Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Jedino sto volim od zime je Bozic. Sa nekim dragim ljudima odem u neku crkvu na docek Bozica za Badnje vece, smrznemo se dibidus i onda kod mene na kuvano vino.

    Comment


    • Originally posted by Miko View Post
      Kako neko moze vise da voli zimu od leta
      Kako neko ne shvata da svi ne razmisljaju isto

      Comment


      • ma pricajte vi sta got hocete ja jedva cekam da pocne da pada sneg

        Comment


        • Originally posted by Shardonnay View Post
          Jeste muske Timberland su lepse, jer su vise zute nego Cat (uz neke dobre farmerke nema bolje kombinacije) ;). Htela sam i ja Timberland nego taj dan kad je bio popust 20% nisu imali 37 broj, a punu cenu od 17 000 im ne dam jer su bezobrazni, to je previse. Cat su malo jeftinije i nisu toliko zute, ali sad sam skroz zaljubljena u njih i mnogo ih volim
          Sto je meni to simpaticno Za 7 brojeva manje od mene

          A jesu skupe, i kod nas su cak i skuplje, oko 180 e... Ali kao sto rekoh, ne izlaze iz mode pa se mogu iskoristiti...
          A boja je bas super. Jedini problem je sto voda unistava onu kozu...
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • A imam malu nogu jer sam nosila klizaljke skoro 20 godina, one stisnu stopalo i ostaje malo, inace za svoju visinu treba da nosim 39

            mislim da necu imati srca da ih nosim po nekoj katastrofi od vremena
            in another life
            I will love you again, RF.

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              A imam malu nogu jer sam nosila klizaljke skoro 20 godina, one stisnu stopalo i ostaje malo, inace za svoju visinu treba da nosim 39

              mislim da necu imati srca da ih nosim po nekoj katastrofi od vremena


              I ne treba da ih nosis po katastrofalnom vremenu. Ne znam kako je kod tvojih, ali meni je neka bas osjetljiva koza, povuces prstom u jednom pravcu, boja postane svetlija. Vratis prstom u suprotnom pravcu, boja postane tamnija
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Originally posted by Miko View Post
                Kako neko moze vise da voli zimu od leta
                Znojis se ko svinja, jos ako ne odes na bazen ili na gradsku plazu preostaje ti da kljucas u stanu/kuci.Tesko mozes da prespavas ceo dan(tu mislim na period 12-19 h) ma koliko god se trudio.Jos ako nema klima uredjaja tek se mogu slikati.

                Volim ja zimu zbog pretpraznicne, praznicne i postpraznicne atmosfere.
                Valjalo bi otici na skijanje posle ispitnog roka, samo da se nadju istomisljenici i oni koji imaju para za to.Barem u mom slucaju xD

                Comment


                • Ima i leto i zima dobrih strana, bar za mene, a najbolja kod zime mi je sto nema prokletih insek(a)ta

                  Insekta ili insekata?
                  Last edited by p4p1; 30-11-12, 15:00.

                  Comment


                  • zasto sve na poslu mora da crkne petkom u 15h?
                    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                    sigpic

                    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                    with experience.

                    Comment


                    • Sve osim foruma...

                      Comment


                      • jos uvek sam na poslu, ne staj mi na muku
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          jos uvek sam na poslu, ne staj mi na muku
                          si to jos na poslu

                          Comment


                          • Originally posted by ledeni 80 View Post
                            si to jos na poslu
                            jos uvek
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Originally posted by bojanaBG View Post
                              jos uvek
                              da ti bude lakse ja sad krecem na posao i radim do 6 ujutru i nisam ni malo a ti znas sta te ceka sld nedelje kad pocne sneg

                              Comment


                              • Izgleda da im se i sat pokvario, posto je u 16h napisala da mora uvijek nesto petkom u 15h da se pokvari
                                Sad je 17:30, cisto da znas

                                U svakom slucaju forum se nikad ne kvari
                                sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X