Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sta cu, lecka okasnio u skupinu...

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Sto se Dzo ucutao, mora da je javila neka na oglas pa salje pismo
      Ne zaboravi markicu...
      E da je samo jedna lako bi ja
      TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

      "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

      LFC:18+5=THE GREATEST

      Comment


      • Javile se tuce usamljenom i tuznom momku
        Bar vise nisi usamljen
        sigpic

        Comment


        • Postavio sam i na DM visok crn markantan decko zeli upoznati djevojku do 30 godina radi druzenja....gay i cim stop
          TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

          "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

          LFC:18+5=THE GREATEST

          Comment


          • Jesi stavio diskercija zagarantovana, ako nisi nijedna ti se nece javit'
            sigpic

            Comment


            • Naravno da jesam,pa nije mi prvi put da ostavljam oglase radi druzenja

              Cak se neke i javljaju spremne na brak
              TEBI MOJ MANDO, TEBI MOJE SRCE PRIPADA, DRUGE ADMINE LJUBIM LAZNO VOLJETI IH NECU NECU NIKADA!!!

              "There are only two sides in Liverpool. Liverpool and Liverpool reserves." - Bill Shankly

              LFC:18+5=THE GREATEST

              Comment


              • Tras je odavno ispao iz mode, zna se da je Boom najjaci! Glasao kako treba i stavio stvari na svoje mesto, vodi opet onaj ko zasluzuje.

                Comment


                • Originally posted by tuta bugarin
                  ma
                  nemorem tija
                  dase sad još iotom diskusujem
                  jar imam nekog prečnijoga posla
                  pa znaš šta
                  ondak
                  tise malo pričekaj
                  aja ću naići kasnije
                  kad ufatu vremena






                  lutajući reporter tuta bugarin
                  nežno šapće sneguljici
                  dok patuljci ruju
                  u rudnici
                  jel vidiš kako si se zatelebio u ovu novu pevačicu, a to ti je ova bezrebrasta
                  još sam joj rekao i da se pravi da ne zna da kae š već f
                  vidim i ti se prifljamtio

                  Comment


                  • Originally posted by tuta bugarin
                    ma
                    razumese
                    volim ja i mačke
                    a ribe obožavam dabome
                    ukratko
                    volim sve šta i mladi vole

                    al pazi, ima neke vrste mačaka pa vole ribe, onda svafta mov da bude

                    Spoiler

                    a mislili ste na nešto drugo,aaaaaaaaaa pokvarena bandoooo


                    Comment


                    • Koja je carina ovaj Vlado u pm
                      sigpic

                      Comment


                      • Nadam se da ce uskoro postaviti na yt. Meni prvi put stream za x-factor NIKAKO nije zakocio.
                        Ali mi je ovaj live bas bzvz...

                        Comment


                        • Au kako su danas dvije objasnile, anoreksicna i ona sto ce da pjeva My hurt will go on
                          A anoreksicnoj se Vlado sprda u facu i ona veli Vlado i Mare su super ali njihova koleginica nije
                          sigpic

                          Comment


                          • E to mi nikako nije jasno, Vlado im se smeje u facu, jedva sedi na stolici koliko se smeje i bukvlano se sprda sa njima, a one su ljute na Aleksandru sto im otvoreno kaze da nemaju pojma
                            http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                            Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                            sigpic

                            Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                            with experience.

                            Comment


                            • Stalno oni tako, Aleksandru ne vole a Vlado im je super, nemoguce da su toliko glupi da ne vide da im se covjek sprda u facu samo tako
                              Vlado je legenda najveca
                              Milica iz HNa stvarno objasnila, kako je bio ponosan

                              Inace i Milica i Jovana su odusevili ziri a obje su bile finalistkinje nase emisije Let ka Zvijezdama



                              sigpic

                              Comment


                              • Pa Vlado je Vlado...

                                Dobar vece!

                                Comment

                                Working...
                                X