Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by bojanaBG View Post
    nemas ti pojma

    znas kako je dobar kaput, genijalno izgleda
    Možda nemam pojma, ali on i dalje izgleda kao produženi duks.

    Šalu na stranu, važno je da tebi odgovara, nemoj samo da te babe presretnu na ulici i kažu...crno dete, obuci se, hladno je.

    Imam patnje i sekiracije sa odećom (odnosno kaputom i jaknom), ali zato sam sa obućom rešila veliki problem. Čizme i cipele dobro će mi ove zime sačuvati glavu. Možda ću morati i po kući da ih nosim ako dođe onih -20C.
    Brrrrrrrrrrrrrrrrr.....
    Last edited by miloolja; 28-11-12, 19:11.
    sigpic

    Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
    But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

    Comment


    • Cizma glavu cuva...

      Comment



      • Nije na odmet gumene cizme imati a mozda i ronilacko odelo
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment



        • Nije na odmet ovo ponovo pogledati i slusati,pozitivne energije nikad dosta,narocito od ovakvih legendi
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • Njutn je bio diletant cini se, sledeci je Ajnstajn

            http://www.vijesti.me/vijesti/crnogo...-clanak-102608
            sigpic

            Comment


            • Originally posted by Shardonnay View Post
              Ja cu danas
              pre 2 nedelje sam i kanadjanke (koje su btw teze na nogama nego klizaljke, shokirala sam se)
              zimo, pocni!!!
              Koje?

              A da su teske, jesu. Jednom sam sa njima u nekoj guzvi nagazio druga i zamalo mu slomio nogu...
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • http://static.klix.ba/media/images/v...29077.1_mn.jpg

                kazu da se najbolje roditi u Svajcarskoj

                Comment


                • Da, uvek kada vidim ili čujem tako nešto, pomislim ...eh,da sam imala više sreće... eh...
                  Ali isto tako pomislim da sam mogla biti rođena i u Avganstanu, bez trunčice sreće...
                  Tako, ćutim i ne žalim se puno. Ponekad samo
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Originally posted by Ivan Piper View Post
                    Koje?

                    A da su teske, jesu. Jednom sam sa njima u nekoj guzvi nagazio druga i zamalo mu slomio nogu...
                    Cat, one zenske sa krznom, lepse su mi nego timberland, nekako su mocnije

                    btw tipovi u kanadjankama
                    in another life
                    I will love you again, RF.

                    Comment


                    • Originally posted by shminka View Post
                      http://static.klix.ba/media/images/v...29077.1_mn.jpg

                      kazu da se najbolje roditi u Svajcarskoj
                      Ne bih se zalio da sam u JAR ili Kubi ili Brazilu
                      It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                      Comment


                      • Originally posted by Shardonnay View Post
                        Cat, one zenske sa krznom, lepse su mi nego timberland, nekako su mocnije

                        btw tipovi u kanadjankama
                        Ja imam Timberland, nekako su mi neprevazidjene.
                        A za djevojke su mi ljepse sa krznom ( Cat npr., kao tvoje) jer su muske i zenske Timberland dosta slicne.

                        Jedno je sigurno, nikad nece izaci iz mode.
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Čestitam svima koji su emotivno i na bilo koji način vezani za današnji dan

                          Spoiler

                          sigpic

                          Comment


                          • CAT ALASKA su zakon.
                            Ne izgledaju nešto, al' udobne i tople... ma milina.
                            sigpic

                            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                            Comment


                            • Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                              Comment


                              • Idi bre radi onu tabelu i rezultate, šta radiš ovde?

                                EDIT: http://www.sportklub.info/forum/show...l=1#post629485
                                Last edited by miloolja; 29-11-12, 22:34.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X