Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sarita najjaka se izvlaci iz ove situacije i ide da se smeje malo uz film Pogresno skretanje 5.
    "It's not a good idea to look at Tommy Shelby the wrong way..."

    Comment


    • I onda se zalimo sto smo kokuzi

      ma jest 5, al Fladan ima prednost...on ima samo 5
      Last edited by shminka; 31-10-12, 23:45.

      Comment


      • Originally posted by tantuz View Post
        2, 3, 1 , 5, 4
        A jasta... Prosle godine imao sex jednom. Ove malo proredio, ali nije lose...

        Comment


        • Ovo neko testiranje bilo nocaske
          Mrzi me sad ,mozda veceras
          sigpicFokus Nole i ne zaboravi- u pertle... idemo Noleeeeeeeeeee

          ''Na jedno uho ne čujem ništa, a na drugo sve. Zato slušam samo one koji mi priđu sa prave strane...

          Comment


          • SAd naletoh na pitanja: 2 5 1 3 4
            a sad da vidim i odgovor

            edit:
            zadovoljna, ali u isto vreme otvaram vrata i javljam se na telefon, to je jedino logicno
            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

            sigpic

            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
            with experience.

            Comment


            • Obozavam ovog covjeka

              sigpic

              Comment


              • Jedva čekam da gledam ovo Ovacije za Vidića na premijeri filma "Artiljero"
                Mislite zbog Vide? Po dobro, možda malo , ali najviše zbog Mjehura Ubice.
                sigpic

                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                Comment


                • sminka cisto da se zna, avatar se drzi do kraja londona
                  It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                  Comment


                  • Dogovoreno

                    Comment


                    • Mislim da bi se moglo desiti da mec zavrsi bez pobjednika, s obzirom na to koji ste baksuzi vas dvojica.
                      A onda taj avatar uvalite Fladanu, on je ipak neprevazidjen.

                      Comment


                      • stvara se takva slika kao da nikad nista pogodio nisam
                        Ni drug prskaj ne prolazi nista bolje

                        Comment


                        • Originally posted by shminka View Post
                          stvara se takva slika kao da nikad nista pogodio nisam
                          A ti kao jesi?

                          Comment


                          • Sto nisi zezala cijeli forum kad su rekli da Novaku niko nece set uzet na W

                            bitno je da tada nisam fulio

                            Comment


                            • Ja to nikad nisam rekla.
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Originally posted by majabl View Post
                                Mislim da bi se moglo desiti da mec zavrsi bez pobjednika, s obzirom na to koji ste baksuzi vas dvojica.
                                obojica predaju u isto vreme 100%
                                Originally posted by majabl View Post
                                A onda taj avatar uvalite Fladanu, on je ipak neprevazidjen.
                                bogami dosta toga je od stare slave, nesto mi se ne pokazuje u poslednje vreme
                                a sminka vidis kako je covek demonstrirao silu: pljas predaja mladjanog Kei-a jadan nije stigao ni na teren da izadje


                                Spoiler
                                Ni drug prskaj ne prolazi nista bolje


                                jao sminkice bice mi slatko dok budem citao tvoje postove iz ocaja dok stanislas bude slao bezbroj bekhenda van terena za dubl...sve neiznudjeno naravno
                                It's not who you are underneath, it's what you do that defines you

                                Comment

                                Working...
                                X