Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by prskaj View Post
    zvucis kao vladan

    inace trik je u tome samo kako je postavljen zadatak tj pogresno
    zamislite da je majica kostala 3 evra onda si vratio mami i tati po 48. Dugujes sada 2+2 i tvoj jedan = 5 gde je sada 95 evra?! pogresno razmisljanje nista vise

    a sada zamislite mene mrtvog pijanog i druga koji mi postavlja ovo pitanje - 3 sata kasnije svadja oko teorija zavere, zasto je sve u rukama jevreja i kad cemo biti svetski sampioni u fudbalu
    Sta si ti ovde ispisao ni Tales te ne bi razumeo.
    sigpic

    Comment


    • Rekao bi moj profa...ni Gaus nije sve znao

      Comment


      • Vidi ih ovi kosarkasi sto se pomamili

        D-Wade - onako kako sam ja napisao: majica 3 evra, ja vratio po 48 i ostao mi jedan. 3+ 48+48+1=100 nema kod mene kamate nikad

        BM24 - u tome je i problem sto je bzvze napisan zadatak samo da bi zbunio, ja sam se samo vodio tom logikom i dokazao da je besmislen
        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

        Comment


        • Nisam ni video da je Wada postovao.

          Ovo :

          Originally posted by prskaj View Post
          zvucis kao vladan

          inace trik je u tome samo kako je postavljen zadatak tj pogresno
          zamislite da je majica kostala 3 evra onda si vratio mami i tati po 48. Dugujes sada 2+2 i tvoj jedan = 5 gde je sada 95 evra?! pogresno razmisljanje nista vise

          a sada zamislite mene mrtvog pijanog i druga koji mi postavlja ovo pitanje - 3 sata kasnije svadja oko teorija zavere, zasto je sve u rukama jevreja i kad cemo biti svetski sampioni u fudbalu
          Boldovano,kako si dobio uopste ?
          Tu si pogresio,nemoj sada da se vadis,sramotis arhitekte.
          sigpic

          Comment


          • prskaj je arhitekta?
            pa nije ni cudo sto nume da napise kako treba zadatak iz matematike, oni pojma nemaju matematiku samo se po onoj zgradi setaju sa nekim maketama, igraju se ljudi fakulteta
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Originally posted by bojanaBG View Post
              prskaj je arhitekta?
              pa nije ni cudo sto nume da napise kako treba zadatak iz matematike, oni pojma nemaju matematiku samo se po onoj zgradi setaju sa nekim maketama, igraju se ljudi fakulteta
              Nisam ni ja siguran,ne znam da li sam se utripovao ili sam to stvarno procitao na forumu.
              S ostatkom posta se slazem.
              sigpic

              Comment


              • mamba pogledaj zadatak post#43025 ja sam se samo vodio tom logikom samo sto sam hiperbolizovao kako bih docarao nebuloznost zadatka

                ja sam uvek u pravu i nikad ne ispadam glup

                prskaj je arhitekta?
                da zahvaljujuci kondiciji poremecenoj
                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                Comment


                • Prskaj, koliko opljackas nekog kad mu kao smislis odlican plan za zgradu/kucu itd?

                  Comment


                  • Originally posted by prskaj View Post
                    mamba pogledaj zadatak post#43025 ja sam se samo vodio tom logikom samo sto sam hiperbolizovao kako bih docarao nebuloznost zadatka

                    ja sam uvek u pravu i nikad ne ispadam glup



                    da zahvaljujuci kondiciji poremecenoj
                    Vodi se ti fundiranjem i gredama sa jednim prepustom, pusti matematiku...

                    Comment


                    • Originally posted by tantuz View Post
                      Vodi se ti fundiranjem i gredama sa jednim prepustom, pusti matematiku...
                      ti mislis da oni znaju sta o znaci
                      znju samo da prave maketice neke, kao deca u obdanistu, igraju se
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                        Prskaj, koliko opljackas nekog kad mu kao smislis odlican plan za zgradu/kucu itd?
                        zavisi koliko duguje mami i tati

                        Originally posted by tantuz View Post
                        Vodi se ti fundiranjem i gredama sa jednim prepustom, pusti matematiku...
                        do fundiranja jos nisam stigao, ali sam zato poliozio Matu 1,2,3
                        It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                        Comment


                        • Reci mi samo koliko racunas e? 100? 97?95?

                          Comment


                          • Sta se ovde racunja
                            sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

                            ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

                            Comment


                            • Originally posted by Seoski Terminator View Post
                              Reci mi samo koliko racunas e? 100? 97?95?
                              kakav bre e?

                              Originally posted by Petra View Post
                              Sta se ovde racunja
                              to ni Gaus ne zna
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Originally posted by bojanaBG View Post
                                ti mislis da oni znaju sta o znaci
                                znju samo da prave maketice neke, kao deca u obdanistu, igraju se
                                Kada bi znala da se u srednjoj ATS u prvoj godini secka sapun i prave inicijali... Znas li ti bre sta je balsa i maketarstvo po idejnom projektu...

                                Originally posted by prskaj View Post
                                zavisi koliko duguje mami i tati



                                do fundiranja jos nisam stigao, ali sam zato poliozio Matu 1,2,3
                                I garant si arhitekturu upisao iz gimnazije, ili neke skole koja nije ATS...

                                Comment

                                Working...
                                X