Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Olja, jesi mozda isla sa ski manijacima nekad na skijanje preko grane?

    Posto sma poceo da radim i planiram da sebi platim skijanje i to planiram da odem u Francusku, pa da vidim da li si i utiske ako jesi. A skijanje volim najvise na svetu, nista lepse, planina, sve belo, priroda (jos ako je lepo vreme) i skijanje po ceo dan i nikad ne mogu da se zasitim, ufffffffffff.

    Comment


    • а мустаћи
      а женидба

      кондиција готов си има да те смунтају девојке

      Comment


      • Kondicija dominator
        Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

        Comment


        • Seoski, ajd poslaću ti pp sutra recimo, sada sam u frci...
          Btw, najbolje skijanje sam imala na Staroj planini...

          Umal' da objavim link jednog foruma...uf!
          sigpic

          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

          Comment


          • Originally posted by Sara View Post
            Kako bre bese ono, groblje, nadgrobna ploca i na njoj stoji Dusan Dimitrijevic i datum
            Blesava prepravljaj ova licna imena i prezimena cudo je ovaj forum... Jos pre su mi pretili batinama preko pp-a. Nije mi sto ce da biju mene nego ako upadnu u stan bice i Nevenu, bedak

            @ Torima...pecen sam, zovem na svadbu najopustenije
            Last edited by Condition23; 12-10-12, 17:52.
            sigpic

            http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

            Comment


            • Ako,ako
              Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

              Comment


              • Originally posted by miloolja View Post
                Seoski, ajd poslaću ti pp sutra recimo, sada sam u frci...
                Btw, najbolje skijanje sam imala na Staroj planini...

                Umal' da objavim link jednog foruma...uf!
                Pazi da te ne banuju, hvala za linkove, pogledacu kasnije, u frci sam nekoj sad. Pa ti pisi svoje iskustvo sa skijanja, to mi je bas prava ljubav.

                Comment


                • Originally posted by Condition23 View Post

                  @ Torima...pecen sam, zovem na na svadbu najopustenije
                  hvala snajka,

                  ja samo posno, što mekeće

                  Comment


                  • Originally posted by Condition23 View Post
                    Zna ova moja sve, i ne sme da se buni jer je svesna da boljeg ne moze da nadje

                    i Oljice lakse sa tim predstavljanjem situacije ,,prvo si mene, pa nju do'vatio'' ahhahahaha pomislice ljudi svasta. Do'vatio se tumaci na vise nacina
                    Hahah, Kondicija najmilija poremecena!

                    edit: jbt, ja sve imam osjecaj da je sada oko 21:00 pa razmisljam kako si jos uvijek ovdje..
                    Pozdravi mi Hazarda i ovu gamad pozajmljenu
                    Last edited by Drunken Whaler; 12-10-12, 17:56.
                    Everything you want is on the other side of fear.

                    Comment




                    • definicija reči "podovataše se..."

                      Comment


                      • Originally posted by Condition23 View Post
                        Zna ova moja sve, i ne sme da se buni jer je svesna da boljeg ne moze da nadje

                        i Oljice lakse sa tim predstavljanjem situacije ,,prvo si mene, pa nju do'vatio'' ahhahahaha pomislice ljudi svasta. Do'vatio se tumaci na vise nacina
                        Do'vatio se uvek tumaci na pravi nacin...

                        Originally posted by miloolja View Post
                        Mada zapravo, najbolje je kada imaš od svega po malo... tj. kontinentalnu klimu... dosadilo bi da je jednolično.

                        Lepo ja iskoristih ovaj slobodan dan i izdžabalebarih ovde... valja se spremiti za najvažniju sporednu stvar na svetu

                        Gomilu puta sam rekao, a zstarno tako mislim, otvorim neki bar na tamo nekoj plazi i da dnevno zaradim za veknu 'leba i paklu pljuga, apsolutno dosta...
                        Last edited by tantuz; 12-10-12, 18:33.

                        Comment


                        • Eto i sada sam pokisla ko miš. Više u figurativnom nego stvarnom smislu.
                          Ebo i fudbal i ko ga izmisli, a ni što ga ja volim, e to mi nije jasno.
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sto ti zenska intuicija, tvoja od jutros... Sta fali voleti fudbal, nekad kisnes, nekada sunce ogreje...


                            edit: Kad smo kod kise, lepo je to kada ubodes 6 brojeva na lotou, ali ostane cetvorka za isplatu...
                            Last edited by tantuz; 12-10-12, 22:37.

                            Comment


                            • Ja odavno vec ne pratim fudbal...eventualno gledam kad se planiramo na neko prvenstvo, a koliko se cesto to desava, nerviranje sam svela na minimum
                              http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                              Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                              sigpic

                              Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                              with experience.

                              Comment


                              • Kad je mene (nas) Sunce ogrejalo, a da nisu strani klubovi? Šta to pričaš?
                                Kako šta fali fudbalu? Sve normalne devojke, bar velika većina njih, ovo ič ne zanima...
                                Ehhhh, a najgore mi je što sam dozvolila da me nalože i nada se promolila iz onog ne dremeža, već dubokog sna, gde sam je davno, davno poslala.

                                Tako ja mal', mal' pa kukam na fudbal i fubalere Srpske nam. A ovde nema kuknjave, samo zaboraviš da taj sport postoji u nas i ćaoooo.
                                Last edited by miloolja; 12-10-12, 22:37.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X