Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Kako je krenulo Drimi ce postati masna i brkata seoska domacica...
    ....

    Comment


    • Originally posted by Vladan View Post
      Indigo mozes li da kreiras hax sad kad imas slomljeno rebro. Znas sta bi mozda najbolje bilo, da kreiras i da ides da legnes, mi cemo igrat' jbg, da te ne mucimo

      Nemoj bre tako, Indigo i ja vecni pobednici
      ....

      Comment


      • Ivane ništa ti ne brini, pošto sa onom bandom ne idem nigde, a pogotovu neću da zapucam čak na Azurnu obalu.
        Dogovorićemo se.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Originally posted by miloolja View Post
          Ivane ništa ti ne brini, pošto sa onom bandom ne idem nigde, a pogotovu neću da zapucam čak na Azurnu obalu.
          Dogovorićemo se.
          To je to! To postujem
          Everything you want is on the other side of fear.

          Comment


          • Originally posted by shpageti View Post
            Je li bre Dorcolac,shto si nervozan,da si makar koju foru od Dzeja nauchio pa da mi se obracash,al ovako,eto si sve rekao o svom mentalnom sklopu,da si teniser nikad na tebe ni banke stavio ne bih ;)
            Ti se zoves shpageti, sta covek sa tobom da prica. Sunce ti SHPAGETI, cudo nisi stavio djuvec ili sataras.

            Comment


            • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
              Ti se zoves shpageti, sta covek sa tobom da prica. Sunce ti SHPAGETI, cudo nisi stavio djuvec ili sataras.
              i za takav odgovor ti je trebalo preko 20 minuta da smislish,jao dechko ccc ,da ja sam shpageti,a razmishljao sam se za da li da budem banana split,nego eto prevagnulo je ovo shpageti,nana moja mala
              SignaturE se cheka ...sigpic

              Comment


              • Originally posted by shpageti View Post
                i za takav odgovor ti je trebalo preko 20 minuta da smislish,jao dechko ccc ,da ja sam shpageti,a razmishljao sam se za da li da budem banana split,nego eto prevagnulo je ovo shpageti,nana moja mala
                Lazanja brat, hahahahha idi bre. Shpageti cak se tako i ni ne pise vec spaghetti.

                Comment


                • Originally posted by LBJmvpFORlife View Post
                  Lazanja brat, hahahahha idi bre. Shpageti cak se tako i ni ne pise vec spaghetti.
                  Makar neshto korisno od tebe,em znash kako se na talijanskom pishe kako treba em si mi dao ideju shta cu pojest sutra,obozavam lazanje, Dorcolac;)
                  SignaturE se cheka ...sigpic

                  Comment


                  • Dubokoumno i kvalitetno prepucavanje
                    Indigo oce li ta soba ili da idemo da lijegamo
                    sigpic

                    Comment


                    • Originally posted by shpageti View Post
                      Makar neshto korisno od tebe,em znash kako se na talijanskom pishe kako treba em si mi dao ideju shta cu pojest sutra,obozavam lazanje, Dorcolac;)
                      Nisam ja Dorcolac ja samo zivim na Dorcolu. I btw nije dozvoljeno praviti duple akaunte, no kad ti vec admini toliko dugo ne mogu nista nema svrhe pricati o tome.

                      Comment


                      • Duple akaunte ? pa onda bih valjda bio lazanja,ko te je to isfrustrirao pa sad tripujesh ili ja bash imam veze kod admina ?
                        SignaturE se cheka ...sigpic

                        Comment


                        • Originally posted by shpageti View Post
                          Duple akaunte ? pa onda bih valjda bio lazanja,ko te je to isfrustrirao pa sad tripujesh ili ja bash imam veze kod admina ?
                          Slucajno je moguce proveriti IP adresu sa koje pises

                          Comment


                          • Dva dobra forum drugara sa novim identitetima. Alen i Spageti.
                            Cuj prvi maj

                            Comment


                            • Originally posted by asprilja View Post
                              Dva dobra forum drugara sa novim identitetima. Alen i Spageti.
                              Alen je jedan jedini njemu nema ravnog...Ja mislim da je i danas napravio profil Krvav lik.
                              Last edited by Condition23; 26-05-12, 00:36.
                              sigpic

                              http://www.sportklub.info/nemanja-nikolic-u-rostovu

                              Comment


                              • Eh da znam o kome prichate pa da kazem koju,al nisam upoznat sa pisanijama tog lika po imenu Alen,al ako vi mislite tako,neka bude da jes,a admin onda meni deeeeeeeeeeebelo gleda kroz prste haha
                                SignaturE se cheka ...sigpic

                                Comment

                                Working...
                                X