Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by pecaros View Post
    Najbolje od svega je kada ti kasetofon `sazvace` omiljenu kasetu.
    ili daš da drugar presluša, npr EKV Live a on ti vrati naivno bijelo dugme

    Comment


    • Originally posted by pecaros View Post
      Zatim sa istom okitis jelku
      Hahaha, bilo je i toga
      Dobro si se setio ;)

      Comment


      • Originally posted by Torima View Post
        ili daš da drugar presluša, npr EKV Live a on ti vrati naivno bijelo dugme
        Vinil je zakon
        sigpic

        Comment


        • Originally posted by Petra View Post
          Na ovoj nisam glasala,to znam,al na ovoj je bilo brisanja,a kako
          Locirana sa dva uzrocnika problema:
          tutin `majstor`
          torimini `gremlini`
          Najgora verzija je da su u sadejstvu
          sigpic

          Comment


          • Vidi ga Feki, jos zivi u nekoj iluziji, valjda je pogledao ATP listu posle turnira da vide kako stoje stvari

            http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=660040

            Comment


            • O tome smo vec pricali, NI je napravio citavu teoriju, ali ja licno mislim da je nemoguce da je on omasio gde treba da sedne kad im pisu imena
              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

              sigpic

              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
              with experience.

              Comment


              • Originally posted by Skrillex View Post
                Vidi ga Feki, jos zivi u nekoj iluziji, valjda je pogledao ATP listu posle turnira da vide kako stoje stvari

                http://www.b92.net/sport/tenis/maste...&nav_id=660040
                Ovaj komentar,na tekst nn lica je dovoljan

                " Novak je postavio Federera na pravo mesto, iza njega!!!"
                sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                Comment


                • Originally posted by pecaros View Post
                  Locirana sa dva uzrocnika problema:
                  tutin `majstor`
                  torimini `gremlini`
                  Najgora verzija je da su u sadejstvu
                  Izgleda da jesu
                  sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                  ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                  Comment


                  • Originally posted by miloolja View Post
                    Ma hoću da ti kažem da neki zagriženi fanovi jednog tenisera po ovome glasali za drugog... tako da li te neko brisao ili jednostavno greška u VB ili opet došlo do apdejta ili nešto četvrto...
                    Bice da je nesto peto
                    Nebitno,vazno da ja znam za koju sam opciju glasala
                    Last edited by Pertla; 13-11-12, 20:36.
                    sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                    ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                    Comment


                    • Originally posted by bojanaBG View Post
                      O tome smo vec pricali, NI je napravio citavu teoriju, ali ja licno mislim da je nemoguce da je on omasio gde treba da sedne kad im pisu imena
                      Propustio sam tu diskusiju, u kojoj je temi?

                      Comment


                      • pa u turnirskoj temi, gde drugde

                        ovo je Tadbas, svaki razgovor o tenisu je strogo zabranjen
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • Originally posted by bojanaBG View Post
                          pa u turnirskoj temi, gde drugde

                          ovo je Tadbas, svaki razgovor o tenisu je strogo zabranjen
                          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                          Comment


                          • Originally posted by Skrillex View Post
                            Propustio sam tu diskusiju, u kojoj je temi?
                            Kolega pali ste na popravni
                            Nakon sto procitate 1756 stranica koje se odnose na temu mozete ponovo polagati.
                            P.S Ceo dan citam, a oni pisu, li pisu iznova
                            sigpic

                            Comment


                            • Originally posted by pecaros View Post
                              Kolega pali ste na popravni
                              Nakon sto procitate 1756 stranica koje se odnose na temu mozete ponovo polagati.
                              P.S Ceo dan citam, a oni pisu, li pisu iznova
                              sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                              ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                              Comment


                              • Originally posted by pecaros View Post
                                Kolega pali ste na popravni
                                Nakon sto procitate 1756 stranica koje se odnose na temu mozete ponovo polagati.
                                P.S Ceo dan citam, a oni pisu, li pisu iznova
                                sve sam skriboman, reko sam ti ja nikad od njih ništa neće biti

                                Comment

                                Working...
                                X