Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Isuvise mi je ovo stroga granica, pretpostavljam da smo svi neka mesavina boom-a i trasa
    http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

    Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

    sigpic

    Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
    with experience.

    Comment


    • Preovladjuju elementi jednog sa primesama drugog, u zavisnosti ko je sta izabrao.

      Comment


      • Originally posted by bojanaBG View Post
        Isuvise mi je ovo stroga granica, pretpostavljam da smo svi neka mesavina boom-a i trasa
        Mozda sam ja napravio veliku razliku, ali inace ovo je sasvim solidna klasifikacija licnosti, i tacna prije svega.
        Everything you want is on the other side of fear.

        Comment


        • Malo me iznenadila Olja, ali jbg, uzivo bi vjerovatno rekla boom I shminka me iznenadio, ali sad kapiram da nikad ne poslusa sebe, vec ishitreno kaze nesto, bez razmisljanja.

          Upoznao sam dvije sestre (rodjene), koje se razlikuju po temperamentu. Jedna je opustena, nasmijana, ladovina od djevojke, a druga je ko zapeta puska. Samo cekas da te napadne. I kroz pricu pitam ja njih ovo za boom i tras, i tacno sam znao sta ce da kazu. Prva je lagano rekla boom, a druga mi odbrusi- TRAS!!!
          Sa prvom sam i dalje u kontaktu, sa drugom nisam (nije u pitanju diskriminacija)

          Citam sada moje objasnjenje, ipak sam lose to opisao, ali trebalo bi da shvatite sami o cemu se radi, i da napravite razliku.
          Zanima me jos sta bi Sharda rekla, ali kasno je sada, jbg
          Last edited by Drunken Whaler; 02-11-12, 22:58.
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Kao prvo.. niti sam ladovina, niti toliko eksplozivna... tako da ti ovo ništa ne valja...
            A da ne pričam da sam 10 min razmišljala, da li jedno ili drugo da izaberem...
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Originally posted by miloolja View Post
              Kao prvo.. niti sam ladovina, niti toliko eksplozivna... tako da ti ovo ništa ne valja...
              A da ne pričam da sam 10 min razmišljala, da li jedno ili drugo da izaberem...
              Pa to ti kazem, nema tu razmisljanja, jednostavno kazes u afektu. Ali uopste ne smijes da razmisljas, to je iskljuceno.
              Opet kazem, lose sam ovo opisao, ali klasifikacija je tacna.
              Everything you want is on the other side of fear.

              Comment


              • Niko mi nije rekao da ne razmišljam, da kažem prvo što mi padne na pamet.. ili nisam videla...

                Indigo, javi se, ubiću te!
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • Originally posted by miloolja View Post
                  Niko mi nije rekao da ne razmišljam, da kažem prvo što mi padne na pamet.. ili nisam videla...

                  Indigo, javi se, ubiću te!
                  Ja sam to prije ankete ponovio 50 puta, nemoguce da nisi vidjela...Koliko se sjecam, pocela si da pricas da je boom podmuklo i ne znam ni ja sta

                  Vazno je da ja koristim i lijevu i desnu stranu mozga, sve ostalo je sada nebitno
                  Last edited by Drunken Whaler; 02-11-12, 23:13.
                  Everything you want is on the other side of fear.

                  Comment


                  • Jos samo da neko ubaci Tomasov test licnosti...

                    Comment


                    • Originally posted by Ivan Piper View Post
                      Ja sam to prije ankete ponovio 50 puta, nemoguce da nisi vidjela...Koliko se sjecam, pocela si da pricas da je boom podmuklo i ne znam ni ja sta

                      Vazno je da ja koristim i lijevu i desnu stranu mozga, sve ostalo je sada nebitno




                      Eh sada nemoguće....;)
                      Koliko znam kasno sam došla i samo videla anketu, ali sada je to nebitno... Ne valja to testiranje ništa i tačka....
                      I dosta si se hvalisao Vidiš da niko ne reaguje
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by miloolja View Post
                        Eh sada nemoguće....;)
                        Koliko znam kasno sam došla i samo videla anketu, ali sada je to nebitno... Ne valja to testiranje ništa i tačka....
                        I dosta si se hvalisao Vidiš da niko ne reaguje
                        To je licna stvar izmedju mene i Fladana, nisam ja ni ocekivao da neko reaguje
                        Everything you want is on the other side of fear.

                        Comment


                        • Mnogo si se ti uskopistio...... nemoj sada da te stavim na ignore....
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Mnogo si se ti uskopistio...... nemoj sada da te stavim na ignore....
                            Go ahead, baci me na ignore... Zasluzio sam.
                            Nema Indiga pa moram ja da pravim budalu od sebe...
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Kako niko ne reaguje evo ja vec pola sata razmisljam na kojoj strani da spavam, necu da mi nijedna polovina mozga ostane nenaspavana, sad kad znam da obe rade punim kapacitetom podjednako
                              in another life
                              I will love you again, RF.

                              Comment


                              • Originally posted by Shardonnay View Post
                                Kako niko ne reaguje evo ja vec pola sata razmisljam na kojoj strani da spavam, necu da mi nijedna polovina mozga ostane nenaspavana, sad kad znam da obe rade punim kapacitetom podjednako
                                Spavaj na nosu.

                                Comment

                                Working...
                                X