Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • bojana preti sa nekim kucetom koje ima kist u ustima


    vladan mi dao like

    otisao sam da kazem mami, mozda sad ode u prodavnicu... zasluzio sam
    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

    Comment


    • kome li to Bojana preti ona nije ni svesna sta je ocekuje zimus kad bude snega

      Comment


      • Bojana preti Noletovim navijacima,sa sve pucaljkom
        sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

        ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

        Comment


        • Originally posted by Petra View Post
          Bojana preti Noletovim navijacima,sa sve pucaljkom
          izgleda da su to samo tjorci moja Petra nema mesta za sekiraciju

          Comment


          • U nepuna 2 sata sam dobio 35 like-ova...GOAT

            Comment







            • "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

              Comment


              • I meni samo stizu, bas sam popularna ali najveci problem je sto mi se ne spava, a sutra se radi
                http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                sigpic

                Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                with experience.

                Comment


                • ma gdje ces spavati poslije ovih napada adrenalina

                  Comment


                  • E, kada smo kod lajkova, a da ne jebavam bespotrebno pdf tehnickih problema, jer sam samo radoznao... Od cega zavisi svetlo/tamno zeleni pravougaonikcic ispod titule?

                    Comment


                    • Pa nema sanse, ali cu zato sutra biti mrtva na poslu, neku stetu cu sigurno napraviti
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • od reputacija koje ti daju ostali

                        Comment


                        • Javno hvala na odgovoru! Ali bre, zasto neke svetlije, a neke tamnije? Kapiram da nije ni "novi krug" reputacija, jer bojana ima ukupno 9 pravougaonikcica u redu, a kod tebe ih ima 10...

                          Comment


                          • po broju poena dobijas i nove pravougaonike i nove boje

                            Comment


                            • Originally posted by tantuz View Post
                              Javno hvala na odgovoru! Ali bre, zasto neke svetlije, a neke tamnije? Kapiram da nije ni "novi krug" reputacija, jer bojana ima ukupno 9 pravougaonikcica u redu, a kod tebe ih ima 10...
                              Kao vuk u crvenkapi... da ih bolje vidis
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Danke!

                                @bojana a znas sta je jos grdje? Kad ti se spava, ali si resio da popijes jos jedno pivo, jer su se ovde raspisali kao na takmicenju. Ko ce sutra da prelistava strane i strane komentara. Ja ih licno pola pogubim...

                                Comment

                                Working...
                                X