Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Moze se i do 6.5 , samo drzite lijevo i desno od pocetka do kraja

    A normalno kad igram , ispod 10 ne mogu , kao sto gore vec rekoh , mada cu sad probati opet !
    https://www.youtube.com/watch?v=U2wI197Vvg4 <3

    Comment


    • Svasta...zar se i tako moze igrati
      Vladane ides na OI u Rio, ako nastavis s ovakvim progresom

      Comment


      • Konačno ispod 12. 11,8...

        Vratio sam se staroj tehnici sa 4.prstom i kažiprstom desne strelice, a lijevom rukom space...


        EDIT: Novi rekord 11,6..
        Last edited by deki94; 07-08-12, 11:13.
        sigpic
        http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

        Comment


        • http://www.klix.ba/magazin/zanimljiv...neta/120807048

          Comment


          • Zelim ovom muceniku i kompleksasu sto je postavio ovu igru da bude ovisnik o njoj pod stare dane,kad mu zglobovi budu u ne bas tako dobrom stanju.Jbt juce sam igrao sigurno do 4,pola 5, ruke me bole ne mogu casu vode u ruci jutros da drzim vode da se napijem.Tresem se kao Banja Luka

            Uspio sam da idem do 10,2,a jednom sam sigurno isao ispod toga,ali su me pokrali dusmani,jesu sigurno.Toliko sam brzo isao da sam mislio da je sigurno makar 9,9,kad mi iskoci 10,5 doslo mi je da polomim sve

            Bojkotujem google i goole chrome,mozzila i yahoo FTW <3
            Zeljko Malnar-Nocna mora <3


            #the return

            Comment


            • FUCK YEAH!!!!



              Ruka me boli, prste ne osjecam vise, ali je vrijedjelo, totalno je vrijedjelo. Mogu da odmorim sad
              sigpic

              Comment


              • Kako jbt

                Comment


                • Veliki rad, trud, odricanje, zelja, motiv, snaga mentalna, snaga fizicka
                  sigpic

                  Comment


                  • Ma obustavljam ovo dok se jos nisam navuk'o. Soba mi grmi od ovog udaranja po tasterima k'o da stado bizona prolazi kroz nju.
                    Takođe, ovde se uvodi i jedan divan kriterijum pomoću koga prosuđujemo je li žurka prestižna, dakle ona je “obično prestižna ako se neko od poznatih pojavi bar na pet minuta”. Zahvaljujući upravo ovom genijalnom kriterijumu, ako na primer na žurku upadne Manda, uđe u klonju, iskenja se i ode kući (pod pretpostavkom da mu za to treba više od 5 minuta), može se zaključiti da je ta žurka prestižna. Lepo je znati.

                    Comment


                    • Originally posted by Vladan View Post
                      Veliki rad, trud, odricanje, zelja, motiv, snaga mentalna, snaga fizicka
                      a porodica koja je uvek bila tu uz tebe, na njih si zaboravio
                      http://www.youtube.com/watch?v=RfzsyKXSs-Y

                      Here's the most remarkable thing to me about Federer: Seems to me that the more you know about tennis, the more amazed you are by the guy. If you know nothing at all about tennis, he's amazing. If you know a little something about tennis—maybe you have played a few times in your life—he's more amazing. If you know a little more about tennis—maybe you played in high school and once had illusions of becoming a pro—he's even MORE amazing. And if you were a great player—if you are a McEnroe or a Connors or a Jim Courier—then Federer is preposterously amazing

                      sigpic

                      Don't argue with idiots. They'll drag you down to their level and beat you...
                      with experience.

                      Comment


                      • Zahvali se porodici na podrsci i svim sponzorima sto su omogucili takmicenje

                        I meni na provociranju sinoc, koje te guralo naprijed

                        Comment


                        • Jebali vi sebe,ako stvarno udarate po ovom
                          sigpic
                          Gdje Nato kaze, pa bilo kroz zid, ili u vatru, ili u vulkan, tu Mandusic ide bez pogovora!!!

                          Comment


                          • Nadam se da će večeras i Lolo Jones poput Vladana razvaliti i uzeti zlato..
                            sigpic
                            http://www.youtube.com/watch?v=yOzFjbiH4mk

                            Comment


                            • Uh sta reci u ovakvom trenutku. Nisam ocekivao, krenuo sam kao u bilo koju drugu trku, nisam uopste gledao koliko brzo trcim i kad sam prosao kroz cilj i kad je sat stao na 9.7 shvatio sam sta sam uradio, da sam uradio nesto veliko, nesto neponovljivo. Ivan je isto imao 9.7 ali je bio dopingovan i varao je, dok sam ja ovaj rezultat ostvario zahvaljujuci sopstvenom radu. Prolio sam litre znoja od sinoc i isplatilo se, ovo je poruka mladima da ostanu u kuci, za kompom! Vrijedan rad se isplati, nije samo prazna fraza, vrijedan rad se stvarno isplati!
                              Zahvaljujem se i treneru Akisi koji me je spremao prije svega mentalno da ostvarim ovaj nenadjebivi rezultat!
                              sigpic

                              Comment


                              • Spustio na 12, toliko od mene, dovidjenja prijatno.
                                sigpic


                                "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

                                Comment

                                Working...
                                X