Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by Vladan View Post
    Uh sta reci u ovakvom trenutku. Nisam ocekivao, krenuo sam kao u bilo koju drugu trku, nisam uopste gledao koliko brzo trcim i kad sam prosao kroz cilj i kad je sat stao na 9.7 shvatio sam sta sam uradio, da sam uradio nesto veliko, nesto neponovljivo. Ivan je isto imao 9.7 ali je bio dopingovan i varao je, dok sam ja ovaj rezultat ostvario zahvaljujuci sopstvenom radu. Prolio sam litre znoja od sinoc i isplatilo se, ovo je poruka mladima da ostanu u kuci, za kompom! Vrijedan rad se isplati, nije samo prazna fraza, vrijedan rad se stvarno isplati!
    Zahvaljujem se i treneru Akisi koji me je spremao prije svega mentalno da ostvarim ovaj nenadjebivi rezultat!
    I skautu Mandi koji te je pronasao i upario sa pravim covjekom za napredak.
    Last edited by bracala; 07-08-12, 13:27.
    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

    Comment


    • Originally posted by tata Mumi View Post
      I skautu Mandi koji te je pronasao i upario sa pravim covjek za napredak.
      Nasao me u Aziji, doktor azijskog trzista
      sigpic

      Comment


      • Ja sam isao 10,2,brze od toga nisam mogao

        Zahvalio bih se kao i uvijek mom uzoru,vodji,zivotnoj inspiraciji Mandusicu,podrzao me je i kad mi je bilo najteze xD

        Hvala ti legendo dok si ziv ja sam ti duzan,kao i jos par nas(mumi,JC,Nash, LBJ...Vlajko nije ovdje naravno)...
        Zeljko Malnar-Nocna mora <3


        #the return

        Comment


        • Originally posted by T-Mac View Post
          Spustio na 12, toliko od mene, dovidjenja prijatno.
          Iz prve sam imao 10.9 onda posle toga dva puta isao iznad 11 i batalio. Nije ovo za mene unervozim se za sekund.

          Comment


          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
            Iz prve sam imao 10.9 onda posle toga dva puta isao iznad 11 i batalio. Nije ovo za mene unervozim se za sekund.
            Kako te nije sramota da lazes,mrs odavde
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • Originally posted by AK47 View Post
              Kako te nije sramota da lazes,mrs odavde
              Kompjutera mi mog.

              Comment


              • kaze da je nemoguce ici ispod 12 u prvom pokusaju

                Comment


                • 11.7, izgleda da pomaze kad si nervozan, ako ne razvalim tastaturu u narednih 15 minuta i ne dodjem do 8 sekundi, nista nisam uradio.
                  sigpic


                  "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                  Comment


                  • Vladane, 9.7 bez rusenja, sa 3 zvezdice

                    Ne mogu ovo nikako da oborim, 10.1 sa 3 zvezdice, maksimum.

                    Comment


                    • Kad srusi sve prepone, dodje slomljen u cilj

                      Comment


                      • Stvarno ljudi kako mozete, 12,9 najbolje sto mogu, otpadose mi prsti...
                        sigpic

                        “We have to change, from doubters, to believers, now.”
                        -Jürgen Klopp

                        Comment


                        • Jak start je od velike pomoci.

                          Comment


                          • Originally posted by Vladan View Post
                            Uh sta reci u ovakvom trenutku. Nisam ocekivao, krenuo sam kao u bilo koju drugu trku, nisam uopste gledao koliko brzo trcim i kad sam prosao kroz cilj i kad je sat stao na 9.7 shvatio sam sta sam uradio, da sam uradio nesto veliko, nesto neponovljivo. Ivan je isto imao 9.7 ali je bio dopingovan i varao je, dok sam ja ovaj rezultat ostvario zahvaljujuci sopstvenom radu. Prolio sam litre znoja od sinoc i isplatilo se, ovo je poruka mladima da ostanu u kuci, za kompom! Vrijedan rad se isplati, nije samo prazna fraza, vrijedan rad se stvarno isplati!
                            Zahvaljujem se i treneru Akisi koji me je spremao prije svega mentalno da ostvarim ovaj nenadjebivi rezultat!
                            Tek treba da se ispita tvoj rezultat i da se utvrdi da li je sve regularno.
                            Dijelimo prvo mjesto, ali ipak ja imam prednost jer sam u 10 pokusaja uspio da oborim rekord. Tebi je trebalo 1100 pokusaja.

                            @Dale
                            Kako to 6.5? Bez skakanja? To je nemoguce, ja tako ne mogu ispod 14
                            Vladan je cheater, to je sada evidentno.

                            Vladan noob
                            Everything you want is on the other side of fear.

                            Comment


                            • Ne znam ja kako to moze 6.5, pokusao sam da drzim strjelice i nista se ne desava, sporo ide, sve rusi
                              Moj rezultat je djelo mukotrpnog rada i truda, tvoj je prilicno diskutabilan Ivane, posle 3 pokusaja spustio ispod 10. Ja imam dokaze kako sam spustao za arzliku od tebe, ja sam jedini rekorder, to je rekao i

                              Inace kad smo kod rekorda

                              http://www.vijesti.me/vijesti/usijan...i-clanak-86437
                              sigpic

                              Comment


                              • Svaka cast tebi Vladane, s obzirom na kakvom glasu je tvoj narod po pitanju rada, ti si svoju zemlju predstavio u pravom svetlu i zasluzujes zlatnu medalju.

                                Comment

                                Working...
                                X