Announcement

Collapse
No announcement yet.

TADBAS SPAM!!!

Collapse
This is a sticky topic.
X
X
 
  • Filter
  • Time
  • Show
Clear All
new posts

  • Sad cemo reci Bojani da prebaci u Tadbas
    sigpic

    Comment


    • sama ce ona to da uradi

      Comment


      • Znači u načelu dogovoreno, čekamo još Miljana, a Panchev kreni da praviš spisak i obaveze, ko šta radi.
        Ovo



        ne propuštam ni za živu glavu, makar morala da gledam u nekom TC...zamislite, a oko vas milion TVa i svi prenose samo jedno... podizanje ovog lepog, uglancanog...


        EDIT: JOj Miljane izvini
        Vidiš da sam se trudila i nešto pametno da napišem i postavim.
        sigpic

        Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
        But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

        Comment


        • Eto tako. Pa dogovorismo li se? Kad cemo? Ocemo li 3. ili 10./11.?
          Ako mene pitate najbolje bi bilo 3.
          sigpic

          Comment


          • Sve ovo ne vrijedi bez Miljanovog blagoslova, ako nas on ne najavi otpadaju i turneja i korpa

            Comment


            • sta odluci vecina Vladane

              Comment


              • Originally posted by ledeni 80 View Post
                bolje joj ne pominji kolace Vladane inace ostadosmo svi ovde gladni pored Dreamy
                Nije Drimi neozbiljna kao Olja, ja kad napravim kolace to je prste da polizes. Ozbiljna domacica i kuvarica, za sporetom po ceo dan, a opet stignem da budem Drimi Krimi... Evo i selim se ovih dana, a ipak stizem da mesim testa, kolace... To sto pojedem veliku jafu za 2 minuta, to je vec visa sila.
                ....

                Comment


                • Originally posted by ledeni 80 View Post
                  sta odluci vecina Vladane
                  Miljan odlucuje, on je glavni.
                  Originally posted by notorious View Post
                  Sve ovo ne vrijedi bez Miljanovog blagoslova, ako nas on ne najavi otpadaju i turneja i korpa
                  Ma Miljan je za sigurno, samo ne znam da nas nije previse. Olja ostaje zbog kolaca. Ja nosim dvije boce vode. Panchev mu vrace patike. Ti otpadas jbg. Ti i ledeni. Ionako nista ne radite. Pokazacemo vam slike sa Novakom i Jelenom kad se budemo vrnuli.
                  sigpic

                  Comment


                  • Originally posted by dreamy View Post
                    Nije Drimi neozbiljna kao Olja, ja kad napravim kolace to je prste da polizes. Ozbiljna domacica i kuvarica, za sporetom po ceo dan, a opet stignem da budem Drimi Krimi... Evo i selim se ovih dana, a ipak stizem da mesim testa, kolace... To sto pojedem veliku jafu za 2 minuta, to je vec visa sila.
                    cu ja tebi dati tu jafu kad te budem video stipso 1

                    Comment


                    • Znači džaba sam postavljala one slike sa danasšnjeg treninga. Dobro, moram opet.

                      Eh, Drimi, nije neozbiljnost kada napraviš kolače prste da poližeš, već kada ih ne podeliš sa drugima.
                      sigpic

                      Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                      But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                      Comment


                      • Originally posted by Vladan View Post
                        Miljan odlucuje, on je glavni.

                        Ma Miljan je za sigurno, samo ne znam da nas nije previse. Olja ostaje zbog kolaca. Ja nosim dvije boce vode. Panchev mu vrace patike. Ti otpadas jbg. Ti i ledeni. Ionako nista ne radite. Pokazacemo vam slike sa Novakom i Jelenom kad se budemo vrnuli.

                        Korpa je moj izum, tako da ću je ja nositi i dijeliti kolače po potrebi, a neće ni Miljan da ide bez mene.

                        Comment


                        • Ja padoh sa bicikla danas Slomljeno rebro izgleda i po koja modrica, dobro sam prosao
                          Sad zelim kolace tako da Dreamy imas moju adresu
                          There's something wrong with me chemically
                          Something wrong with me inherently
                          The wrong mix in the wrong genes
                          I reached the wrong ends by the wrong means
                          It was the wrong plan
                          In the wrong hands
                          With the wrong theory for the wrong man
                          The wrong lies, on the wrong vibes
                          The wrong questions with the wrong replies

                          Comment


                          • Originally posted by miloolja View Post
                            Znači džaba sam postavljala one slike sa danasšnjeg treninga. Dobro, moram opet.

                            Eh, Drimi, nije neozbiljnost kada napraviš kolače prste da poližeš, već kada ih ne podeliš sa drugima.
                            Pa ja koliko vidim, nijedan kolac nisi jos donela.. Noto izgore cekajuci, a nece videti nista od tvojih kolaca. Ucini mu to!
                            U pravu si sasvim ali opet ponavljam, ja nisam podelilla jer su takvi zakoni prirode, to je ipak samo jedna jafa, pravljena za jednog coveka...a korpa puna kolaca je za sve. Ali ne das se, lisicO stara, sve bi kolace za sebe. Evo ti ga Ledeni na grbaci, ja se opravdala ;)
                            ....

                            Comment


                            • Originally posted by notorious View Post
                              Korpa je moj izum, tako da ću je ja nositi i dijeliti kolače po potrebi, a neće ni Miljan da ide bez mene.
                              Pa moze li nas onda petoro? Pazi ja nemam problem da ne povedemo Pancheva ali ne znam bi li bilo ok, ipak je njegova ideja?
                              Ja i Olja smo esencijalni, to je valjda jasno. Ona pravi kolace, ja nosim vodu. Ne moze se bez vode na putovanju. Mislim da bi mogli i korpicu nositi, ne trebas nam realno. Samo ne znam bi li Miljan isao i ugovorio sve ako ti ne ides. Znam samo da cu da se slikam sa Pjerom kad dodjem tamo.
                              sigpic

                              Comment


                              • I sa Karo.
                                sigpic

                                Pablo Sandoval: A guy can change anything.. his face, his home, his family, his girlfriend, his religion, his God.
                                But there's one thing he can't change... he can't change his passion.

                                Comment

                                Working...
                                X