobro dodje.
        Osobito je korisna kada riba ne radi-sit se naspavas bez nepotrebnog cimanja
        Odlicno za ribolovce,ali za pecarose je nepotrebno.
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
          Odlicno za ribolovce,ali za pecarose je nepotrebno.
          Vidim ja da za tvoje pecanje voda ne treba, cak sta vise moze da steti.
          sigpic

          Comment


          • Originally posted by pecaros View Post
            Vidim ja da za tvoje pecanje voda ne treba, cak sta vise moze da steti.
            Haha. Ma ne,ja sam iz hobija pecao do pre par godina,a ako pecas iz hobija ovo je nepotrebno.Druga prica je sa ljudima koji profitiraju na bilo kakav nacin od ribolova.
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by pecaros View Post
              Prizori iz spota - odlicno
              muzika - mute
              Ako si hteo za mamce da pitas, odmah da ti kazem muka je to pravi izabrati.
              Crvi mogu biti mesni i vocni a ima i krvni.
              Mesni mogu biti obicni i `madzarci`.
              Gliste imamo obicne crvene, stajske crvene, kalifornijske crvene, bele gliste, kisne gliste, zelene ritske, crne, pomijare a ako si ih zapatio mozes i svoje da poneses.
              Durdubaci, pijavice, rovci, upljuvci, larve, cikovi i sl. gamizuce stvari su mamci koje uz gore navedene ne koristim, sto ne znaci da nisam
              O nekim drugim /nezivim/ mamcima drugom prigodom
              Dja tvisteri, dj mepsovi, dja smudj u kamenjaru, dja stuka u travuljini...

              Comment


              • mi smo stvarno presmesna drzava

                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Prekinuo posle prvog minuta...

                  Comment


                  • Diletanti napred, ostali stoj!
                    sigpic

                    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      Dja tvisteri, dj mepsovi, dja smudj u kamenjaru, dja stuka u travuljini...
                      Meps je pogresan naziv za grupu leptir varalica, mada je cinjenica da je postao sinonim za tu grupu, jer prva proizvedena varalica tog oblika nosi naziv mepps.
                      Tvister je naziv /opet sinonim/ za citavu grupu varalica od silikona.
                      Cilj svake varalice je imitacija mamca omiljenog predatoru koji je napada. Grabljivica uvek napada varalicu koja imitira ranjenu ili bolesnu ribu, selekcija koju priroda neumoljivo sprovodi.
                      Nije sve do varalice, ima nesto i do pecarosa. Odabir prave varalice i nacin `vodjenja` pravi razliku izmedju majstora i pacera.
                      Last edited by pecaros; 05-12-12, 17:47.
                      sigpic

                      Comment




                      • auuuu
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Kod mene pada snijeg, vec citavo vece...

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            mi smo stvarno presmesna drzava

                            Spoiler
                            Pitanje je na mestu cak su i na nekim fakultetima vodjene rasprave o ovome sto je doticna iznela. E sad to sto ovo zvuci kao da cita dete iz drugog osnovne koje maltretiraju matorci je druga stvar
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • Ja se spremam za ovog "Caja" ili kako vec, kazu bice zestoko
                              Everything you want is on the other side of fear.

                              Comment


                              • Originally posted by Condition23 View Post
                                Pitanje je na mestu cak su i na nekim fakultetima vodjene rasprave o ovome sto je doticna iznela. E sad to sto ovo zvuci kao da cita dete iz drugog osnovne koje maltretiraju matorci je druga stvar
                                Pa to i jeste problem, neko ko se 90-tih skidao i ko ima 3 grama mozga, ako ima i toliko, je sad u skupstini
                                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                                sigpic

                                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                                with experience.

                                Comment

                                Working...
                                X