Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako god, dobro spamovanje. Slatko sam se ismejao gomili postova, a kapiram da je to negde i svrha celog topic-a. Micanje i spavanje Vs. navlaka... Ne biva...

    Comment


    • Originally posted by tantuz View Post
      Kako god, dobro spamovanje. Slatko sam se ismejao gomili postova, a kapiram da je to negde i svrha celog topic-a. Micanje i spavanje Vs. navlaka... Ne biva...
      A najgore od svega je sto komsiji pisti alarm vec nekih sat vremena, a kao i u prethodnim slucajevima on nece izaci i ugasiti to pa ce taj alarm svirati jos nekih 7-8 sati. Znaci ne da iritira zvuk, nego prosto ludim. Dodje mi da izadjem i da mu zapalim kola.
      Everything you want is on the other side of fear.

      Comment


      • To su mi najjaci likovi. ugrade alarm u kola cija je jedina svrha da besomucno pisti radi reda. To ti je kada dileja ne kaze da se podesi da ne bude toliko osetljiv, da pocne da arlauce ako mu se kuce ispisa na felnu. Meni samo zao sto mu akumulator ne isprazni dibidus, pa kur moj ujutru da upali...

        Comment


        • Originally posted by Ivan Piper View Post
          A najgore od svega je sto komsiji pisti alarm vec nekih sat vremena, a kao i u prethodnim slucajevima on nece izaci i ugasiti to pa ce taj alarm svirati jos nekih 7-8 sati. Znaci ne da iritira zvuk, nego prosto ludim. Dodje mi da izadjem i da mu zapalim kola.
          ne znas ti sta je bol kad taj isti alarm nema dovoljno baterije i zvuci ka da umire koza...ja koji sam miran i ne volim konflikte sam izasao da gadja m kola ot rak sam miran
          It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

          Comment


          • prskaj pijan kao letva, ne zna gde je levo a o desnom da ne pricam
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • tastatura mi se malo mrdala sinoc, tehnicki problemi
              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

              Comment


              • Tastatura kazes, a? Sto je bucan tv od jutros...

                Comment


                • Originally posted by tantuz View Post
                  Tastatura kazes, a? Sto je bucan tv od jutros...
                  strasno! jos keva kad je usla, sve se nesto dere
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • aj da vidimo koliko ste brzi

                    http://www.bbc.co.uk/science/humanbo...n_version5.swf

                    It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                    Comment


                    • sheep 3

                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Mozda niste jos svi primetili, ali prskaj je nov moderator, dobili smo pojacanje
                        http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                        Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                        sigpic

                        Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                        with experience.

                        Comment


                        • It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                          Comment


                          • Originally posted by bojanaBG View Post
                            Mozda niste jos svi primetili, ali prskaj je nov moderator, dobili smo pojacanje
                            On decko ne zna najobicniju maketu da napravi, treba mu mnogo vise vremena od ostale dece i to za razocaravajuci rezultat...(profesor ga potapse po ramenu u fazonu ,,bice bolje'')
                            Meni ga zao ponekad Cesto smo pricali na tu temu i stvarno se trudi svim silama ali jednostavno ne ide. Pokusavam da ga uzdignem ali psihicki je dosta otanjio
                            Last edited by Condition23; 04-11-12, 23:11.
                            sigpic

                            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                            Comment


                            • ali on samo MENE potapse, to mora da nesto znaci... zbog toga se osecam specijalno
                              It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                              Comment


                              • Da u pravu si totalno... specijalno u svakom smislu

                                Taj profesor samo TEBE potapse
                                sigpic

                                http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                                Comment

                                Working...
                                X