Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • ma sve njih ceka izvrsna karijera

    Comment


    • I jedna i druga nisu zasluzile duel nocas ali nije ni vazno. Saska jeste bolji vokal ali ziri nije dosledan i dok je god tako takmicenje je u problemu. Ja iskreno nisam vjerovao da Vesna moze ovako da pjeva, po meni je Andjela sto puta bolja bila u duelu i Vesna ju je izbacila, ni prosle nedelje nije nista posebno pjevala ali su to sve bile domace pjesme, jebe je opasno izgovaranje nekih rijeci, odnosno akcentovanje posto je iz malog mjesta i to prilicno ruzno zvuci. Sa engleskim jezikom tih problema nema i u duelu je bila za klasu bolja sto se mene tice od Saske.
      sigpic

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        I jedna i druga nisu zasluzile duel nocas ali nije ni vazno. Saska jeste bolji vokal ali ziri nije dosledan i dok je god tako takmicenje je u problemu. Ja iskreno nisam vjerovao da Vesna moze ovako da pjeva, po meni je Andjela sto puta bolja bila u duelu i Vesna ju je izbacila, ni prosle nedelje nije nista posebno pjevala ali su to sve bile domace pjesme, jebe je opasno izgovaranje nekih rijeci, odnosno akcentovanje posto je iz malog mjesta i to prilicno ruzno zvuci. Sa engleskim jezikom tih problema nema i u duelu je bila za klasu bolja sto se mene tice od Saske.
        Znaci ti nisi cuo da je ona falsirala dok pjeva?

        Comment


        • Ma veceras nije toliki problem bio ziri koliki su problem bili ljudi koji su glasali. Snezana je morala da ide u duel, nebitno sto je imala tehnickih problema, ono je zvucala katastrofalno.

          A po meni je Saska bila bolja u duelu od Vesne
          http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

          Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

          sigpic

          Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
          with experience.

          Comment


          • Problem je, izmedju ostalog, sto se glasa tokom citave emisije, tako da pretpostavljam da su za neke ljude glasali i prije nego sto su pjevali... Najpametnije bi bilo, kao u nekim takmicenjima, da puste neko vrijeme nakon sto svi zavrse sa pjesmama da ljudi glasaju, ali kapiram da bi tad imali manje glasova, posljedicno i manje para, a i trebalo bi ispuniti to vrijeme kad ljudi glasaju, sto kosta... pa je to nerealno ocekivati... A jos manje realno je da bi to bilo kao u X-factoru da jedan dan nastupaju, onda gledaoci imaju dan vremena za glasanje i sljedeceg dana su rezultati i dueli... A realno, ko glasa u ovim takmicenjima (osim Bojane ). Porodice, prijatelji, poznanici onih koji nastupaju i manji broj ljudi koji su kao "fanovi". A oni uopste ne slusaju ko je kako otpjevao tog dana, tako da ova moja teorija o glasanju pada u vodu.

            Comment


            • ja glasam, ne zalim ni dinara, zato moji faovriti prolaze
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Nisam cuo da je falsirala, izgleda da nije ni Aleksandra
                Ma Saska je probala da otpjeva na neki svoj nacin i dosta je promijenila pjesmu, ok je to sasvim, ali nista posebno na kraju, dok je Vesna mocno zvucala.
                Da je ona otpjevala kao Sneza prosle nedelje od Ane Bekute pa ok, to je bilo razbijanje, ili da je pjevala kao Sabanovu prosle nedelje, ali ovo mi je bilo onako, ok, korektno, nista vise od toga

                Iznanadila me Vesna bas, bas me poremetila, od misljenja da veze nema, da ima protekciju pojavi se odjednom i ni iz cega razvali. I paradoksalno je da je ispala posle jednoj sjajnog nasupa a prolazila je sa vrlo losim.

                Je li moguce da ovo covjek radi

                sigpic

                Comment


                • Fladane:





                  Comment


                  • Realno Planka je sprdnja i uopste nije zasluzio da bude medju 12. Biraju li pjevace ili zabavljace? On ne umije da pjeva i to je fakat.
                    sigpic

                    Comment


                    • Ma biraju one na kojima ce najvise para zaraditi. Para vrti gdje burgija nece, tako nekako kazu.
                      To i Britanci rade, eno onaj cirkusant i dalje u X-factoru, sutra prodje li eno ga u polufinalu, a ispala je masa genijalnih pjevaca.

                      Comment


                      • Majo ne moze se X factor porediti sa ovim, pa vidis i sama koliko je povratnika ove sezone, razlika je ogromna, mnogo manja baza. PGS ce moci da ide jos jednu sezonu i onda ce im trebati pauza od par godina da bi imali i dalje kvalitet, koliki - toliki. Samo me Vesna koju sam smatrao vezarom, koja po meni nije umjela da pjeva tako demantovala na kraju da to nije normalno
                        sigpic

                        Comment


                        • Ma znam Vladane, a nije ni X-factor sto je nekad bio. Mene si ti iznenadio komentarom da ti je ona odlicna bila i da je pomela u duelu, sve drugo mi je jasno bilo. Dobro, ni od Aleksandre mi nije bilo jasno sto je rekla da je otpjevala bez greske, ali ocigledno ju je htjela pohvaliti za rastanak.
                          A navikla sam na to da su u duelu ljudi koji to nisu zasluzili, tako je uvijek kad publika glasa, a produkcija bira pjesme... Vlado je prosle godine predlagao da se mijenjaju pravila i da ziri bira dvoje koji su najlosije pjevali, pa da publika glasa za onog koga hoce da sacuva, ali nista od toga, manje glasova, manje para i manje "transparentno" takmicenje. Ovako, nije ni ziriju lako, zamisli da su i danas Vesnu sacuvali... Drugi put za redom... Pa sve i da je bolje otpjevala (a po mom misljenju nije ). Niti im biraju pjesme, niti imaju neki uticaj osim da sjede tamo i komentarisu i trpe sve kritike... Produkcija stoji iza toga i od njih sve zavisi...
                          Zamisli Sari da su dali da pjeva Nocas mi srce pati ili neku slicnu, na sta bi to licilo. Vidjelo se i kod Nevene danas, jos je ona danas odlicno prosla s obzirom na temu, da je dobila imalo brzu i veseliju pjesmu, potop bi bio. ;)
                          Vidi se i da Planku stite, daju mu tra-la-la pjesmice jer znaju da ce klinke (i Bojana s njima ) glasati za njega sad kad im se dopao onako simpatican pa da ne znam kako pjeva. I Neveni ce davati pjesme koje joj leze... ima ih jos par, Sara, Pumpadzija, Sanja, vidi se to... ;) Dok recimo Mirni daju pjesme koje nikako nisu za nju. ;)

                          Comment


                          • Aoooo bruke sta mi se nocas desilo, ne daj boze da je to neko gledao
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ovde vas je najvise...
                              Neka beogradska radnja sa polovnim mobilnim telefonima ?
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Black Mamba 24 View Post
                                Ovde vas je najvise...
                                Neka beogradska radnja sa polovnim mobilnim telefonima ?
                                Sta ce tebi telefon, ti si zlatni retriver
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X