Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Ovaj nar je najludja vocka na svetu, zivota mi. Jeste da se otelis dok ocistis ali vredi svakog minuta. Bomba!
    Last edited by Condition23; 29-11-12, 23:05.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by milicica View Post
      Čestitam svima koji su emotivno i na bilo koji način vezani za današnji dan

      Spoiler

      Milicice suti, skrati jezik mogu te cuti
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Condition23 View Post
        Ovaj nar je najludja vocka na svetu, zivota mi. Jeste da se otelis dok ocistis ali vredi svakog minuta. Bomba!
        Ima onaj fazon same ispadaju , ja okacio ovde pre mesec-dva
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          Ja imam Timberland, nekako su mi neprevazidjene.
          A za djevojke su mi ljepse sa krznom ( Cat npr., kao tvoje) jer su muske i zenske Timberland dosta slicne.
          Jeste muske Timberland su lepse, jer su vise zute nego Cat (uz neke dobre farmerke nema bolje kombinacije) ;). Htela sam i ja Timberland nego taj dan kad je bio popust 20% nisu imali 37 broj, a punu cenu od 17 000 im ne dam jer su bezobrazni, to je previse. Cat su malo jeftinije i nisu toliko zute, ali sad sam skroz zaljubljena u njih i mnogo ih volim
          in another life
          I will love you again, RF.

          Comment


          • Ja sledece godine planiram da ih kupim i to Cat posto mi se one mnogo svidjaju
            Ali stvarno su bezobrazno visoke cene stavili za te cipele

            Shardo, je l' si nasla jaknu?
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Jesam, belu kao sneg najgora boja za jaknu al obozavam belo, sta cu

              koriste popularnost kanadjanki da stave takve cene, mada toliko su i u inostranstvu, nije samo da pljackaju nas ovde. Bolje bi im bilo da traju dugo i da ne izadju iz mode, toliko para za cipele planiram da izdvojim tek za 5 godina

              to je jedina stvar koja ne valja kod zime, sve je tako skupo. Za cenu jakne i cipela mogla sam da otputujem negde, leti bi za te pare kupila pola radnje. Sad sam naravno bankrot, za ostalo sto mi treba moram da cekam snizenja iako mrzim da kupujem na snizenjima, devojke se otimaju oko stvari kao da sutra ne postoji. Posebno ona nedelja pred novu godinu, sve to treba komplet prespavati, nisu medvedi ludi nema tenisa, sve je to priroda namestila da lepo prespavamo, sa sve novom godinom i tom suludom euforijom
              in another life
              I will love you again, RF.

              Comment


              • I ja mrzim tu histeriju treba uzmem godisnji odmor da sacekam red za kabinu u prodavnici
                Nije to bas jedina stvar koja ne valja kod zime ali kad samo pomislim koliko sam para dala za jaknu,kaput i jos neke stvari koje sam sad kupila, nije mi dobro

                Ma nema sanse da kanadjanke izadju iz mode, takve cipele nikad ne izlaze iz mode

                pa gde belu?
                nekoliko voznji gsp-om i dobija neku sivkastu nijansu
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • Vas dve ste bas cudne. Ja bas volim tu praznicnu atmosferu.
                  Ovdje je vec pocela i ja sam presrecna. Cimerka i ja juce okitile jelku, tj. jelke, svaka svoju i nalijepile pahulje i deda mraza na prozor, sve imamo samo jos snijeg nam fali...

                  Comment


                  • Majo ti ne zivis u Beogradu, ne znas sta je prednovogodisnji pakao ovde

                    zivela sam ja u Sloveniji godinu dana, to je milina, bar u Lj, sve lepo slatko mirno, mada svi moji drugari Slovenci su obozavali za NG da dolaze ovde, kazu takve ludnice tamo nema ;)
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Meni je super ovako: decembar u Sloveniji, sve ukraseno, zimske pjesme, kuvano vino, praznici, pokloni itakoto pa onda fino za novu godinu u Banjaluku i prva polovina januara u Banjaluci repriza svega toga, samo nije tako fino, ali zato ima snijegaaa...

                      Comment


                      • Blago tebi
                        prelepa Slovenija
                        in another life
                        I will love you again, RF.

                        Comment


                        • Fali mi samo snijeeeg.

                          E ne bude li ga u Banjaluci onih 10-15 dana kojih planiram da budem tamo, gadno cemo se posvadjati.

                          Comment


                          • Kako neko moze vise da voli zimu od leta
                            Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                            Comment


                            • Ma ima zima svojih draži, pogotovu skijanje na planini ili gledanje kroz prozor kako sneg pada, a ja u toploj sobi uz kuvano vino, fine mirisne medenjake itakoto ...
                              Volim je ja, ali u vrh glave 2, eveeentuuualnooo 3 meseca, nikako 6.

                              Jaknu još nisam kupila, pašće mi kupovina po kijametu sledeće nedelje , a cene su kriminalno visoke i bar da to vredi toliko.Ovde sve kao da je od zlata, o onim strašnim sniženjima možemo samo da sanjamo, mada kako se ubijaju i kako stradaju u tom belom svetu kada počnu, onda možda i bolje da je kod nas sve ovako "vredno".
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Skijanje valja otici 1-2 na vikend i dosta od njega a ako ti se skija na planini uvek preko zime ima snege tako da Ja licno niti sam ljubitelj snega a pogotovo ne zime
                                Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                                Comment

                                Working...
                                X