Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Originally posted by TheZIX90 View Post
    Majke mi ne farbam te stvarno je NOvakov otac trazio pare za igranje u Davis cupu ozbiljno.Dal je to normalno?
    Apsolutno netacno. Novak igra dzabe za Srbiju za razliku od drugih.

    http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post423397
    sigpic

    Comment


    • Pa brate ako si sportista onda si morao nauciti do sada da podneses poraz.
      Bez poraza ne postoji slast pobede
      There's something wrong with me chemically
      Something wrong with me inherently
      The wrong mix in the wrong genes
      I reached the wrong ends by the wrong means
      It was the wrong plan
      In the wrong hands
      With the wrong theory for the wrong man
      The wrong lies, on the wrong vibes
      The wrong questions with the wrong replies

      Comment


      • Originally posted by Vladan View Post
        Zlato i srebro, nema bolje kombinacije kaze
        Vlajko ae iskuliraj sa podjebavanjem jer sam samo rekao nesto sto su mi rekli i sto se vuklo po novinama i po Bg-u,znaci nemoj da me podjebavas kao da sam neki retard ovde,jer ja tebi nista lose nisam rekao niti cu reci tako da iskuliraj...

        Comment


        • Originally posted by TheZIX90 View Post
          Vlajko ae iskuliraj sa podjebavanjem jer sam samo rekao nesto sto su mi rekli i sto se vuklo po novinama i po Bg-u,znaci nemoj da me podjebavas kao da sam neki retard ovde,jer ja tebi nista lose nisam rekao niti cu reci tako da iskuliraj...
          Mozes da tumacis kako oces, ovo sa deckom iz kafica mi je prejako jednostavno i tesko da cu bataliti. Isto tako ne mislim da sam ti nesto lose rekao, ali kad je vec Zika napravio smajli (cista genijalnost btw sto se mene tice) koristicu.
          sigpic

          Comment


          • Ziksonov najbolji potez otkad je dosao na forum
            sigpic


            "The last time I was intimidated was when I was 6 years old in karate class. I was an orange belt and the instructor ordered me to fight a black belt who was a couple years older and a lot bigger. I was scared s---less. I mean, I was terrified and he kicked my ass. But then I realized he didn’t kick my ass as bad as I thought he was going to and that there was nothing really to be afraid of. That was around the time I realized that intimidation didn’t really exist if you’re in the right frame of mind." - Kobe Bryant

            Comment


            • Originally posted by Vladan View Post
              Apsolutno netacno. Novak igra dzabe za Srbiju za razliku od drugih.

              http://www.sportklub.info/forum/thre...l=1#post423397
              Dobro Vladno samo sam rekao a vi svi ovde kao smekeri ostavljate ,,decko iz kafica'' non stop.Sta ste me napali samo sam rekao sta su mi svi pricali nisam rekao da sam ja to cuo ili da znam tog lika,ali ok.Ismevajte zabole me bas...

              Comment


              • Show na tenisu

                Comment


                • Originally posted by Indigo View Post
                  Pa brate ako si sportista onda si morao nauciti do sada da podneses poraz.
                  Bez poraza ne postoji slast pobede
                  Brate sportista sam i to bas dugo,nisam nesto mator 22 mi je godine ali se ceo zivot bavim kik boksom i znam sta je napor i sta su teske batine i sta su mecevi.Nisam hejter niti provokator ali neki put poludim kada je nesto tako bitno i on to propusti,ali eto sada je ,,decko iz kafica'' aktuelno,samo sam rekao sta su mi svi pricali ali ok,ispade da sam ja taj lik...

                  Comment


                  • Originally posted by Vladan View Post
                    Mozes da tumacis kako oces, ovo sa deckom iz kafica mi je prejako jednostavno i tesko da cu bataliti. Isto tako ne mislim da sam ti nesto lose rekao, ali kad je vec Zika napravio smajli (cista genijalnost btw sto se mene tice) koristicu.
                    Pa cekaj sto ga koristis ako nije podjebavanje,ne razumem?

                    Comment


                    • Originally posted by TheZIX90 View Post
                      Brate sportista sam i to bas dugo,nisam nesto mator 22 mi je godine ali se ceo zivot bavim kik boksom i znam sta je napor i sta su teske batine i sta su mecevi.Nisam hejter niti provokator ali neki put poludim kada je nesto tako bitno i on to propusti,ali eto sada je ,,decko iz kafica'' aktuelno,samo sam rekao sta su mi svi pricali ali ok,ispade da sam ja taj lik...
                      Umesto da si ponosan ti ovako reagujes...

                      Comment


                      • Originally posted by TheZIX90 View Post
                        Pa cekaj sto ga koristis ako nije podjebavanje,ne razumem?
                        Zato sto mi je prejako, prenosi da ce Novak igrati Toronto
                        sigpic

                        Comment


                        • Ovaj smajli treba ubaciti u regularne na forumu
                          Sale Stanojevic : , ,,Misija će biti ispunjena kada sa Partizanom ostvarim evropske snove, a to je veliki korak napred u Ligi šampiona ,.

                          Comment


                          • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                            Umesto da si ponosan ti ovako reagujes...
                            Na sta da sam ponosan?

                            Comment


                            • Originally posted by TheZIX90 View Post
                              Pa cekaj sto ga koristis ako nije podjebavanje,ne razumem?
                              Aj opusti se bre dobra je fora
                              There's something wrong with me chemically
                              Something wrong with me inherently
                              The wrong mix in the wrong genes
                              I reached the wrong ends by the wrong means
                              It was the wrong plan
                              In the wrong hands
                              With the wrong theory for the wrong man
                              The wrong lies, on the wrong vibes
                              The wrong questions with the wrong replies

                              Comment


                              • Originally posted by TheZIX90 View Post
                                Na sta da sam ponosan?
                                Ako sam ne vidis kakav si uspeh postigao ja ti ne mogu pomoci.

                                Comment

                                Working...
                                X