Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Indigo View Post
    Ma bole me uvo, neka se sjebe. Pre ovoga bio sa Cehinjom, a sta ce brat Indigo dobiti nista, ustvari nesto da izbije oci
    Pusti ti vise te inostrane nego prepisi malo neke recepte od Piperiske i dobijes golu ispod prozora pa se obeznanis

    Uostalom, ja kad dolazim za Bg magistralom, znas koliko ima lepih cednih devojaka na proplancima i livadama cuvaju ovce prosto te milina uhvati. Jos mozes da biras...predeo posle Gornjeg Milanovca tamo oko Rudnika pfffffffff...zdraviju i u boljoj formi ako nadjes ubio me Bog. (plus sir, kajmak, prsuta to je dodatna prednost, ima u kostima kalcijuma za izvoz, ne moze ni beton da joj slomi cevanicu)
    Kakve bre Kubanke raspali kukovi, kakve Cehinje kad ih Berdih do'vata...sto uvek gledamo ,,napolje'' a nismo ni svesni sta posedujemo
    Last edited by Condition23; 10-10-12, 22:39.
    sigpic

    http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

    Comment


    • Originally posted by Condition23 View Post
      Pusti ti vise te inostrane nego prepisi malo neke recepte od Piperiske i dobijes golu ispod prozora pa se obeznanis

      Uostalom, ja kad dolazim za Bg magistralom, znas koliko ima lepih cednih devojaka na proplancima i livadama cuvaju ovce prosto te milina uhvati. Jos mozes da biras...predeo posle Gornjeg Milanovca tamo oko Rudnika pfffffffff...zdraviju i u boljoj formi ako nadjes ubio me Bog. (plus sir, kajmak, prsuta to je dodatna prednost, ima u kostima kalcijuma za izvoz, ne moze ni beton da joj slomi cevanicu)
      Kakve bre Kubanke raspali kukovi, kakve Cehinje kad ih Berdih do'vata...sto uvek gledamo ,,napolje'' a nismo ni svesni sta posedujemo
      Poslao sam ti na p.m. broj ziro racuna na koji treba da uplatis 300 evra da ti ovaj post ne bi dosao do Nensi. Unapred hvala <3
      Cuj prvi maj

      Comment


      • Ja to za Indiga, ne vidim u cemu je problem

        Nensi kraljica splavova i glasnih zica <3
        sigpic

        http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

        Comment


        • Originally posted by Condition23 View Post
          Pusti ti vise te inostrane nego prepisi malo neke recepte od Piperiske i dobijes golu ispod prozora pa se obeznanis

          Uostalom, ja kad dolazim za Bg magistralom, znas koliko ima lepih cednih devojaka na proplancima i livadama cuvaju ovce prosto te milina uhvati. Jos mozes da biras...predeo posle Gornjeg Milanovca tamo oko Rudnika pfffffffff...zdraviju i u boljoj formi ako nadjes ubio me Bog. (plus sir, kajmak, prsuta to je dodatna prednost, ima u kostima kalcijuma za izvoz, ne moze ni beton da joj slomi cevanicu)
          Kakve bre Kubanke raspali kukovi, kakve Cehinje kad ih Berdih do'vata...sto uvek gledamo ,,napolje'' a nismo ni svesni sta posedujemo
          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

          Comment


          • Ma jes kako da nije, sve čobanice... ;)... pobegle te u grad.... to babe čuvaju ovce, nisi dobro vid'o!
            sigpic

            Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
            But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

            Comment


            • Nema seko više ni ovaca


              "My body feels great. I mean, it´s only five hours"

              Comment


              • Zove drugar pre pola sata u fazonu teba mu nesto love u zajam.
                Ja... kao koliko ti treba..
                On... 70 evra brate, vracam kad dobijem platu.
                Ja... Sto 70 jbt, sta si sada zasrao
                On... Ma nisam nista nego mi hitno treba.
                Ja... Opet si nesto razlupao ili sjebao auto?
                On... Ma jok treba mi za stan da platim.
                Ja... Pa platio si stan na moje oci..
                On... Pa ne taj stan.

                Znaci to je tolika kraljina da ja ne verujem. Kaze zivece tamo par sati, par sati u njegovom stanu

                Spoiler
                There's something wrong with me chemically
                Something wrong with me inherently
                The wrong mix in the wrong genes
                I reached the wrong ends by the wrong means
                It was the wrong plan
                In the wrong hands
                With the wrong theory for the wrong man
                The wrong lies, on the wrong vibes
                The wrong questions with the wrong replies

                Comment


                • Ne mogu da verujem!
                  Već TRI ili koliko godina imam kablovsku D3 i pojma nisam imala, sve do jutros, da mogu da promenim na ES iz srpskog u engleskog komentatora, sa samo par različitih pritisaka na daljincu (za D3)!!!!
                  To je toliko debilan način da se otkrije i sasvim me slučajno zainetesovalo nešto na ekranu, što skoro da se i ne vidi (ne postoji za tu opciju neko normalno dugmence na daljinskom).
                  Tako ukoliko imate D3 SBB, a ovo niste znali... mogu da vas uputim

                  Ooooo kako srećna sam jaaaaaa!!!
                  Još samo da počne neki normalan teniski turnir na ES... mada ko zna možda me i WTA sada zainteresuje.
                  Last edited by miloolja; 12-10-12, 09:03.
                  sigpic

                  Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                  But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                  Comment


                  • Pametna si ti ko pčelica

                    Comment


                    • Da sam pametna otkrila bih to odavno, pogotovu što sam se raspitivala ovde kakve to ovdašnji članovi imaju TV aparate, tj. njihove daljince preko kojih se lepo oni grozni komentatori "ubiju".
                      A ja sam imala tu mogućnost sve ovo vreme! Eeeh..
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Kad bi postojao daljinac za... ja bih voleo da imam jedan

                        Comment


                        • Aaaa postoji, to će Šardo najbolje da ti objasni... već sam zaboravila šta piše na dugmencetu....
                          A gde je ona uopšte?
                          sigpic

                          Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                          But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                          Comment


                          • Sigurno gleda Stepaneka

                            Comment


                            • Što baš njega?
                              sigpic

                              Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                              But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                              Comment


                              • Pa sama je juče oduševljeno rekla da je čudo kako taj čovek nema GS, gde se krio do sada

                                Comment

                                Working...
                                X