Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • I ja sam se pitala jesu li normalni kad sam vidjela ko je s kim u duelu.
    Jeste Mirna pokidala, ja je se uopste ne sjecam od ranije, cak mi je cudno bilo otkud ona u finalu i ko je uopste ona. Ali je razvalila, posteno. Ma, obe su bas pokidale, samo se od Nevene to ocekivalo, a od ove nije...
    Jelena i Sanja su kiksnule opasno, ali i ziri je bio strozi prema njima nego prema ostalim takmicarima jer ih poznaje i jer je od njih kao najvise ocekivao... A bilo je daleko losijih dueta, samo sto su njih dve napali kao da su ne znam sta uradile... Nije da branim Jelenu, mene je razocarala i ona je bas zabrljala, posteno sto su je izbacili, nego je bilo vecih kikseva pa ih nisu onako napali...
    A pjesme kako su im birali, ja ne mogu da vjerujem. Jovani dali da pjeva Aleksandru Radovic i to bas one niske dijelove. I neka je prosla, ogrijesili su se o izbor pjesme skroz, da je dobila pjesmu koja joj lezi razvalila bi. Ali kako je bila obucena, kao tetka neka. I generalno, ovi Vladini su najgore pjesme dobili... I sigurna sam da im on nije birao pjesme, vec produkcija, ne bi on te pjesme birao ni lud...
    Mene je Aleksandra Radovic pozitivno iznenadila, vidi se da je najveci strucnjak od njih i da ima iskustva kao profesor, vidi se i po pripremama i po nastupima njenih, a i po komentarima.

    Comment


    • Milan po prvi put u njegovoj karijeri govori istinu, za divno cudo da nije nebuloza neka
      Al' ce Fekiju da se lepe prsti, srecom pa mu je bekhend jednorucni, u supotnom bi imao poveci problem

      Comment


      • Cilj sto se tice no.1 je ispunjen ove godine, ta nas fora vise ne pogadja
        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

        sigpic

        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
        with experience.

        Comment


        • Pogadja, mora da bude opet prvi da bi i tu oborio rekord.

          Comment


          • Ma normalno da ce biti ponovo no.1, ali sad se raduju, necemo da im kvarimo to
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Nema zezanja sa penzionerom.

              Comment


              • Jel moze neko da mi objasni znacenje ankete?
                sigpic
                http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                Comment


                • objasnio je Ivan, prije nekih 50tak stranica mozda

                  Comment


                  • Dacho, nemoj anketu da budis!

                    Comment


                    • Stvarno nemam nameru
                      sigpic
                      http://www.youtube.com/watch?v=Ziqdpca6bBw

                      Comment


                      • I u ovoj bari pojavio se onaj sa patkicama, valja poci u lov, ionako od pecanja nista
                        sigpic

                        Comment


                        • Jadna Mirka, koliki je ves ceka
                          a tek kad peskiri dodju na red
                          sigpic

                          Comment


                          • Nista normalni sotim peskirima ,vesovima,konopcima na celu sa sve Mirkom
                            Zabole me stomak od smejanja,i bez glasa cu ostatial nemarim,samo kad more da se lupa po tastaturi
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Nasla Mirka peskir sa tudjim imenom, donosio je Zeka razne
                              al de bas od ovoga, radila oklagija
                              sigpic

                              Comment


                              • Originally posted by Vladan
                                Znaci posle toliko upozorenja ti i dalje pises uzastopne postove posle par minuta iako postoji multi-quote opcija, iako si upozorena vise puta. To je zabranjeno, cisto da znas i da ne bude iznenadjenja posle ;)
                                Isto tako Dacha je clan administratorsko - moderatorskog tima, pa si sa razlogom opomenuta! I spamovanje je isto zabranjeno.
                                nek bude iznenadjenja,ionako ste svi administracija,nek ide zivot,tj.forum,fala vi

                                Tek ce da radi oklagija,nije se sas Mirku saliti
                                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                                Comment

                                Working...
                                X