Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Nevena.

    Jesu li oni kolektivno na nekoj dijeti, cini mi se da su sve tanji, Mirna, Saska, Jovana.

    Comment


    • Ma nije je progurao, gledao je sve do sad, ona je izdominirala svakom audicijom do onih duela, bila je najbolja i to je fakat. Pa kako je samo Bato pjevala ono je bruka. Aleksandra nije mogla da vjeruje. Mene samo nervira sto nisu bili dosledni, kod nje su gledali ukupni dojam, a kod Andjele ili Milice nisu.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Mada vjerujem da Nevena kupuje masu patriotskih glasova vrlo promisljeno
        Da, ona igra na tu kartu od pocetka, patriotizam i tuga, ali danas je stvarno razvalila... a pjesmu joj je svakako produkcija birala.

        Comment


        • majo rekla sam ti, Nevena je

          po meni, Jovana, Nikola i Zoran su bili najlosiji veceras...ali posto ja vredno glasam, Nikola ostaje

          @Vladan
          ne znam, ima nesto kod nje sto me bas nervira, sto pre izleti to bolje
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Originally posted by bojanaBG View Post
            shminka, sad ce ionako reklame
            ma znas da ja ovdje samo strucno procjenim ko ce propasti kroz rupu

            Comment


            • Originally posted by majabl View Post
              Da, ona igra na tu kartu od pocetka, patriotizam i tuga, ali danas je stvarno razvalila... a pjesmu joj je svakako produkcija birala.
              Eno se na fb strani PGSa mnogi zale sto je ocigledno favorizuju i posle ovih nastupa stranica prvo izbaca njene snimke, a Aleksandra joj je ucitelj izgleda. Ali da je najbolja i prilicno zakljucana za pobjedu jeste.
              sigpic

              Comment


              • Ne koci strim danas, nesto je do tvog neta.

                Kroz rupu nemam pojma ko bi mog'o - Jovana i Nikola nece, ne vjerujem ni da ce Zoran... Mozda Sneza ili opet Saska? Ivan? Sanja ne vjerujem da ce, mislim da ima dosta glasaca... Nevena, Pumpadzija, Sara i Mirna ne bi smjeli.

                Comment


                • Mene Zoko samom pojavom prilicno nervira. Ali je bolji od Planke i Jovane za sad i to je cinjenica
                  sigpic

                  Comment


                  • kakav je pumpica bio

                    Comment


                    • ja mislim da Zoran bas ima velike sanse da bude u duelu, ali ne znam ko je drugi

                      @shminka
                      kakvo je to pitanje?
                      pumpdzija razvalio po obicaju
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by majabl View Post
                        Ne koci strim danas, nesto je do tvog neta.

                        Kroz rupu nemam pojma ko bi mog'o - Jovana i Nikola nece, ne vjerujem ni da ce Zoran... Mozda Sneza ili opet Saska? Ivan? Sanja ne vjerujem da ce, mislim da ima dosta glasaca... Nevena, Pumpadzija, Sara i Mirna ne bi smjeli.
                        Jezik pregrizla, ja joj ne mogu zaboravit' ono brukanje Bekute, ostaje Snjeska
                        sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by Vladan View Post
                          Eno se na fb strani PGSa mnogi zale sto je ocigledno favorizuju i posle ovih nastupa stranica prvo izbaca njene snimke, a Aleksandra joj je ucitelj izgleda. Ali da je najbolja i prilicno zakljucana za pobjedu jeste.
                          Fenomenalna je ona, nema price, stvarno je odlicna, ali da je favorizuju - favorizuju. Vidjelo se da joj pazljivo biraju pjesme od pocetka, da su joj prosle sedmice dali imalo brzu ne bi se nikako snasla, ali prezivjela je taj disko vikend i sad ce joj nastaviti davati pjesme koje joj leze... Zasto Ivanu ne daju pjesme koje mu leze, zasto Mirni koja nije nista losija od Nevene iz emisije u emisiju uvaljuju sve odvratnije pjesme, nisu fer nikako, jednoj Vidovdan, drugoj Brena. Zasto Nikoli ne daju neke balade da pjeva, to mu ide... Ni Jovani ne daju bas pjesme koje joj leze... Ima ih jos...

                          Comment


                          • Najbolje bi bilo da Neveni odma' daju titulu. Sto dzaba da gledamo i da ljudi bacaju pare.

                            Comment


                            • Za sou bi mnogo bolje bilo da ga Vlado i vodi umjesto Andrije dosadnog
                              sigpic

                              Comment


                              • A ne znam zasto oni uopste pjevaju kad ljudi uopste ne glasaju na osnovu ovog sto oni pjevaju. Evo glasanje zavrseno, a Sanja tek otpjevala pjesmu. Nek fino samo daju sat vremena za glasanje, svakako ce isti ljudi za iste takmicare glasati kako god otpjevali.

                                Comment

                                Working...
                                X